» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA D2 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Skorupski Amadeusz 6 3 0 0 6 1 3 +21
2 Polak Roman 6 1 4 0 2 8 5 -22
3 Międła Sebastian 5 2 1 0 5 3 3 +2
4 Gorski Krystian 5 1 3 0 3 6 4 -3
5 Baginski Lukasz 4 2 0 0 4 0 2 +14
6 WAKAT 0 0 0 1 0 2 1 -12


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Cieślik Grzegorz 10 5 0 0 10 1 5 +41
2 Odalanowski Adam 9 4 1 0 9 3 5 +32
3 Zamojcin Łukasz 8 3 2 0 6 4 5 0
4 Podgórska Agnieszka 7 2 3 0 4 6 5 -15
5 Brzezowski Rafał 6 1 4 0 2 9 5 -31
6 Bury Grzegorz 5 0 5 0 2 10 5 -27


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Brożyna Łukasz 6 3 0 0 6 0 3 +22
2 Lewandowski Szymon 4 2 0 0 4 0 2 +18
3 Piotrowski Paweł 4 1 2 0 2 4 3 -5
4 Skrzypek Paweł 3 0 3 0 0 6 3 -29
5 Mikulski Paweł 1 0 1 0 0 2 1 -6
6 Wapniarski Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kojder Karol 9 4 1 0 9 2 5 +30
2 Solarek Mateusz 8 4 0 0 8 2 4 +26
3 Szyszkowiak Feliks 7 3 1 0 6 2 4 +23
4 Czajka (Pająk) Paulina 3 0 3 0 1 6 3 -22
5 Kasprzak Natalia 3 0 3 0 0 6 3 -23
6 Dołęga Mateusz 3 0 3 0 0 6 3 -34


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Domagała Piotr 9 4 1 0 8 3 5 +20
2 Kosmalski Tadeusz 8 4 0 0 8 1 4 +30
3 Łysiak Aleksander 8 3 2 0 8 4 5 +24
4 Łukaszuk Bogdan 7 2 3 0 4 7 5 -15
5 Dłużeń Maciej 6 1 4 0 2 9 5 -34
6 Medryk Anna 4 0 4 0 2 8 4 -25


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Siwek Michał 10 5 0 0 10 1 5 +26
2 Gidziński Oskar 9 4 1 0 9 2 5 +30
3 Maciejewski Bartłomiej 6 2 2 0 4 4 4 +6
4 Waglewski Jakub 6 1 4 0 2 8 5 -19
5 Greczner Bartosz 5 2 1 0 4 2 3 +5
6 Tomaszek Sławomir 5 0 5 0 0 10 5 -44


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Myszkowski Roman 9 4 1 0 8 2 5 +27
2 Chałupa Paweł 7 3 1 0 6 3 4 +10
3 Lech Łukasz 5 2 1 0 5 2 3 +7
4 Wycik Anna 4 1 2 0 2 5 3 -6
5 Pakuszyński Tomasz 3 0 3 0 1 6 3 -16
6 Konopka Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -22


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szuszkiewicz Wiktor 7 3 1 0 7 3 4 +20
2 Świątkowski Krzysztof 5 2 1 0 4 3 3 +4
3 Stam Jaap 3 1 1 0 3 2 2 +4
4 Ryczek Mateusz 3 1 1 0 2 3 2 -10
5 Żbikowski Paweł 3 0 3 0 1 6 3 -18
6 Farion Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krawiec Grzegorz 9 4 1 0 8 2 5 +20
2 Bodnar Taras 8 4 0 0 8 0 4 +34
3 Fagerström Henri 6 2 2 0 4 5 4 -8
4 Dudzik Zbigniew 6 2 2 0 5 6 4 -5
5 Tomanik Ryszard 5 1 3 0 3 6 4 -8
6 Zabieglik Piotr 5 0 5 0 1 10 5 -33


