» Partnerzy

SPONSORZY

Firma Padro Logistics oferuje kompleksowe usługi logistyczne i spedycyjne dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż, zwłaszcza Automotive. Skutecznie organizujemy przewóz ładunków w transporcie drogowym, morskim, lotniczym, kolejowym oraz multimodalnym. Naszą specjalnością są przewozy ekspresowe oraz w doładunku, o krótkim czasie dostawy. W zakres oferty wchodzi również magazynowanie towarów oraz usługi dotyczące pojemników stosowanych w branży produkcyjnej. Uzupełnieniem oferty transportowej jest fachowe doradztwo celne związane z organizacją przewozów poza UE.

come-on.pl Sklep Sportowy

Come-on Tennis - Sklep sportowy

Nadchodzi nowe, sportowe, bardzo tenisowe i wyspecjalizowane. Miejsce dla tych, którym brakowało rozmowy z prawdziwymi pasjonatami białego sportu. Miejsce ze sprzętem tenisowym, charakterem tego co w tenisie najpiękniejsze i dla każdego dostępne.

JOMA

JOMA

Firma Joma znana jest z produkcji doskonałej jakości odzieży i obuwia sportowego. Świetnie zaprojektowane produkty, dobre ceny i duży nacisk na komfort użytkowania sprawiają, że wiele osób uważa ofertę marki Joma za bezkonkurencyjne. Oficjalny Sponsor wielu zawodowych graczy ATP i WTA - m.in Magdy Linette oraz Feliciano Lópeza.


PARTNERZY


KORTY TENISOWE


SKLEPY