» Rozgrywki » Zima 2021/2022 » Z1 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Leszczyński Grzegorz 6 3 0 0 6 0 3 +25
2 Pluta Przemek 6 2 2 0 5 4 4 0
3 Swienton Maciej 6 2 2 0 4 4 4 +11
4 Tarnowski Tomasz 5 2 1 0 4 3 3 +6
5 Dudzik Miroslaw 2 1 0 0 2 0 1 +12
6 Boynton James 2 0 2 3 0 10 5 -54


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Drogosz Rafał 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Kapłun Oskar 2 1 0 0 2 0 1 +7
3 Wierciński Jan 2 0 2 0 0 4 2 -14
4 Kokoszczyński Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kocwa Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rozbicki Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ulatowski Bogusz 7 3 1 0 6 3 4 +11
2 Rak Sebastian 4 2 0 0 4 0 2 +12
3 Jędryszczak Adam 4 1 2 0 3 5 3 -8
4 Arent Jakub 3 1 1 0 2 3 2 -5
5 Macyna Wojciech 2 0 2 0 1 4 2 -8
6 Gołąb Grzegorz 1 0 1 0 1 2 1 -2


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bartnik Andrzej 4 2 0 0 4 0 2 +17
2 Grzegorzek Mateusz 4 2 0 0 4 0 2 +15
3 Bareja Andrzej 3 1 1 0 2 3 2 -5
4 Czechowicz Wojciech 3 0 3 0 2 6 3 -7
5 Soulier Julien 2 1 0 1 2 3 2 -13
6 Tolisz Krzysztof 1 0 1 0 0 2 1 -7


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sztylka Dariusz 4 2 0 0 4 0 2 +23
2 Gruczoł Rafał 4 1 2 0 2 4 3 -6
3 Czaus Grzegorz 3 1 1 0 2 2 2 -11
4 Luchowski Maciej 2 1 0 0 2 0 1 +7
5 Wróbel Artur 1 0 1 0 0 2 1 -4
6 Pawłowski Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -9


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lorenc Rafał 4 2 0 0 4 0 2 +22
2 Bomba Bartosz 4 2 0 0 4 1 2 +14
3 Sznajder Paweł 4 0 4 0 1 8 4 -35
4 Nowak Marcin 3 1 1 0 3 3 2 -1
5 Hodges Mike 2 1 0 0 2 0 1 +11
6 Zielonka Leszek 1 0 1 0 0 2 1 -11


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Castellanos Alvaro 8 4 0 0 8 1 4 +28
2 Sawiński Tomasz 5 2 1 0 4 2 3 +3
3 Piatkov Sergii 4 1 2 0 3 4 3 -2
4 Surkont Michał 4 1 2 0 3 5 3 -6
5 Neubart Jakub 3 1 1 0 2 2 2 -1
6 Czerkas Bartłomiej 3 0 3 0 0 6 3 -22


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Moczulski Leszek 6 3 0 0 6 1 3 +20
2 Minor Maciej 4 2 0 0 4 0 2 +13
3 Kwiatkowski Andrzej 3 1 1 0 2 2 2 +1
4 Furmański Marcin 3 1 1 0 2 2 2 -1
5 Krzyżyński Piotr 3 0 3 0 1 6 3 -18
6 Worońko Rafał 2 0 2 0 0 4 2 -15


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krotowski Piotr 5 2 1 0 4 2 3 0
2 Pyrkosz Paweł 5 2 1 0 4 2 3 +10
3 Rejno Jakub 4 2 0 0 4 0 2 +13
4 Bogdański Michał 3 0 3 0 0 6 3 -11
5 Cetera Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +12
6 Szubert Jacek 0 0 0 2 0 4 2 -24


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pająk Tomasz 7 2 3 0 4 6 5 -11
2 Czapka Tomasz 4 2 0 0 4 0 2 +19
3 Kozak Łukasz 4 2 0 0 4 0 2 +11
4 Michurski Artur 3 1 1 0 2 2 2 +3
5 Suszek Robert 2 0 2 0 0 4 2 -13
6 Wolański Krzysztof 1 0 1 0 0 2 1 -9


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Horoszczak Paweł 6 3 0 0 6 0 3 +34
2 Chytła Paweł 4 2 0 0 4 0 2 +18
3 Kezic Igor 1 0 1 0 0 2 1 -10
4 WAKAT 1 0 1 1 0 4 2 -21
5 Sarzyński Hubert 1 0 1 1 0 4 2 -21
6 Rudnicki Robert 0 0 0 0 0 0 0 0