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Cieślak Kamil 7 3 1 0 7 2 4 +26
2 Kaczor Andrzej 7 3 1 0 6 2 4 +18
3 Olszewski Wojciech 6 3 0 0 6 1 3 +14
4 Pustelnik Michał 5 1 3 0 2 6 4 -19
5 Maciejewska Barbara 3 0 3 0 0 6 3 -24
6 Dzikowicz Dominik 2 0 2 0 0 4 2 -15


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Świeściak Bartłomiej 9 4 1 0 8 2 5 +34
2 Ciechan Krzysztof 9 4 1 0 8 4 5 +16
3 Kuźma Łukasz 7 3 1 0 7 2 4 +22
4 Walendowski Łukasz 6 2 2 0 5 4 4 +1
5 Perri Paolo 6 1 4 0 2 8 5 -21
6 Kuzma Grzegorz 4 0 4 1 0 10 5 -52


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ciaciura Jacek 8 4 0 0 8 1 4 +27
2 Mazgaj Marcin 6 2 2 0 4 5 4 -9
3 Kamiński Andrzej 5 2 1 0 5 2 3 +17
4 Motyl Michał 5 2 1 0 5 2 3 +15
5 Plamowski Sławomir 5 1 3 0 2 7 4 -31
6 Ożóg Aleksander 4 0 4 0 1 8 4 -19


Alpha
Skorupski A. Gorski K. Baginski L. Polak R. Międła S. WAKAT
Skorupski A.
2:0
(6/3,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/0,6/2)
2:1
(6/1,6/7,6/4)

Gorski K. 0:2
(3/6,5/7)

0:2
(1/6,4/6)
2:0
(6/2,6/1)
1:2
(6/1,2/6,6/7)

Baginski L. Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/1,6/4)

2:0
(7/6,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024

Polak R. 0:2
(0/6,2/6)
0:2
(2/6,1/6)
0:2
(6/7,0/6)

0:2
(1/6,3/6)
2:0
(WALKOWER*)
Międła S. 1:2
(1/6,7/6,4/6)
2:1
(1/6,6/2,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/1,6/3)


WAKAT


0:2
(WALKOWER*)




Bravo
Odalanowski A. Cieślik G. Zamojcin Ł. Bury G. Podgórska A. Brzezowski R.
Odalanowski A.
1:2
(3/6,7/6,8/10)
2:0
(6/1,6/0)
2:1
(6/2,5/7,10/4)
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/1,6/0)
Cieślik G. 2:1
(6/3,6/7,10/8)

2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/0,6/2)
Zamojcin Ł. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(2/6,2/6)

2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/1,7/5)
2:0
(6/3,6/4)
Bury G. 1:2
(2/6,7/5,4/10)
0:2
(2/6,1/6)
0:2
(2/6,3/6)

0:2
(4/6,3/6)
1:2
(4/6,7/5,3/10)
Podgórska A. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(0/6,2/6)
0:2
(1/6,5/7)
2:0
(6/4,6/3)

2:0
(6/1,7/5)
Brzezowski R. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(0/6,2/6)
0:2
(3/6,4/6)
2:1
(6/4,5/7,10/3)
0:2
(1/6,5/7)



Charlie
Wapniarski J. Brożyna Ł. Piotrowski P. Lewandowski S. Mikulski P. Skrzypek P.
Wapniarski J.

Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Brożyna Ł.

2:0
(6/3,6/2)

2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
Piotrowski P. Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
0:2
(3/6,2/6)

0:2
(4/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/2,6/2)
Lewandowski S.

2:0
(6/4,6/2)


2:0
(6/0,6/0)
Mikulski P. Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
0:2
(4/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024



Skrzypek P. Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
0:2
(1/6,2/6)
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(0/6,0/6)




Delta
Szyszkowiak F. Solarek M. Czajka (Pająk) P. Kojder K. Kasprzak N. Dołęga M.
Szyszkowiak F.
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
2:0
(6/0,6/1)
0:2
(1/6,5/7)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/1,6/0)
Solarek M. Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024

2:1
(3/6,6/0,10/4)
2:1
(6/1,3/6,10/7)
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/1,6/0)
Czajka (Pająk) P. 0:2
(0/6,1/6)
1:2
(6/3,0/6,4/10)

