» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga D2 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Romek 4 2 0 0 4 0 2 +24
2 Dudek Maciej 4 2 0 0 4 0 2 +17
3 Ryczek Mateusz 3 1 1 0 2 2 2 -1
4 Wilczynski Maciej 3 1 1 0 2 3 2 -12
5 Piotrowski Paweł 2 0 2 0 1 4 2 -6
6 Marchwiak Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -22


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Gil Wiesiek 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Gidziński Oskar 2 1 0 0 2 0 1 +8
3 Nowak Filip 2 0 2 0 0 4 2 -18
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Motyl Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bury Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sokołowski Piotr 2 1 0 0 2 0 1 +12
2 Nowak Łukasz 2 1 0 0 2 0 1 +10
3 Macyszyn Mateusz 2 1 0 0 2 0 1 +9
4 Soloviov Denys 2 0 2 0 0 4 2 -21
5 Łątka Mirosław 1 0 1 0 0 2 1 -10
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Udała Łukasz 5 2 1 0 4 2 3 +9
2 Michalik Katarzyna 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Erazmus Jacek 2 1 0 0 2 0 1 +4
4 Pozaroszczyk Krystian 2 0 2 0 0 4 2 -8
5 Łatka Rafał 1 0 1 0 0 2 1 -11
6 Rejno Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Palusko Bartosz 7 3 1 0 6 4 4 +6
2 Połeć Rafał 4 2 0 0 4 0 2 +12
3 Brożyna Łukasz 3 1 1 0 3 2 2 +6
4 Michalczyk Konrad 2 0 2 0 1 4 2 -9
5 Kaczmarczyk Mateusz 2 0 2 0 0 4 2 -15
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Latocha Ryszard 4 2 0 0 4 0 2 +21
2 Mazurek Marcin 2 1 0 0 2 0 1 +5
3 Medryk Anna 2 0 2 0 0 4 2 -15
4 Guździoł Michał 1 0 1 0 0 2 1 -11
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Solarek Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Włoszczyk Patryk 4 2 0 0 4 0 2 +16
2 Ryng Łukasz 4 1 2 0 2 4 3 -4
3 Firlejczyk Marek 3 0 3 0 0 6 3 -27
4 Pilch Michał 2 1 0 0 2 0 1 +11
5 Wojda Przemysław 2 1 0 0 2 0 1 +4
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Plichta Tomasz 8 4 0 0 8 1 4 +37
2 Dłużeń Maciej 4 1 2 0 2 4 3 -11
3 Marcola Michał 3 1 1 0 3 2 2 +4
4 Suski Lucjan 3 1 1 0 2 2 2 -4
5 Białas Paweł 2 0 2 0 0 4 2 -19
6 Krakiewicz Adam 1 0 1 0 0 2 1 -7


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Koćwin Hubert 6 3 0 0 6 0 3 +26
2 Durczewski Wojciech 3 1 1 0 2 2 2 -3
3 Zymon Robert 1 0 1 0 0 2 1 -6
4 Szczerbiński Michał 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Zając Mariusz 1 0 1 0 0 2 1 -11
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Królicki Maciej 6 3 0 0 6 0 3 +30
2 Krowiński Andrzej 5 2 1 0 4 2 3 +13
3 Czajkowski Karol 2 0 2 0 0 4 2 -21
4 Michałowski Marek 1 0 1 0 0 2 1 -10
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Przebierała Filip 0 0 0 1 0 2 1 -12


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Domagała Piotr 4 2 0 0 4 1 2 +11
2 Skuła Bartlomiej 2 1 0 0 2 0 1 +11
3 Łobos Edyta 2 0 2 0 0 4 2 -22
4 Wierzbowska Ewa 1 0 1 0 1 2 1 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Świtalski Mikołaj 0 0 0 0 0 0 0 0


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jadczyk Michał 8 4 0 0 8 0 4 +45
2 Chahrour Mayoral Miriam 8 3 2 0 6 5 5 -3
3 Suda Anna 5 1 3 0 3 6 4 -4
4 Kryski Wojciech 4 2 0 0 4 0 2 +16
5 Rudnicki Dariusz 3 0 3 0 0 6 3 -30
6 Smoliński Paweł 1 0 1 1 0 4 2 -24


Alpha
Nowak R. Dudek M. Ryczek M. Piotrowski P. Marchwiak M. Wilczynski M.
Nowak R.


Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/0,6/0)
Dudek M.

2:0
(6/1,6/4)

2:0
(6/0,6/2)

Ryczek M.
0:2
(1/6,4/6)

2:0
(6/3,6/3)


Piotrowski P. Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022

0:2
(3/6,3/6)


1:2
(6/7,6/3,8/10)
Marchwiak M. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(0/6,2/6)




Wilczynski M. 0:2
(0/6,0/6)


2:1
(7/6,3/6,10/8)




Bravo
Gil W. Gidziński O. Motyl M. Bury G. Nowak F. WAKAT
Gil W.
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 25.05.2022
2:0
(6/0,6/2)

Gidziński O. Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022



2:0
(6/2,6/2)

Motyl M.


Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022


Bury G. Mecz zostanie rozegrany 25.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

Nowak F. 0:2
(0/6,2/6)
0:2
(2/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022


WAKAT







Charlie
Nowak Ł. Sokołowski P. Soloviov D. Macyszyn M. Łątka M. WAKAT
Nowak Ł.

Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

2:0
(6/2,6/0)

Sokołowski P.

2:0
(6/0,6/0)



Soloviov D. Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
0:2
(0/6,0/6)

0:2
(1/6,2/6)


Macyszyn M.

