» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA K1 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Modelska Martyna 4 2 0 0 4 0 2 +21
2 Pyrkosz Helena 2 1 0 0 2 0 1 +12
3 Pietraszko Karolina 2 1 0 0 2 0 1 +5
4 Torbus Pola 2 0 2 0 0 4 2 -16
5 Wycik Anna 1 0 1 0 0 2 1 -10
6 Suda Anna 1 0 1 0 0 2 1 -12


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ejdys-Tomaszewska Sylwia 3 1 1 0 3 2 2 +2
2 Lipińska-Kowalkow Karolina 2 1 0 0 2 0 1 +9
3 Kasprzak Natalia 2 1 0 0 2 1 1 +5
4 Spyrka Weronika 1 0 1 0 0 2 1 -7
5 Chahrour Mayoral Miriam 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 Medryk Anna 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Iwanowska Justyna 7 3 1 0 6 2 4 +9
2 Sokołowska Edyta 6 2 2 0 4 5 4 -1
3 Wydmuch Katarzyna 6 1 4 0 3 8 5 -23
4 Zdrojewska Ewa 5 2 1 0 4 2 3 +5
5 Pitura Marysia 4 2 0 0 4 0 2 +22
6 Walczyńska Anna 2 0 2 0 0 4 2 -12


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pietruszka Agnieszka 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Górka Alicja 1 0 1 0 0 2 1 -10
3 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Walkowicz Żaneta 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jaroch-Konwent Marta 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kwiecień Aleksandra 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Modelska M. Pyrkosz H. Pietraszko K. Torbus P. Wycik A. Suda A.
Modelska M.

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Pyrkosz H.

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024


2:0
(KRECZ)
Pietraszko K. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024

2:0
(6/4,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Torbus P. 0:2
(0/6,1/6)

0:2
(4/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Wycik A. 0:2
(1/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024
Suda A. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024



Grupa II
Kasprzak N. Chahrour Mayoral M. Ejdys-Tomaszewska S. Spyrka W. Lipińska-Kowalkow K. Medryk A.
Kasprzak N.

2:1
(4/6,6/1,10/7)

Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Chahrour Mayoral M.



0:2
(1/6,2/6)

Ejdys-Tomaszewska S. 1:2
(6/4,1/6,7/10)


2:0
(6/1,6/4)


Spyrka W.

0:2
(1/6,4/6)


Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
Lipińska-Kowalkow K. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
2:0
(6/1,6/2)




Medryk A. Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024


Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024




Grupa III
Sokołowska E. Walczyńska A. Pitura M. Iwanowska J. Wydmuch K. Zdrojewska E.
Sokołowska E.
2:0
(6/4,5/2 KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
0:2
(5/7,2/6)
2:1
(6/4,6/7,10/8)
0:2
(6/7,3/6)
Walczyńska A. 0:2
(4/6,2/5 KRECZ)

Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
Pitura M. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024

2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/0,6/2)

Iwanowska J. 2:0
(7/5,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(0/6,0/6)

2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/3,6/4)
Wydmuch K. 1:2
(4/6,7/6,8/10)
2:0
(6/2,6/4)
0:2
(0/6,2/6)
0:2
(1/6,1/6)

0:2
(2/6,4/6)
Zdrojewska E. 2:0
(7/6,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024

0:2
(3/6,4/6)
2:0
(6/2,6/4)



Grupa IV
Kwiecień A. Jaroch-Konwent M. Walkowicz Ż. Górka A. Pietruszka A. WAKAT
Kwiecień A.





Jaroch-Konwent M.


Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024


Walkowicz Ż.





Górka A.
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024


0:2
(1/6,1/6)

Pietruszka A.


2:0
(6/1,6/1)


WAKAT







* Mecz z możliwą dogrywką