0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024

Kojder K. 2:0
(6/1,7/5)
1:2
(1/6,6/3,7/10)
2:0
(6/3,6/3)

2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/0,6/0)
Kasprzak N. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
0:2
(0/6,3/6)


Dołęga M. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(1/6,0/6)

0:2
(0/6,0/6)




Echo
Domagała P. Łysiak A. Dłużeń M. Medryk A. Kosmalski T. Łukaszuk B.
Domagała P.
2:1
(6/4,2/6,10/7)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/2,6/0)
0:2
(3/6,3/6)
2:0
(6/4,6/1)
Łysiak A. 1:2
(4/6,6/2,7/10)

2:0
(6/2,6/0)
2:0
(6/0,6/2)
1:2
(2/6,7/6,5/10)
2:0
(6/0,6/3)
Dłużeń M. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(2/6,0/6)

2:1
(2/6,6/2,12/10)
0:2
(2/6,1/6)
0:2
(4/6,0/6)
Medryk A. 0:2
(2/6,0/6)
0:2
(0/6,2/6)
1:2
(6/2,2/6,10/12)


1:2
(3/6,7/5,7/10)
Kosmalski T. 2:0
(6/3,6/3)
2:1
(6/2,6/7,10/5)
2:0
(6/2,6/1)


2:0
(6/2,6/0)
Łukaszuk B. 0:2
(4/6,1/6)
0:2
(0/6,3/6)
2:0
(6/4,6/0)
2:1
(6/3,5/7,10/7)
0:2
(2/6,0/6)



Foxtrot
Gidziński O. Waglewski J. Siwek M. Greczner B. Maciejewski B. Tomaszek S.
Gidziński O.
2:0
(6/3,6/2)
1:2
(6/0,4/6,6/10)
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/4,7/5)
2:0
(6/1,6/2)
Waglewski J. 0:2
(3/6,2/6)

0:2
(2/6,3/6)
0:2
(5/7,3/6)
0:2
(3/6,1/6)
2:0
(6/3,6/1)
Siwek M. 2:1
(0/6,6/4,10/6)
2:0
(6/2,6/3)

2:0
(7/6,6/3)
2:0
(6/1,6/4)
2:0
(6/1,6/1)
Greczner B. 0:2
(4/6,0/6)
2:0
(7/5,6/3)
0:2
(6/7,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/2,6/2)
Maciejewski B. 0:2
(4/6,5/7)
2:0
(6/3,6/1)
0:2
(1/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024

2:0
(6/2,6/1)
Tomaszek S. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(3/6,1/6)
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(2/6,1/6)



Golf
Myszkowski R. Chałupa P. Lech Ł. Wycik A. Konopka M. Pakuszyński T.
Myszkowski R.
2:0
(6/1,6/0)
0:2
(3/6,2/6)
2:0
(6/4,6/3)
2:0
(6/2,6/0)
2:0
(6/2,6/2)
Chałupa P. 0:2
(1/6,0/6)

2:1
(4/6,7/5,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(7/6,6/4)
Lech Ł. 2:0
(6/3,6/2)
1:2
(6/4,5/7,0/6)

2:0
(6/3,6/3)


Wycik A. 0:2
(4/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
0:2
(3/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
2:1
(7/6,6/7,6/1)
Konopka M. 0:2
(2/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024


Pakuszyński T. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(6/7,4/6)

1:2
(6/7,7/6,1/6)




Hotel
Stam J. Żbikowski P. Farion M. Ryczek M. Świątkowski K. Szuszkiewicz W.
Stam J.



2:0
(6/2,6/3)
1:2
(6/4,3/6,9/11)
Żbikowski P.


1:2
(6/2,4/6,3/10)
0:2
(0/6,3/6)
0:2
(2/6,1/6)
Farion M.