2:0
(6/1,6/2)



Łątka M. 0:2
(2/6,0/6)





WAKAT







Delta
Erazmus J. Rejno M. Łatka R. Udała Ł. Michalik K. Pozaroszczyk K.
Erazmus J.




2:0
(6/4,6/4)
Rejno M.





Łatka R.


0:2
(0/6,1/6)


Udała Ł.

2:0
(6/0,6/1)

0:2
(2/6,5/7)
2:0
(7/5,6/4)
Michalik K.


2:0
(6/2,7/5)

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Pozaroszczyk K. 0:2
(4/6,4/6)


0:2
(5/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022



Echo
Palusko B. Brożyna Ł. Połeć R. Kaczmarczyk M. Michalczyk K. WAKAT
Palusko B.
2:1
(6/4,3/6,12/10)
0:2
(1/6,6/7)
2:0
(6/2,6/1)
2:1
(7/5,4/6,10/5)

Brożyna Ł. 1:2
(4/6,6/3,10/12)



2:0
(6/3,6/2)

Połeć R. 2:0
(6/1,7/6)


2:0
(7/5,6/2)


Kaczmarczyk M. 0:2
(2/6,1/6)

0:2
(5/7,2/6)



Michalczyk K. 1:2
(5/7,6/4,5/10)
0:2
(3/6,2/6)




WAKAT







Foxtrot
Latocha R. Solarek M. Mazurek M. Medryk A. Guździoł M. WAKAT
Latocha R.
Mecz zostanie rozegrany 07.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022
2:0
(6/2,6/0)
2:0
(6/0,6/1)

Solarek M. Mecz zostanie rozegrany 07.06.2022

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

Mazurek M. Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

2:0
(6/2,7/6)


Medryk A. 0:2
(2/6,0/6)

0:2
(2/6,6/7)



Guździoł M. 0:2
(0/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022




WAKAT







Golf
Włoszczyk P. Pilch M. Firlejczyk M. Wojda P. Ryng Ł. WAKAT
Włoszczyk P.

2:0
(6/0,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
2:0
(7/5,6/3)

Pilch M.


Mecz zostanie rozegrany 04.06.2022
2:0
(6/1,6/0)

Firlejczyk M. 0:2
(0/6,1/6)


0:2
(4/6,4/6)
0:2
(0/6,0/6)

Wojda P. Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 04.06.2022
2:0
(6/4,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 11.06.2022

Ryng Ł. 0:2
(5/7,3/6)
0:2
(1/6,0/6)
2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 11.06.2022


WAKAT







Hotel
Krakiewicz A. Suski L. Białas P. Marcola M. Dłużeń M. Plichta T.
Krakiewicz A.


0:2
(1/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

Suski L.


Mecz zostanie rozegrany 24.05.2022
2:0
(6/2,6/2)
0:2
(0/6,0/6)
Białas P.



0:2
(2/6,2/6)
0:2
(1/6,0/6)
Marcola M. 2:0
(6/1,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 24.05.2022



1:2
(7/6,5/7,8/10)
Dłużeń M. Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
0:2
(2/6,2/6)
2:0
(6/2,6/2)


0:2
(1/6,0/6)
Plichta T.
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/1,6/0)
2:1
(6/7,7/5,10/8)
2:0
(6/1,6/0)



India
Durczewski W. Zając M. Szczerbiński M. WAKAT Koćwin H. Zymon R.
Durczewski W.
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

0:2
(3/6,0/6)
2:0
(6/3,6/3)
Zając M. Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022

0:2
(1/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Szczerbiński M. Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022


0:2
(2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 08.06.2022
WAKAT




Mecz zostanie rozegrany 19.05.2022
Koćwin H. 2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/2,6/4)


Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022
Zymon R. 0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 08.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 19.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022



Juliett
Krowiński A. Michałowski M. Królicki M. Czajkowski K. Przebierała F. WAKAT
Krowiński A.

0:2
(3/6,1/6)
2:0
(6/0,6/3)
2:0
(WALKOWER)

Michałowski M.

0:2
(0/6,2/6)



Królicki M. 2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/0,6/2)

2:0
(6/0,6/0)


Czajkowski K. 0:2
(0/6,3/6)

0:2
(0/6,0/6)



Przebierała F. 0:2
(WALKOWER)





WAKAT







Kilo
Wierzbowska E. Skuła B. Łobos E. Domagała P. Świtalski M. WAKAT
Wierzbowska E.


1:2
(5/7,6/2,8/10)


Skuła B.

2:0
(6/1,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022


Łobos E.
0:2
(1/6,0/6)

0:2
(1/6,0/6)


Domagała P. 2:1
(7/5,2/6,10/8)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
2:0
(6/1,6/0)



Świtalski M.





WAKAT







Lima
Jadczyk M. Kryski W. Chahrour Mayoral M. Smoliński P. Suda A. Rudnicki D.
Jadczyk M.

2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/0,6/0)
Kryski W.

2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/4,6/3)

Chahrour Mayoral M. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(1/6,0/6)

2:0
(WALKOWER)
2:1
(2/6,6/4,10/6)
2:0
(6/3,6/1)
Smoliński P. 0:2
(0/6,0/6)

0:2
(WALKOWER)



Suda A. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(4/6,3/6)
1:2
(6/2,4/6,6/10)


2:0
(6/2,6/0)
Rudnicki D. 0:2
(0/6,0/6)

0:2
(3/6,1/6)

0:2
(2/6,0/6)



* Mecz z możliwą dogrywką