» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA A » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krotowski Piotr 9 4 1 0 8 2 5 +27
2 Drogosz Rafał 8 4 0 0 8 0 4 +36
3 Rodziewicz Witold 8 3 2 0 6 4 5 +13
4 Jędryszczak Adam 3 0 3 0 0 6 3 -26
5 Nowak Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -17
6 Bartnik Andrzej 2 0 2 1 0 6 3 -33


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jerczyński Tomasz 8 4 0 0 8 0 4 +42
2 Winczowski Jan 5 1 3 0 2 6 4 -10
3 Tracz Piotr 4 2 0 0 4 0 2 +14
4 Gruczoł Rafał 4 1 2 0 2 4 3 -15
5 Szczepek Tomasz 3 1 1 0 2 2 2 0
6 Rybak Ryszard 2 0 2 1 0 6 3 -31


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Tarabuła Jan 10 5 0 0 10 0 5 +39
2 Pukiński Rafał 6 2 2 0 4 4 4 -2
3 Luchowski Maciej 5 2 1 0 4 2 3 +6
4 Szpak Maciej 5 1 3 0 2 6 4 -10
5 Chroń Jarek 5 1 3 0 2 6 4 -12
6 Lesisz Julia 2 0 2 0 0 4 2 -21


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Chytła Paweł 10 5 0 0 10 0 5 +33
2 Bartkowiak Miron 6 2 2 0 4 5 4 +1
3 Minor Maciej 6 2 2 0 5 4 4 +12
4 Mazurek Mieszko 3 1 1 0 2 2 2 +2
5 Surkont Michał 3 0 3 0 0 6 3 -30
6 Lenartowicz Bartosz 2 0 2 0 0 4 2 -18


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ulatowski Bogusz 10 5 0 0 10 3 5 +32
2 Chytła Artur 7 3 1 0 6 2 4 +20
3 Krawiec Maciej 5 2 1 0 5 3 3 +7
4 Bomba Bartosz 5 1 3 0 4 6 4 -13
5 Sawiński Tomasz 3 0 3 0 1 6 3 -21
6 Nikodem Piotr 3 0 3 0 0 6 3 -25


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Horoszczak Paweł 7 3 1 0 6 2 4 +19
2 Rak Sebastian 6 3 0 0 6 0 3 +20
3 Hetnał Patryk 6 2 2 0 4 5 4 -4
4 Michurski Artur 6 1 4 0 3 8 5 -13
5 Gołąb Grzegorz 5 2 1 0 5 3 3 +5
6 Pawłowski Tomasz 2 0 2 1 0 6 3 -27


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czapka Tomasz 8 4 0 0 8 1 4 +29
2 Neubart Jakub 7 3 1 0 6 2 4 +21
3 Sedlaczek Andrzej 6 3 0 0 6 0 3 +27
4 Arent Jakub 4 1 2 1 2 6 4 -20
5 Bień Tomasz 4 0 4 0 0 8 4 -37
6 Gieruszczak Jakub 3 0 3 0 1 6 3 -20


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Święcicki Grzegorz 8 4 0 0 8 0 4 +40
2 Leszczyński Grzegorz 8 4 0 0 8 0 4 +34
3 Pyrkosz Paweł 6 2 2 0 4 4 4 0
4 Cetera Tomasz 5 1 3 0 2 6 4 -11
5 Nowak Artur 4 1 2 0 2 4 3 -3
6 Czechowicz Wojciech 1 0 1 4 0 10 5 -60


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wierciński Jan 6 2 2 0 5 5 4 +1
2 Wawrzyniak Rafał 5 2 1 0 4 2 3 +8
3 Oleś Szymon 4 2 0 0 4 0 2 +14
4 Tarnowski Tomasz 4 1 2 0 3 5 3 -6
5 Moczulski Leszek 4 1 2 0 2 5 3 -11
6 Kozak Łukasz 1 0 1 0 1 2 1 -6


