» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA D2 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kosmalski Tadeusz 6 3 0 0 6 1 3 +17
2 Świeściak Bartłomiej 4 1 2 0 2 5 3 -14
3 Skorupski Amadeusz 3 1 1 0 3 2 2 +2
4 Bodnar Taras 2 1 0 0 2 0 1 +9
5 Myszkowski Roman 2 0 2 0 1 4 2 -7
6 Wapniarski Janusz 1 0 1 0 0 2 1 -7


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Solarek Mateusz 7 3 1 0 6 2 4 +23
2 Cieślik Grzegorz 5 2 1 0 4 2 3 +1
3 Stam Jaap 2 1 0 0 2 0 1 +9
4 Ciaciura Jacek 2 0 2 0 0 4 2 -13
5 Olszewski Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Siwek Michał 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krawiec Grzegorz 6 3 0 0 6 1 3 +21
2 Międła Sebastian 6 1 4 0 3 8 5 -15
3 Domagała Piotr 4 2 0 0 4 0 2 +6
4 Ciechan Krzysztof 4 1 2 0 3 4 3 -1
5 Brożyna Łukasz 4 1 2 0 3 5 3 -5
6 Chałupa Paweł 3 1 1 0 2 3 2 -6


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kamiński Andrzej 5 1 3 0 4 6 4 +3
2 Szuszkiewicz Wiktor 4 2 0 0 4 0 2 +17
3 Odalanowski Adam 4 2 0 0 4 1 2 +6
4 Kojder Karol 4 1 2 0 3 4 3 -1
5 Cieślak Kamil 4 1 2 0 2 5 3 -15
6 Gidziński Oskar 3 1 1 0 2 3 2 -10


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Piotrowski Paweł 6 2 2 0 5 6 4 -11
2 Łysiak Aleksander 4 2 0 0 4 0 2 +15
3 Kuźma Łukasz 4 2 0 0 4 1 2 +16
4 Lech Łukasz 4 1 2 0 3 4 3 -5
5 Tomanik Ryszard 2 0 2 0 1 4 2 -11
6 Baginski Lukasz 1 0 1 0 0 2 1 -4


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Maciejewski Bartłomiej 6 3 0 0 6 0 3 +21
2 Mazgaj Marcin 6 2 2 0 5 5 4 -3
3 Świątkowski Krzysztof 5 2 1 0 4 3 3 +3
4 Zamojcin Łukasz 4 1 2 0 3 4 3 0
5 Szyszkowiak Feliks 4 1 2 0 2 4 3 -1
6 Kaczor Andrzej 2 0 2 0 0 4 2 -20


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Walendowski Łukasz 8 3 2 0 7 4 5 +10
2 Fagerström Henri 6 3 0 0 6 0 3 +21
3 Wycik Anna 6 3 0 0 6 2 3 +19
4 Lewandowski Szymon 6 2 2 0 4 6 4 -8
5 Gorski Krystian 6 1 4 0 4 8 5 -9
6 Łukaszuk Bogdan 4 0 4 0 1 8 4 -33


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kasprzak Natalia 4 2 0 0 4 0 2 +14
2 Pustelnik Michał 4 1 2 0 2 4 3 -10
3 Podgórska Agnieszka 3 1 1 0 2 2 2 +1
4 Ryczek Mateusz 2 1 0 0 2 0 1 +5
5 Motyl Michał 2 0 2 0 0 4 2 -10
6 Greczner Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Perri Paolo 5 2 1 0 4 2 3 +4
2 Polak Roman 4 1 2 0 2 5 3 -10
3 Dudzik Zbigniew 3 1 1 0 3 2 2 +8
4 Pakuszyński Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +8
5 Dłużeń Maciej 2 1 0 0 2 0 1 +7
6 Skrzypek Paweł 2 0 2 0 0 4 2 -17


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Waglewski Jakub 10 5 0 0 10 0 5 +41
2 Brzezowski Rafał 5 2 1 0 4 2 3 +11
3 Plamowski Sławomir 5 1 3 0 2 6 4 -15
4 Żbikowski Paweł 3 1 1 0 2 2 2 +1
5 Maciejewska Barbara 2 0 2 0 0 4 2 -15
6 Dołęga Mateusz 2 0 2 0 0 4 2 -23


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Zabieglik Piotr 6 3 0 0 6 0 3 +25
2 Mikulski Paweł 5 2 1 0 4 3 3 +11
3 Medryk Anna 4 1 2 0 3 4 3 0
4 Kuzma Grzegorz 4 0 4 0 0 8 4 -48
5 Konopka Marcin 2 1 0 0 2 0 1 +12
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Tomaszek Sławomir 2 1 0 0 2 0 1 +12
2 Ożóg Aleksander 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dzikowicz Dominik 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bury Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Czajka (Pająk) Paulina 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa I
Skorupski A. Wapniarski J. Kosmalski T. Myszkowski R. Bodnar T. Świeściak B.
Skorupski A.