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mróz Maciej 4 2 0 0 4 0 2 +15
2 Zieliński Marcin 4 1 2 0 2 5 3 -9
3 Jerczyński Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +9
4 Moskała Jarek 1 0 1 0 1 2 1 -7
5 Zmitrowicz Dariusz 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Tracz Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0


Alpha
Leszczyński G. Boynton J. Pluta P. Swienton M. Dudzik M. Tarnowski T.
Leszczyński G.
2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/1,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 19.12.2021
Boynton J. 0:2
(0/6,1/6)

0:2
(1/6,5/7)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
Pluta P. 0:2
(2/6,4/6)
2:0
(6/1,7/5)

2:0
(6/4,7/6)

1:2
(1/6,6/3,4/10)
Swienton M. 0:2
(1/6,3/6)
2:0
(WALKOWER)
0:2
(4/6,6/7)


2:0
(6/0,6/2)
Dudzik M.
2:0
(WALKOWER)




Tarnowski T. Mecz zostanie rozegrany 19.12.2021
2:0
(WALKOWER)
2:1
(6/1,3/6,10/4)
0:2
(0/6,2/6)




Bravo
Kocwa M. Kapłun O. Kokoszczyński M. Rozbicki J. Wierciński J. Drogosz R.
Kocwa M.





Kapłun O.

Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021

2:0
(6/2,6/3)

Kokoszczyński M.
Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021

Mecz zostanie rozegrany 16.12.2021
Mecz zostanie rozegrany 22.11.2021

Rozbicki J.

Mecz zostanie rozegrany 16.12.2021

Mecz zostanie rozegrany 06.12.2021

Wierciński J.
0:2
(2/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 22.11.2021
Mecz zostanie rozegrany 06.12.2021

0:2
(2/6,3/6)
Drogosz R.



2:0
(6/2,6/3)



Charlie
Rak S. Gołąb G. Arent J. Jędryszczak A. Macyna W. Ulatowski B.
Rak S.

2:0
(6/3,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 07.12.2021
2:0
(6/3,6/4)
Gołąb G.




1:2
(6/3,3/6,8/10)
Arent J. 0:2
(3/6,2/6)


2:1
(6/4,5/7,10/7)
Mecz zostanie rozegrany 31.12.2021

Jędryszczak A.

1:2
(4/6,7/5,7/10)

2:1
(4/6,6/4,10/7)
0:2
(4/6,0/6)
Macyna W. Mecz zostanie rozegrany 07.12.2021

Mecz zostanie rozegrany 31.12.2021
1:2
(6/4,4/6,7/10)

0:2
(5/7,2/6)
Ulatowski B. 0:2
(3/6,4/6)
2:1
(3/6,6/3,10/8)

2:0
(6/4,6/0)
2:0
(7/5,6/2)



Delta
Grzegorzek M. Soulier J. Bartnik A. Bareja A. Czechowicz W. Tolisz K.
Grzegorzek M.



2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/2,6/3)
Soulier J.

0:2
(WALKOWER*)

2:1
(7/5,1/6,10/3)

Bartnik A.
2:0
(WALKOWER*)

2:0
(6/3,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 10.12.2021

Bareja A.

0:2
(3/6,4/6)

2:1
(6/2,0/6,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 01.01.1970
Czechowicz W. 0:2
(1/6,3/6)
1:2
(5/7,6/1,3/10)
Mecz zostanie rozegrany 10.12.2021
1:2
(2/6,6/0,6/10)

Mecz zostanie rozegrany 24.11.2021
Tolisz K. 0:2
(2/6,3/6)


Mecz zostanie rozegrany 01.01.1970
Mecz zostanie rozegrany 24.11.2021



Echo
Luchowski M. Czaus G. Gruczoł R. Pawłowski T. Wróbel A. Sztylka D.
Luchowski M.

2:0
(6/1,6/4)



Czaus G.



2:0
(7/6,6/3)
0:2
(4/6,2/3 KRECZ)
Gruczoł R. 0:2
(1/6,4/6)


2:0
(6/0,6/3)

0:2
(1/6,3/6)
Pawłowski T.

0:2
(0/6,3/6)



Wróbel A.
0:2
(6/7,3/6)




Sztylka D.
2:0
(6/4,3/2 KRECZ)
2:0
(6/1,6/3)





Foxtrot
Bomba B. Hodges M. Zielonka L. Lorenc R. Sznajder P. Nowak M.
Bomba B.



2:0
(6/2,6/1)
2:1
(6/2,4/6,6/3)
Hodges M.



2:0
(6/0,6/1)

Zielonka L.


0:2
(1/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021

Lorenc R.