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ornstein David 9 4 1 0 8 3 5 +26
2 Macyna Wojciech 7 2 3 0 5 7 5 -5
3 Rejno Jakub 6 3 0 0 6 0 3 +13
4 Piatkov Sergii 5 2 1 0 4 3 3 -3
5 Kwiatkowski Andrzej 4 0 4 0 2 8 4 -17
6 Bareja Andrzej 2 0 2 0 0 4 2 -14


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mróz Maciej 8 4 0 0 8 0 4 +31
2 Swienton Maciej 7 3 1 0 6 2 4 +24
3 Moskała Jarek 4 1 2 0 2 4 3 -10
4 Rybak Kamil 4 1 2 0 2 4 3 -6
5 Zambrzycka Jaśmina 2 1 0 1 2 2 2 0
6 Maciak Ireneusz 2 0 2 2 0 8 4 -39


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Tolisz Krzysztof 10 5 0 0 10 0 5 +32
2 Furmański Marcin 7 2 3 0 4 8 5 -14
3 Bogdański Michał 6 2 2 0 5 6 4 -2
4 Kocwa Marek 5 2 1 0 4 2 3 +5
5 Zubko Waldemar 5 1 3 0 3 6 4 -5
6 Sozański Łukasz 3 0 3 0 2 6 3 -16


Alpha
Drogosz R. Krotowski P. Rodziewicz W. Bartnik A. Nowak M. Jędryszczak A.
Drogosz R.
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/1,6/2)

2:0
(6/0,6/2)
Krotowski P. 0:2
(2/6,1/6)

2:0
(6/0,6/3)
2:0
(WALKOWER*)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/1,7/5)
Rodziewicz W. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(0/6,3/6)

2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/2,6/1)
Bartnik A. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(WALKOWER*)
0:2
(0/6,0/6)



Nowak M.
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(3/6,0/6)



Jędryszczak A. 0:2
(0/6,2/6)
0:2
(1/6,5/7)
0:2
(2/6,1/6)





Bravo
Jerczyński T. Tracz P. Rybak R. Gruczoł R. Winczowski J. Szczepek T.
Jerczyński T.
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/0,6/1)
Tracz P. Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/3,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Rybak R. 0:2
(WALKOWER)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024


0:2
(2/6,2/6)
0:2
(1/6,0/6)
Gruczoł R. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(1/6,2/6)


2:0
(6/2,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
Winczowski J. 0:2
(3/6,1/6)
0:2
(3/6,4/6)
2:0
(6/2,6/2)
0:2
(2/6,6/7)

Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
Szczepek T. 0:2
(0/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/1,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024



Charlie
Luchowski M. Tarabuła J. Pukiński R. Szpak M. Chroń J. Lesisz J.
Luchowski M.
0:2
(0/6,4/6)
2:0
(7/5,6/2)
2:0
(6/3,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 11.06.2024
Tarabuła J. 2:0
(6/0,6/4)

2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/1,7/5)
2:0
(6/0,6/4)
2:0
(6/1,6/1)
Pukiński R. 0:2
(5/7,2/6)
0:2
(4/6,2/6)

2:0
(7/6,6/2)
2:0
(6/4,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Szpak M. 0:2
(3/6,1/6)
0:2
(1/6,5/7)
0:2
(6/7,2/6)

2:0
(6/2,6/0)

Chroń J. Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
0:2
(0/6,4/6)
0:2
(4/6,3/6)
0:2
(2/6,0/6)

2:0
(6/0,4/1 KRECZ)
Lesisz J. Mecz zostanie rozegrany 11.06.2024
0:2
(1/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024

0:2
(0/6,1/4 KRECZ)



Delta
Chytła P. Mazurek M. Surkont M. Minor M. Bartkowiak M. Lenartowicz B.
Chytła P.
2:0
(6/4,7/6)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/4,7/5)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
Mazurek M. 0:2
(4/6,6/7)

Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
2:0
(6/3,6/4)

Surkont M. 0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024

0:2
(0/6,3/6)
0:2
(0/4 KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Minor M. 0:2
(4/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
2:0
(6/0,6/3)

1:2
(6/2,2/6,4/10)
2:0
(6/1,6/2)
Bartkowiak M. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(3/6,4/6)
2:0
(4/0 KRECZ)
2:1
(2/6,6/2,10/4)

Mecz zostanie rozegrany 04.06.2024
Lenartowicz B. 0:2
(1/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.06.2024



Echo
Bomba B. Chytła A. Sawiński T. Krawiec M. Ulatowski B. Nikodem P.
Bomba B.
0:2
(1/6,2/6)

1:2
(7/5,0/6,3/10)
1:2
(0/6,7/5,3/10)
2:0
(6/2,6/2)
Chytła A. 2:0
(6/1,6/2)

2:0
(6/1,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
0:2
(3/6,1/6)
2:0
(6/0,6/2)
Sawiński T.
0:2
(1/6,2/6)

0:2
(2/6,1/6)
1:2
(1/6,6/2,10/12)

Krawiec M. 2:1
(5/7,6/0,10/3)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
2:0
(6/2,6/1)

1:2
(6/4,1/6,1/6)

Ulatowski B. 2:1
(6/0,5/7,10/3)
2:0
(6/3,6/1)
2:1
(6/1,2/6,12/10)
2:1
(4/6,6/1,6/1)

2:0
(6/1,7/5)
Nikodem P. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(0/6,2/6)


0:2
(1/6,5/7)



Foxtrot
Horoszczak P. Gołąb G. Hetnał P. Rak S. Pawłowski T. Michurski A.
Horoszczak P.

2:0
(6/1,6/4)
0:2
(6/7,3/6)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,6/1)
Gołąb G.

1:2
(6/3,1/6,7/10)

2:0
(6/1,7/5)
2:1
(6/4,2/6,6/2)
Hetnał P. 0:2
(1/6,4/6)
2:1
(3/6,6/1,10/7)

0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
2:0
(6/3,6/1)
Rak S. 2:0
(7/6,6/3)

2:0
(6/1,6/2)


2:0
(7/5,6/1)
Pawłowski T. 0:2
(3/6,1/6)
0:2
(1/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024


0:2
(WALKOWER*)
Michurski A. 0:2
(3/6,1/6)
1:2
(4/6,6/2,2/6)
0:2
(3/6,1/6)
0:2
(5/7,1/6)
2:0
(WALKOWER*)



Golf
Sedlaczek A. Neubart J. Czapka T. Gieruszczak J. Arent J. Bień T.
Sedlaczek A.
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/2,6/1)
Neubart J. Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024

0:2
(0/6,5/7)
2:0
(7/5,6/2)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/0,6/1)
Czapka T. Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/0,7/5)

2:1
(6/7,7/6,6/1)
2:0
(6/2,6/0)
2:0
(6/2,6/4)
Gieruszczak J. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(5/7,2/6)
1:2
(7/6,6/7,1/6)


Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
Arent J. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,0/6)


2:0
(6/1,6/0)
Bień T. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(0/6,1/6)
0:2
(2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
0:2
(1/6,0/6)



Hotel
Święcicki G. Nowak A. Pyrkosz P. Cetera T. Czechowicz W. Leszczyński G.
Święcicki G.
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(WALKOWER)

Nowak A. 0:2
(0/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024

2:0
(KRECZ)
0:2
(3/6,4/6)
Pyrkosz P. 0:2
(1/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024

2:0
(6/4,6/4)
2:0
(WALKOWER)
0:2
(2/6,2/6)
Cetera T. 0:2
(1/6,1/6)

0:2
(4/6,4/6)

2:0
(WALKOWER)
0:2
(1/6,2/6)
Czechowicz W. 0:2
(WALKOWER)
0:2
(KRECZ)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)

