» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA D1 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ziach Patryk 6 3 0 0 6 0 3 +22
2 Shulika Arsen 5 2 1 0 4 2 3 +5
3 Nowakowski Tomasz 5 1 3 0 3 6 4 -13
4 Kaczor Jakub 5 1 3 0 2 7 4 -15
5 Bodakin Oleksandr 2 1 0 0 2 0 1 +6
6 Hołodnik Bartosz 1 0 1 0 0 2 1 -5


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jankowiak Jakub 4 2 0 0 4 0 2 +16
2 Jastrzebski Marek 4 2 0 0 4 0 2 +16
3 Piosik Marcin 3 1 1 0 2 2 2 +3
4 Wlaźlak Krzysztof 3 0 3 0 0 6 3 -27
5 Bachmatiuk Zygmunt 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Brzeziński Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bąba Bartłomiej 5 1 3 0 4 6 4 0
2 Remiszewski Andrzej 4 2 0 0 4 1 2 +14
3 Marczenko Marek 2 1 0 0 2 0 1 +6
4 Dembowski Piotr 2 1 0 0 2 1 1 +3
5 Królicki Maciej 1 0 1 1 0 4 2 -23
6 Nowak Łukasz "Volt" 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sarnik Piotr 3 1 1 0 3 2 2 +5
2 Gajowczyk Michal 2 1 0 0 2 0 1 +7
3 Guździoł Michał 2 1 0 0 2 1 1 +5
4 Ciecierzynski Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -7
5 Bobrowski Grzegorz 1 0 1 0 0 2 1 -10
6 Chmielewski Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kietliński Rajmund 8 4 0 0 8 0 4 +26
2 Dobrowolski Łukasz 6 2 2 0 4 4 4 +3
3 Górniaczyk Mikołaj 3 1 1 0 2 2 2 -4
4 Szajner Paweł 2 0 2 0 0 4 2 -10
5 Szoen Dariusz 2 0 2 0 0 4 2 -15
6 Latocha Ryszard 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mikołajczak Ignacy 6 3 0 0 6 1 3 +28
2 Majewski Michal 3 1 1 0 3 2 2 +4
3 Bakalarz Andrzej 3 1 1 0 2 2 2 +3
4 Pluta Konrad 1 0 1 2 0 6 3 -35
5 Dźwilewski Sławomir 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gołąbek Miłosz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jankowski Łukasz 6 3 0 0 6 0 3 +33
2 Moskwa Sebastian 4 2 0 0 4 0 2 +8
3 Skoczylas Paweł 2 0 2 0 0 4 2 -16
4 Nolbrzak Lukasz 1 0 1 0 0 2 1 -4
5 Piotrowicz Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 Kaczmarczyk Mateusz 1 0 1 0 0 2 1 -12


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kruk Paweł 8 3 2 0 6 5 5 +9
2 Krowiński Andrzej 4 2 0 0 4 0 2 +15
3 Połeć Adam 4 2 0 0 4 0 2 +12
4 Krakiewicz Adam 3 1 1 0 3 2 2 +6
5 Aniołek Kacper 3 0 3 0 0 6 3 -22
6 Mazurek Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -20


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sikora Mateusz 6 3 0 0 6 0 3 +26
2 Salamon Maciej 6 3 0 0 6 0 3 +19
3 Gładysz Jacek 6 2 2 0 4 4 4 +10
4 Paryna Andrzej 4 0 4 0 0 8 4 -46
5 Rudnicki Dariusz 3 0 3 0 0 6 3 -21
6 Tarabuła Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +12


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kryski Wojciech 6 3 0 0 6 1 3 +19
2 Herman Łukasz 3 1 1 0 2 2 2 0
3 Schwigon Iwona 1 0 1 0 1 2 1 -4
4 Miarka Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -7
5 Valchetski Aliaksandr 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pietruszka Agnieszka 2 1 0 0 2 1 1 +6
2 Dziadowicz Andrzej 1 0 1 0 1 2 1 -6
3 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Wiktorek Lukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czapski Zbigniew 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Greń Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -10
3 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Shulika A. Bodakin O. Hołodnik B. Nowakowski T. Kaczor J. Ziach P.
Shulika A.


2:0
(6/2,6/3)
2:0
(7/6,6/1)
0:2
(2/6,2/6)
Bodakin O.

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

2:0
(6/2,6/4)

Hołodnik B.
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2024

0:2
(3/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024

Nowakowski T. 0:2
(2/6,3/6)

2:0
(6/3,7/5)

1:2
(6/4,3/6,8/10)
0:2
(1/6,3/6)
Kaczor J. 0:2
(6/7,1/6)
0:2
(2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:1
(4/6,6/3,10/8)

0:2
(2/6,4/6)
Ziach P. 2:0
(6/2,6/2)


2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/2,6/4)



Grupa I'
Jankowiak J. Jastrzebski M. Bachmatiuk Z. Brzeziński M. Wlaźlak K. Piosik M.
Jankowiak J.



2:0
(6/0,6/0)
2:0
(7/6,6/3)
Jastrzebski M.

2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/2,6/2)

Bachmatiuk Z.
0:2
(2/6,2/6)




Brzeziński M.




Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Wlaźlak K. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(2/6,2/6)



0:2
(1/6,5/7)
Piosik M. 0:2
(6/7,3/6)


Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
2:0
(6/1,7/5)



Grupa II
Marczenko M. Nowak Ł. Bąba B. Królicki M. Dembowski P. Remiszewski A.
Marczenko M.