2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/0,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 01.12.2021
Sznajder P. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(0/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
0:2
(0/6,1/6)

1:2
(6/4,2/6,4/6)
Nowak M. 1:2
(2/6,6/4,3/6)


Mecz zostanie rozegrany 01.12.2021
2:1
(4/6,6/2,6/4)



Golf
Piatkov S. Surkont M. Sawiński T. Czerkas B. Neubart J. Castellanos A.
Piatkov S.
1:2
(2/6,6/2,4/6)

2:0
(6/3,6/3)
0:2
(6/7,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021
Surkont M. 2:1
(6/2,2/6,6/4)

0:2
(1/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021
1:2
(6/7,7/5,5/10)
Sawiński T.
2:0
(6/1,6/4)

2:0
(6/4,6/3)

0:2
(3/6,0/6)
Czerkas B. 0:2
(3/6,3/6)

0:2
(4/6,3/6)


0:2
(0/6,1/6)
Neubart J. 2:0
(7/6,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021



0:2
(2/6,3/6)
Castellanos A. Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021
2:1
(7/6,5/7,10/5)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/2,6/3)



Hotel
Moczulski L. Kwiatkowski A. Worońko R. Krzyżyński P. Minor M. Furmański M.
Moczulski L.
Mecz zostanie rozegrany 16.12.2021
2:0
(6/2,6/1)
2:1
(6/2,4/6,10/8)
Mecz zostanie rozegrany 10.12.2021
2:0
(6/2,6/3)
Kwiatkowski A. Mecz zostanie rozegrany 16.12.2021


2:0
(6/4,6/2)
0:2
(3/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.11.2021
Worońko R. 0:2
(2/6,1/6)



Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
0:2
(5/7,2/6)
Krzyżyński P. 1:2
(2/6,6/4,8/10)
0:2
(4/6,2/6)


0:2
(2/6,2/6)

Minor M. Mecz zostanie rozegrany 10.12.2021
2:0
(6/3,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
2:0
(6/2,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021
Furmański M. 0:2
(2/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.11.2021
2:0
(7/5,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021



India
Krotowski P. Cetera T. Pyrkosz P. Bogdański M. Szubert J. Rejno J.
Krotowski P.

2:0
(6/3,6/4)
2:0
(7/6,7/6)

0:2
(4/6,1/6)
Cetera T.

Mecz zostanie rozegrany 31.12.2021

2:0
(WALKOWER)

Pyrkosz P. 0:2
(3/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.12.2021

2:0
(6/4,7/6)
2:0
(WALKOWER)

Bogdański M. 0:2
(6/7,6/7)

0:2
(4/6,6/7)


0:2
(5/7,2/6)
Szubert J.
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)



Rejno J. 2:0
(6/4,6/1)


2:0
(7/5,6/2)




Juliett
Kozak Ł. Czapka T. Suszek R. Wolański K. Pająk T. Michurski A.
Kozak Ł.


Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/3,6/4)
Czapka T.

2:0
(6/1,6/3)

2:0
(6/0,6/1)

Suszek R.
0:2
(1/6,3/6)


0:2
(4/6,3/6)

Wolański K. Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021



0:2
(1/6,2/6)

Pająk T. 0:2
(3/6,3/6)
0:2
(0/6,1/6)
2:0
(6/4,6/3)
2:0
(6/1,6/2)

0:2
(2/6,2/6)
Michurski A. 0:2
(3/6,4/6)



2:0
(6/2,6/2)



Kilo
Horoszczak P. Chytła P. Sarzyński H. Rudnicki R. WAKAT Kezic I.
Horoszczak P.

2:0
(WALKOWER*)

2:0
(WALKOWER*)
2:0
(6/1,6/1)
Chytła P.

2:0
(6/2,6/1)

2:0
(6/1,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 11.12.2021
Sarzyński H. 0:2
(WALKOWER*)
0:2
(2/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021


Rudnicki R.

Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021


Mecz zostanie rozegrany 18.12.2021
WAKAT 0:2
(WALKOWER*)
0:2
(1/6,2/6)




Kezic I. 0:2
(1/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 11.12.2021

Mecz zostanie rozegrany 18.12.2021




Lima
Tracz P. Zmitrowicz D. Mróz M. Zieliński M. Jerczyński T. Moskała J.
Tracz P.





Zmitrowicz D.

0:2
(1/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 28.11.2021
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
Mróz M.
2:0
(6/1,6/3)

2:0
(6/1,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021

Zieliński M.

0:2
(1/6,4/6)

0:2
(2/6,1/6)
2:1
(4/6,6/3,6/0)
Jerczyński T.
Mecz zostanie rozegrany 28.11.2021
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
2:0
(6/2,6/1)

Mecz zostanie rozegrany 07.12.2021
Moskała J.
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021

1:2
(6/4,3/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 07.12.2021



* Mecz z możliwą dogrywką