0:2
(WALKOWER)
Leszczyński G.
2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(WALKOWER)



India
Moczulski L. Kozak Ł. Oleś S. Wawrzyniak R. Tarnowski T. Wierciński J.
Moczulski L.
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
0:2
(3/6,1/6)
2:1
(6/1,1/6,11/9)
0:2
(4/6,3/6)
Kozak Ł. Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
1:2
(0/6,7/5,7/10)
Oleś S. Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024

2:0
(6/1,6/4)
2:0
(6/2,6/3)

Wawrzyniak R. 2:0
(6/3,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
0:2
(1/6,4/6)


2:0
(6/4,6/1)
Tarnowski T. 1:2
(1/6,6/1,9/11)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
0:2
(2/6,3/6)


2:1
(3/6,6/2,10/6)
Wierciński J. 2:0
(6/4,6/3)
2:1
(6/0,5/7,10/7)

0:2
(4/6,1/6)
1:2
(6/3,2/6,6/10)



Juliett
Rejno J. Piatkov S. Ornstein D. Bareja A. Kwiatkowski A. Macyna W.
Rejno J.

2:0
(6/3,6/4)

2:0
(6/3,7/6)
2:0
(6/4,6/4)
Piatkov S.

0:2
(4/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:1
(7/5,2/6,10/2)
2:0
(6/3,6/4)
Ornstein D. 0:2
(3/6,4/6)
2:0
(6/4,6/0)

2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/1,6/1)
2:1
(6/0,4/6,11/9)
Bareja A.
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
0:2
(4/6,1/6)


0:2
(2/6,3/6)
Kwiatkowski A. 0:2
(3/6,6/7)
1:2
(5/7,6/2,2/10)
0:2
(1/6,1/6)


1:2
(6/2,2/6,3/6)
Macyna W. 0:2
(4/6,4/6)
0:2
(3/6,4/6)
1:2
(0/6,6/4,9/11)
2:0
(6/2,6/3)
2:1
(2/6,6/2,6/3)



Kilo
Mróz M. Swienton M. Rybak K. Maciak I. Moskała J. Zambrzycka J.
Mróz M.
2:0
(7/5,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/4,6/2)
2:0
(WALKOWER*)
Swienton M. 0:2
(5/7,6/7)

2:0
(6/3,6/2)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/3,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 06.06.2024
Rybak K. Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(3/6,2/6)

2:0
(6/3,6/4)
0:2
(5/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Maciak I. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(3/6,4/6)


0:2
(WALKOWER)
Moskała J. 0:2
(4/6,2/6)
0:2
(3/6,1/6)
2:0
(7/5,6/4)



Zambrzycka J. 0:2
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 06.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(WALKOWER)




Lima
Kocwa M. Bogdański M. Tolisz K. Furmański M. Sozański Ł. Zubko W.
Kocwa M.

0:2
(3/6,2/6)
2:0
(6/4,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(7/5,6/3)
Bogdański M.

0:2
(1/6,4/6)
1:2
(4/6,6/1,2/10)
2:1
(6/3,6/7,10/6)
2:1
(7/5,2/6,10/8)
Tolisz K. 2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/1,6/4)

2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,7/5)
Furmański M. 0:2
(4/6,1/6)
2:1
(6/4,1/6,10/2)
0:2
(3/6,4/6)

2:1
(3/6,6/1,10/5)
0:2
(4/6,3/6)
Sozański Ł. Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
1:2
(3/6,7/6,6/10)
0:2
(3/6,1/6)
1:2
(6/3,1/6,5/10)

Mecz zostanie rozegrany 08.06.2024
Zubko W. 0:2
(5/7,3/6)
1:2
(5/7,6/2,8/10)
0:2
(3/6,5/7)
2:0
(6/4,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 08.06.2024



* Mecz z możliwą dogrywką