» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA A » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Drogosz Rafał 10 5 0 0 10 1 5 +30
2 Wawrzyniak Rafał 6 2 2 0 5 5 4 -10
3 Mróz Maciej 5 2 1 0 4 3 3 +9
4 Tarabuła Jan 5 1 3 0 3 6 4 -9
5 Ulatowski Bogusz 3 0 3 0 0 6 3 -21
6 Sedlaczek Andrzej 1 0 1 0 1 2 1 +1


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Chytła Paweł 8 4 0 0 8 0 4 +39
2 Jerczyński Tomasz 5 2 1 1 4 4 4 -6
3 Rak Sebastian 4 1 2 0 2 5 3 -11
4 Tolisz Krzysztof 3 0 3 0 1 6 3 -22
5 Leszczyński Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +12
6 Rejno Jakub 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czapka Tomasz 4 1 2 0 3 4 3 -3
2 Krotowski Piotr 3 1 1 0 2 3 2 -3
3 Krawiec Maciej 2 1 0 0 2 0 1 +5
4 Luchowski Maciej 2 1 0 0 2 1 1 +2
5 Kozak Łukasz 1 0 1 0 1 2 1 -1
6 Swienton Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szczepek Tomasz 6 3 0 0 6 0 3 +24
2 Horoszczak Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +12
3 Ornstein David 1 0 1 0 0 2 1 -6
4 Święcicki Grzegorz 1 0 1 0 0 2 1 -8
5 Mazurek Mieszko 1 0 1 1 0 4 2 -22
6 Kocwa Marek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pukiński Rafał 5 2 1 0 4 2 3 +5
2 Neubart Jakub 4 2 0 0 4 0 2 +22
3 Wierciński Jan 4 2 0 0 4 0 2 +15
4 Moskała Jarek 4 1 2 0 2 5 3 -13
5 Rodziewicz Witold 3 1 1 0 3 2 2 +10
6 Chytła Artur 3 0 3 1 0 8 4 -39


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Artur 4 1 2 0 3 5 3 -3
2 Hetnał Patryk 3 1 1 0 2 2 2 -2
3 Piatkov Sergii 2 1 0 0 2 0 1 +8
4 Minor Maciej 2 1 0 0 2 1 1 -1
5 Zubko Waldemar 1 0 1 0 1 2 1 -2
6 Tracz Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szpak Maciej 5 2 1 0 4 3 3 +5
2 Zambrzycka Jaśmina 4 2 0 0 4 0 2 +14
3 Bomba Bartosz 3 1 1 0 3 2 2 +4
4 Jędryszczak Adam 2 0 2 0 0 4 2 -15
5 Arent Jakub 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Oleś Szymon 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Macyna Wojciech 5 2 1 0 4 3 3 +4
2 Bogdański Michał 4 2 0 0 4 1 2 +5
3 Pyrkosz Paweł 1 0 1 0 1 2 1 0
4 Gruczoł Rafał 1 0 1 0 1 2 1 -4
5 Bartkowiak Miron 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Gołąb Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rybak Kamil 6 3 0 0 6 1 3 +15
2 Sawiński Tomasz 4 1 2 0 3 4 3 -2
3 Chroń Jarek 3 1 1 0 2 3 2 -4
4 Moczulski Leszek 3 1 1 0 3 2 2 +6
5 Bień Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -6
6 Nowak Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -9


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Furmański Marcin 8 4 0 0 8 0 4 +28
2 Kwiatkowski Andrzej 3 1 1 0 2 3 2 -1
3 Winczowski Jan 2 0 2 0 1 4 2 -15
4 Lenartowicz Bartosz 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Cetera Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -6
6 Michurski Artur 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Nikodem Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Gieruszczak Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Tarnowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Surkont Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Pawłowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Bareja Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Sozański Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Drogosz R. Tarabuła J. Ulatowski B. Sedlaczek A. Wawrzyniak R. Mróz M.
Drogosz R.
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/2,6/1)
2:1
(6/4,1/6,10/7)
2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/3,6/4)
Tarabuła J. 0:2
(3/6,3/6)

2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
1:2
(5/7,6/2,4/6)
0:2
(3/6,0/6)
Ulatowski B. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(3/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
0:2
(6/7,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024
Sedlaczek A. 1:2
(4/6,6/1,7/10)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Wawrzyniak R. 0:2
(0/6,1/6)
2:1
(7/5,2/6,6/4)
2:0
(7/6,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024

1:2
(2/6,7/6,5/10)
Mróz M. 0:2
(3/6,4/6)
2:0
(6/3,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:1
(6/2,6/7,10/5)



Grupa I'
Jerczyński T. Chytła P. Rak S. Leszczyński G. Rejno J. Tolisz K.
Jerczyński T.
0:2
(KRECZ)
2:0
(6/3,6/2)
0:2
(WALKOWER)
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
2:0
(6/1,6/0)
Chytła P. 2:0
(KRECZ)

2:0
(6/0,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 14.07.2024
2:0
(WALKOWER*)
2:0
(6/3,6/2)
Rak S. 0:2
(3/6,2/6)
0:2
(0/6,5/7)

Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024

2:1
(3/6,6/2,6/3)
Leszczyński G. 2:0
(WALKOWER)
Mecz zostanie rozegrany 14.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024



Rejno J. Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
0:2
(WALKOWER*)