1:2
(7/6,5/7,6/10)


2:0
(6/4,6/3)
Wapniarski J.

0:2
(1/6,5/7)


Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Kosmalski T. 2:1
(6/7,7/5,10/6)
2:0
(6/1,7/5)

2:0
(6/3,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
Myszkowski R.

0:2
(3/6,2/6)


1:2
(4/6,6/2,7/10)
Bodnar T.




2:0
(6/2,6/1)
Świeściak B. 0:2
(4/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024
2:1
(6/4,2/6,10/7)
0:2
(2/6,1/6)



Grupa I'
Cieślik G. Solarek M. Siwek M. Stam J. Olszewski W. Ciaciura J.
Cieślik G.
2:0
(6/2,6/4)

0:2
(2/6,1/6)

2:0
(6/4,6/4)
Solarek M. 0:2
(2/6,4/6)

2:0
(WALKOWER*)

2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,6/0)
Siwek M.
0:2
(WALKOWER*)




Stam J. 2:0
(6/2,6/1)





Olszewski W.
0:2
(3/6,1/6)




Ciaciura J. 0:2
(4/6,4/6)
0:2
(3/6,0/6)






Grupa II
Międła S. Brożyna Ł. Domagała P. Chałupa P. Krawiec G. Ciechan K.
Międła S.
1:2
(4/6,7/6,8/10)
0:2
(6/7,6/7)
2:0
(6/2,6/4)
0:2
(0/6,3/6)
0:2
(3/6,2/6)
Brożyna Ł. 2:1
(6/4,6/7,10/8)


1:2
(6/7,6/3,2/10)
0:2
(2/6,2/6)

Domagała P. 2:0
(7/6,7/6)




2:0
(6/4,6/4)
Chałupa P. 0:2
(2/6,4/6)
2:1
(7/6,3/6,10/2)


Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Krawiec G. 2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/2,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024

2:1
(4/6,6/4,6/2)
Ciechan K. 2:0
(6/3,6/2)

0:2
(4/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
1:2
(6/4,4/6,2/6)



Grupa II'
Odalanowski A. Kojder K. Gidziński O. Szuszkiewicz W. Cieślak K. Kamiński A.
Odalanowski A.


Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
2:0
(6/2,6/4)
2:1
(6/3,1/6,10/7)
Kojder K.

1:2
(4/6,7/5,8/10)

2:0
(6/2,6/3)
0:2
(3/6,3/6)
Gidziński O.
2:1
(6/4,5/7,10/8)

0:2
(0/6,0/6)


Szuszkiewicz W. Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024

2:0
(6/0,6/0)


2:0
(6/3,7/5)
Cieślak K. 0:2
(2/6,4/6)
0:2
(2/6,3/6)



2:1
(0/6,6/4,10/8)
Kamiński A. 1:2
(3/6,6/1,7/10)
2:0
(6/3,6/3)

0:2
(3/6,5/7)
1:2
(6/0,4/6,8/10)



Grupa III
Baginski L. Piotrowski P. Łysiak A. Lech Ł. Tomanik R. Kuźma Ł.
Baginski L.

Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
0:2
(4/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

Piotrowski P.

0:2
(2/6,4/6)
2:1
(6/3,3/6,10/8)
2:1
(2/6,6/3,6/3)
1:2
(7/6,2/6,0/6)
Łysiak A. Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
2:0
(6/2,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Lech Ł. 2:0
(6/4,6/4)
1:2
(3/6,6/3,8/10)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
0:2
(6/7,0/6)
Tomanik R. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
1:2
(6/2,3/6,3/6)
0:2
(2/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024


Kuźma Ł.
2:1
(6/7,6/2,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(7/6,6/0)




Grupa III'
Zamojcin Ł. Szyszkowiak F. Maciejewski B. Świątkowski K. Kaczor A. Mazgaj M.
Zamojcin Ł.

Mecz zostanie rozegrany 14.07.2024
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/0,6/3)
1:2
(4/6,6/4,4/6)
Szyszkowiak F.