2:0
(7/6,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024


Nowak Ł.

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024



Bąba B. 0:2
(6/7,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

2:0
(6/1,6/0)
1:2
(6/3,2/6,8/10)
1:2
(6/3,3/6,1/10)
Królicki M. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

0:2
(1/6,0/6)


0:2
(WALKOWER)
Dembowski P.

2:1
(3/6,6/2,10/8)



Remiszewski A.

2:1
(3/6,6/3,10/1)
2:0
(WALKOWER)




Grupa II'
Chmielewski M. Ciecierzynski T. Sarnik P. Bobrowski G. Guździoł M. Gajowczyk M.
Chmielewski M.
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024




Ciecierzynski T. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024



Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
0:2
(4/6,1/6)
Sarnik P.


2:0
(6/1,6/1)
1:2
(1/6,6/4,10/12)

Bobrowski G.

0:2
(1/6,1/6)



Guździoł M.
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
2:1
(6/1,4/6,12/10)



Gajowczyk M.
2:0
(6/4,6/1)






Grupa III
Szoen D. Górniaczyk M. Szajner P. Latocha R. Kietliński R. Dobrowolski Ł.
Szoen D.



0:2
(3/6,4/6)
0:2
(1/6,1/6)
Górniaczyk M.



0:2
(4/6,0/6)
2:0
(6/4,6/4)
Szajner P.



0:2
(4/6,2/6)
0:2
(4/6,4/6)
Latocha R.



Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Kietliński R. 2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/4,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

2:0
(7/5,6/1)
Dobrowolski Ł. 2:0
(6/1,6/1)
0:2
(4/6,4/6)
2:0
(6/4,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
0:2
(5/7,1/6)



Grupa III'
Bakalarz A. Dźwilewski S. Pluta K. Majewski M. Gołąbek M. Mikołajczak I.
Bakalarz A.
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
2:0
(WALKOWER)

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024
0:2
(1/6,2/6)
Dźwilewski S. Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024





Pluta K. 0:2
(WALKOWER)


0:2
(1/6,0/6)

0:2
(WALKOWER)
Majewski M.

2:0
(6/1,6/0)


1:2
(7/6,0/6,10/12)
Gołąbek M. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024





Mikołajczak I. 2:0
(6/1,6/2)

2:0
(WALKOWER)
2:1
(6/7,6/0,12/10)




Grupa IV
Kaczmarczyk M. Moskwa S. Jankowski Ł. Piotrowicz M. Skoczylas P. Nolbrzak L.
Kaczmarczyk M.

0:2
(KRECZ)


Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
Moskwa S.

Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024

2:0
(7/5,7/5)
2:0
(7/5,6/4)
Jankowski Ł. 2:0
(KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024

2:0
(6/3,6/0)
2:0
(KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
Piotrowicz M.

0:2
(3/6,0/6)


Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Skoczylas P.
0:2
(5/7,5/7)
0:2
(KRECZ)



Nolbrzak L. Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
0:2
(5/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024




Grupa IV'
Aniołek K. Kruk P. Krowiński A. Mazurek M. Krakiewicz A. Połeć A.
Aniołek K.
0:2
(1/6,1/6)


0:2
(3/6,4/6)
0:2
(2/6,3/6)
Kruk P. 2:0
(6/1,6/1)

0:2
(4/6,1/6)
2:0
(6/0,6/0)
2:1
(1/6,6/4,10/6)
0:2
(3/6,4/6)
Krowiński A.
2:0
(6/4,6/1)

2:0
(7/5,6/0)


Mazurek M.
0:2
(0/6,0/6)
0:2
(5/7,0/6)



Krakiewicz A. 2:0
(6/3,6/4)
1:2
(6/1,4/6,6/10)



Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Połeć A. 2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/3,6/4)


Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024



Grupa V
Paryna A. Gładysz J. Rudnicki D. Salamon M. Tarabuła G. Sikora M.
Paryna A.
0:2
(1/6,0/6)

0:2
(1/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)
Gładysz J. 2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/3,6/2)
0:2
(4/6,4/6)

0:2
(5/7,4/6)
Rudnicki D.
0:2
(3/6,2/6)

0:2
(5/7,5/7)

0:2
(1/6,1/6)
Salamon M. 2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(7/5,7/5)



Tarabuła G. 2:0
(6/0,6/0)




Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024
Sikora M. 2:0
(6/0,6/0)
2:0
(7/5,6/4)
2:0
(6/1,6/1)

Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024



Grupa V'
Valchetski A. Miarka T. WAKAT Schwigon I. Herman Ł. Kryski W.
Valchetski A.



0:2
(2/6,2/6)

Miarka T.


Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024

0:2
(3/6,2/6)
WAKAT





Schwigon I.
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024



1:2
(6/2,5/7,0/6)
Herman Ł. 2:0
(6/2,6/2)




0:2
(3/6,1/6)
Kryski W.
2:0
(6/3,6/2)

2:1
(2/6,7/5,6/0)
2:0
(6/3,6/1)



Grupa VI
WAKAT Wiktorek L. WAKAT Pietruszka A. Dziadowicz A. WAKAT
WAKAT





Wiktorek L.


Mecz zostanie rozegrany 04.07.2024


WAKAT





Pietruszka A.
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2024


2:1
(6/0,4/6,10/3)

Dziadowicz A.


1:2
(0/6,6/4,3/10)


WAKAT









* Mecz z możliwą dogrywką