Tolisz K. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(3/6,2/6)
1:2
(6/3,2/6,3/6)





Grupa II
Krotowski P. Luchowski M. Krawiec M. Czapka T. Kozak Ł. Swienton M.
Krotowski P.
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
0:2
(4/6,4/6)
2:1
(7/5,3/6,10/4)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Luchowski M. Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
2:1
(6/7,7/6,10/5)
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
Krawiec M. Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024

2:0
(6/3,6/4)


Czapka T. 2:0
(6/4,6/4)
1:2
(7/6,6/7,5/10)
0:2
(3/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024

Kozak Ł. 1:2
(5/7,6/3,4/10)
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024


Swienton M. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024






Grupa II'
Szczepek T. Mazurek M. Horoszczak P. Święcicki G. Ornstein D. Kocwa M.
Szczepek T.
2:0
(6/2,6/0)

2:0
(7/5,1/0 KRECZ)
2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2024
Mazurek M. 0:2
(2/6,0/6)

0:2
(WALKOWER*)



Horoszczak P.
2:0
(WALKOWER*)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024

Święcicki G. 0:2
(5/7,0/1 KRECZ)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024



Ornstein D. 0:2
(3/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024



Kocwa M. Mecz zostanie rozegrany 07.07.2024







Grupa III
Rodziewicz W. Pukiński R. Chytła A. Neubart J. Wierciński J. Moskała J.
Rodziewicz W.

2:0
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
1:2
(6/4,3/6,6/7)
Pukiński R.

2:0
(6/3,4/3 KRECZ)

0:2
(2/6,4/6)
2:0
(6/4,6/3)
Chytła A. 0:2
(WALKOWER*)
0:2
(3/6,3/4 KRECZ)

0:2
(0/2 KRECZ)
0:2
(3/6 KRECZ)

Neubart J. Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024

2:0
(2/0 KRECZ)


2:0
(6/1,6/1)
Wierciński J. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/3 KRECZ)



Moskała J. 2:1
(4/6,6/3,7/6)
0:2
(4/6,3/6)

0:2
(1/6,1/6)




Grupa III'
Tracz P. Minor M. Hetnał P. Nowak A. Piatkov S. Zubko W.
Tracz P.

Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

Minor M.

Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
2:1
(6/4,1/6,10/7)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Hetnał P. Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024

2:0
(6/3,6/3)
0:2
(1/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Nowak A.
1:2
(4/6,6/1,7/10)
0:2
(3/6,3/6)


2:1
(6/4,4/6,10/7)
Piatkov S. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
2:0
(6/1,6/3)


Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
Zubko W.
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
1:2
(4/6,6/4,7/10)
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024



Grupa IV
Jędryszczak A. Szpak M. Bomba B. Arent J. Oleś S. Zambrzycka J.
Jędryszczak A.
0:2
(1/6,5/7)
0:2
(0/6,4/6)



Szpak M. 2:0
(6/1,7/5)

2:1
(4/6,6/2,10/6)


0:2
(4/6,2/6)
Bomba B. 2:0
(6/0,6/4)
1:2
(6/4,2/6,6/10)

Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024


Arent J.

Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024


0:2
(2/6,2/6)
Oleś S.





Zambrzycka J.
2:0
(6/4,6/2)

2:0
(6/2,6/2)




Grupa IV'
Gruczoł R. Bartkowiak M. Gołąb G. Pyrkosz P. Macyna W. Bogdański M.
Gruczoł R.



1:2
(7/6,3/6,9/11)

Bartkowiak M.


Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
0:2
(4/6,3/6)

Gołąb G.





Pyrkosz P.
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024



1:2
(6/2,4/6,3/10)
Macyna W. 2:1
(6/7,6/3,11/9)
2:0
(6/4,6/3)



0:2
(3/6,4/6)
Bogdański M.


2:1
(2/6,6/4,10/3)
2:0
(6/3,6/4)



Grupa V
Nowak M. Chroń J. Sawiński T. Bień T. Moczulski L. Rybak K.
Nowak M.




0:2
(2/6,1/6)
Chroń J.



2:1
(6/3,2/6,10/8)
0:2
(4/6,3/6)
Sawiński T.


2:0
(6/2,6/4)
0:2
(3/6,2/6)
1:2
(6/3,4/6,6/10)
Bień T.

0:2
(2/6,4/6)


Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Moczulski L.
1:2
(3/6,6/2,8/10)
2:0
(6/3,6/2)



Rybak K. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/4,6/3)
2:1
(3/6,6/4,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024




Grupa V'
Winczowski J. Lenartowicz B. Michurski A. Cetera T. Kwiatkowski A. Furmański M.
Winczowski J.
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024


1:2
(6/3,2/6,1/6)
0:2
(2/6,1/6)
Lenartowicz B. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024




0:2
(4/6,2/6)
Michurski A.





Cetera T.




0:2
(3/6,3/6)
Kwiatkowski A. 2:1
(3/6,6/2,6/1)




0:2
(2/6,3/6)
Furmański M. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/4,6/2)

2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/2,6/3)





Grupa VI'
WAKAT Surkont M. Pawłowski T. WAKAT Bareja A. Sozański Ł.
WAKAT





Surkont M.

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024


Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
Pawłowski T.
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024


Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
WAKAT





Bareja A.

Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024



Sozański Ł.
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024





* Mecz z możliwą dogrywką