Ryczek M.
2:1
(2/6,6/4,10/3)



0:2
(1/6,1/6)
Świątkowski K. 0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/0,6/3)



2:1
(2/6,6/2,10/4)
Szuszkiewicz W. 2:1
(4/6,6/3,11/9)
2:0
(6/2,6/1)

2:0
(6/1,6/1)
1:2
(6/2,2/6,4/10)



India
Fagerström H. Tomanik R. Zabieglik P. Krawiec G. Bodnar T. Dudzik Z.
Fagerström H.
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/2,6/3)
0:2
(0/6,6/7)
0:2
(2/6,2/6)
2:1
(2/6,7/5,10/8)
Tomanik R. Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024

2:0
(6/2,6/1)
0:2
(0/6,4/6)
0:2
(2/6,1/6)
1:2
(6/3,6/7,7/10)
Zabieglik P. 0:2
(2/6,3/6)
0:2
(2/6,1/6)

0:2
(4/6,2/6)
0:2
(1/6,3/6)
1:2
(6/3,2/6,11/13)
Krawiec G. 2:0
(6/0,7/6)
2:0
(6/0,6/4)
2:0
(6/4,6/2)

0:2
(1/6,2/6)
2:0
(6/1,6/3)
Bodnar T. 2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/1,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Dudzik Z. 1:2
(6/2,5/7,8/10)
2:1
(3/6,7/6,10/7)
2:1
(3/6,6/2,13/11)
0:2
(1/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024



Juliett
Olszewski W. Pustelnik M. Kaczor A. Dzikowicz D. Maciejewska B. Cieślak K.
Olszewski W.
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(7/5,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
2:1
(0/6,7/5,10/1)
Pustelnik M. 0:2
(1/6,1/6)

0:2
(2/6,1/6)

2:0
(6/1,7/5)
0:2
(1/6,4/6)
Kaczor A. 0:2
(5/7,2/6)
2:0
(6/2,6/1)

2:0
(7/5,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Dzikowicz D.

0:2
(5/7,2/6)


0:2
(3/6,0/6)
Maciejewska B. Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(1/6,5/7)
0:2
(1/6,2/6)


0:2
(5/7,0/6)
Cieślak K. 1:2
(6/0,5/7,1/10)
2:0
(6/1,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(7/5,6/0)



Kilo
Świeściak B. Ciechan K. Perri P. Walendowski Ł. Kuzma G. Kuźma Ł.
Świeściak B.
2:0
(7/6,6/1)
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(WALKOWER)
0:2
(6/7,4/6)
Ciechan K. 0:2
(6/7,1/6)

2:0
(6/2,6/2)
2:1
(6/0,5/7,6/3)
2:0
(6/2,6/1)
2:1
(6/4,0/6,10/4)
Perri P. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(2/6,2/6)

0:2
(4/6,3/6)
2:0
(KRECZ)
0:2
(1/6,1/6)
Walendowski Ł. 0:2
(1/6,2/6)
1:2
(0/6,7/5,3/6)
2:0
(6/4,6/3)

2:0
(KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 10.06.2024
Kuzma G. 0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,1/6)
0:2
(KRECZ)
0:2
(KRECZ)

0:2
(3/6,2/6)
Kuźma Ł. 2:0
(7/6,6/4)
1:2
(4/6,6/0,4/10)
2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 10.06.2024
2:0
(6/3,6/2)



Lima
Motyl M. Ciaciura J. Kamiński A. Mazgaj M. Plamowski S. Ożóg A.
Motyl M.

Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
1:2
(4/6,6/3,7/10)
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(7/5,7/5)
Ciaciura J.

2:1
(6/4,2/6,10/3)
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/0,6/4)
Kamiński A. Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
1:2
(4/6,6/2,3/10)

2:0
(6/1,7/5)
2:0
(6/1,6/1)

Mazgaj M. 2:1
(6/4,3/6,10/7)
0:2
(0/6,2/6)
0:2
(1/6,5/7)

Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
2:0
(6/3,6/2)
Plamowski S. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(1/6,2/6)
0:2
(1/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024

2:1
(1/6,2/3 KRECZ)
Ożóg A. 0:2
(5/7,5/7)
0:2
(0/6,4/6)

0:2
(3/6,2/6)
1:2
(6/1,3/2 KRECZ)



* Mecz z możliwą dogrywką