0:2
(2/6,2/6)

2:0
(6/1,6/0)
0:2
(4/6,4/6)
Maciejewski B. Mecz zostanie rozegrany 14.07.2024
2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/2,7/5)

2:0
(6/2,6/3)
Świątkowski K. 2:0
(6/2,6/3)

0:2
(2/6,5/7)


2:1
(5/7,6/4,12/10)
Kaczor A. 0:2
(0/6,3/6)
0:2
(1/6,0/6)



Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024
Mazgaj M. 2:1
(6/4,4/6,6/4)
2:0
(6/4,6/4)
0:2
(2/6,3/6)
1:2
(7/5,4/6,10/12)
Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024



Grupa IV
Gorski K. Lewandowski S. Łukaszuk B. Wycik A. Fagerström H. Walendowski Ł.
Gorski K.
1:2
(3/6,6/1,6/10)
2:0
(6/0,6/1)
1:2
(6/4,0/6,4/10)
0:2
(1/6,4/6)
0:2
(3/6,2/6)
Lewandowski S. 2:1
(6/3,1/6,10/6)

2:1
(4/6,6/4,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
0:2
(2/6,5/7)
0:2
(4/6,5/7)
Łukaszuk B. 0:2
(0/6,1/6)
1:2
(6/4,4/6,6/10)

0:2
(0/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
0:2
(2/6,0/6)
Wycik A. 2:1
(4/6,6/0,10/4)
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
2:0
(6/0,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:1
(6/3,5/7,10/3)
Fagerström H. 2:0
(6/1,6/4)
2:0
(6/2,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024

2:0
(6/2,6/2)
Walendowski Ł. 2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/4,7/5)
2:0
(6/2,6/0)
1:2
(3/6,7/5,3/10)
0:2
(2/6,2/6)



Grupa IV'
Podgórska A. Kasprzak N. Greczner B. Ryczek M. Pustelnik M. Motyl M.
Podgórska A.
0:2
(2/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
2:0
(6/2,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Kasprzak N. 2:0
(6/2,6/1)



2:0
(6/4,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Greczner B. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024





Ryczek M. Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024




2:0
(6/2,7/6)
Pustelnik M. 0:2
(2/6,0/6)
0:2
(4/6,3/6)



2:0
(7/6,6/2)
Motyl M. Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024

0:2
(2/6,6/7)
0:2
(6/7,2/6)



Grupa V
Polak R. Skrzypek P. Dłużeń M. Pakuszyński T. Dudzik Z. Perri P.
Polak R.


0:2
(3/6,1/6)
2:1
(2/6,6/3,10/7)
0:2
(4/6,6/7)
Skrzypek P.

0:2
(4/6,1/6)


0:2
(1/6,1/6)
Dłużeń M.
2:0
(6/4,6/1)

Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024


Pakuszyński T. 2:0
(6/3,6/1)

Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024



Dudzik Z. 1:2
(6/2,3/6,7/10)




2:0
(6/2,6/1)
Perri P. 2:0
(6/4,7/6)
2:0
(6/1,6/1)


0:2
(2/6,1/6)



Grupa V'
Brzezowski R. Dołęga M. Waglewski J. Żbikowski P. Maciejewska B. Plamowski S.
Brzezowski R.

0:2
(1/6,4/6)

2:0
(6/0,6/4)
2:0
(6/0,6/2)
Dołęga M.

0:2
(0/6,0/6)


0:2
(0/6,1/6)
Waglewski J. 2:0
(6/1,6/4)
2:0
(6/0,6/0)

2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/2,6/4)
Żbikowski P.

0:2
(2/6,1/6)


2:0
(6/1,6/1)
Maciejewska B. 0:2
(0/6,4/6)

0:2
(3/6,2/6)



Plamowski S. 0:2
(0/6,2/6)
2:0
(6/0,6/1)
0:2
(2/6,4/6)
0:2
(1/6,1/6)




Grupa VI
WAKAT Mikulski P. Medryk A. Konopka M. Zabieglik P. Kuzma G.
WAKAT





Mikulski P.

2:1
(6/3,6/7,10/5)

0:2
(4/6,3/6)
2:0
(KRECZ)
Medryk A.
1:2
(3/6,7/6,5/10)


0:2
(2/6,2/6)
2:0
(KRECZ)
Konopka M.




2:0
(KRECZ)
Zabieglik P.
2:0
(6/4,6/3)
2:0
(6/2,6/2)


2:0
(KRECZ)
Kuzma G.
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)



Grupa VI'
Bury G. Czajka (Pająk) P. Tomaszek S. WAKAT Dzikowicz D. Ożóg A.
Bury G.



Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024

Czajka (Pająk) P.

0:2
(WALKOWER*)



Tomaszek S.
2:0
(WALKOWER*)




WAKAT





Dzikowicz D. Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024





Ożóg A.







* Mecz z możliwą dogrywką