» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA C » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Cyganiuk Łukasz 8 4 0 0 8 0 4 +31
2 Bryła Michał 5 2 1 0 4 3 3 +7
3 Czerkas Bartłomiej 3 0 3 0 0 6 3 -20
4 Popławski Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +3
5 Jadczyk Michał 2 0 2 0 1 4 2 -11
6 Krupicz Arkadiusz 1 0 1 0 0 2 1 -10


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Modelska Martyna 5 2 1 0 5 2 3 +18
2 Olkowski Bartłomiej 3 1 1 0 2 2 2 +2
3 Buczek Aleksander 2 1 0 0 2 0 1 +6
4 Sobiegraj Michal 2 1 0 0 2 1 1 +1
5 Iwanowski Mateusz 2 0 2 0 0 4 2 -15
6 Szczyrek Paweł 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Błaźniak Sebastian 8 4 0 0 8 1 4 +25
2 Szałaj Norbert 6 2 2 0 4 4 4 -2
3 Lesikowski Marek 5 2 1 0 4 2 3 +7
4 Mrozek Łukasz 5 1 3 0 3 6 4 -7
5 Kulesza Dawid 5 1 3 0 2 7 4 -18
6 Wencel Andrzej 1 0 1 0 1 2 1 -5


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szpotowicz Rafał 10 5 0 0 10 0 5 +31
2 Nowak Romek 4 1 2 0 3 4 3 +1
3 Polański Bartosz 3 1 1 0 2 2 2 -1
4 Zaręba Radosław 3 1 1 0 2 3 2 -4
5 Bielawski Marek 3 0 3 0 0 6 3 -20
6 Płonka Sławomir 1 0 1 0 0 2 1 -7


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bilica Michael 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Omiljan Szymon 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 Przybylski Cezary 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sieczka Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Palusko Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bartkowiak Przemysław 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szewczyk Franek 7 3 1 0 6 3 4 +2
2 Płaczek Piotr 4 2 0 0 4 0 2 +15
3 Włoszczyk Patryk 4 1 2 0 2 5 3 -11
4 Warych Wojciech 2 0 2 0 2 4 2 -3
5 Grubiak Arkadiusz 1 0 1 0 0 2 1 -3
6 Humiński Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Erazmus Jacek 6 2 2 0 6 4 4 +12
2 Śliwiński Dariusz 5 2 1 0 5 4 3 -3
3 Krawiec Łukasz 4 1 2 0 3 5 3 -7
4 Gonzalez Mariano 3 1 1 0 3 3 2 +6
5 Marcola Michał 3 1 1 0 2 2 2 +1
6 Berliński Jacek 3 1 1 0 2 3 2 -9


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wrona Mikołaj 4 2 0 0 4 1 2 +10
2 Rodziewicz Paweł 3 1 1 0 2 2 2 -2
3 Kwiecień Marcin 3 1 1 0 2 3 2 -4
4 Kuchta Grzegorz 1 0 1 0 1 2 1 -2
5 Głowacka Joanna 1 0 1 0 1 2 1 -2
6 Biedermann Artur 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mazur Marek 2 1 0 0 2 0 1 +12
2 Urbański Wojciech 2 1 0 0 2 0 1 +8
3 Olczyk Pawel 1 0 1 1 0 4 2 -20
4 Bartosik Aleksandra 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Chomicki Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nowak Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krymarys Tomasz 3 1 1 0 3 2 2 +1
2 Siemasz Rafał 2 1 0 0 2 1 1 +4
3 Garbowski Jarosław 2 1 0 0 2 1 1 -1
4 Lech Beniamin 1 0 1 0 1 2 1 +1
5 Połeć Rafał 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Banyś Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Senderski Jarosław 3 1 1 0 2 3 2 +2
2 Michalska Jolanta 2 1 0 0 2 0 1 +4
3 Błaszczyszyn Artur 1 0 1 0 1 2 1 -6
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lewandowski Filip 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Neubart Marek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Suski Lucjan 4 2 0 0 4 2 2 +5
2 Łukasiewicz Sławomir 1 0 1 0 1 2 1 -2
3 Dyk Przemysław 1 0 1 0 1 2 1 -3
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Koćwin Hubert 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kobylnik Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Czerkas B. Krupicz A. Cyganiuk Ł. Bryła M. Popławski P. Jadczyk M.
Czerkas B.

0:2
(2/6,1/6)
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(6/7,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Krupicz A.

0:2
(0/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
Cyganiuk Ł. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/0,6/2)

2:0
(6/4,6/4)

2:0
(6/2,6/2)
Bryła M. 2:0
(6/2,6/2)

0:2
(4/6,4/6)


2:1
(6/4,1/6,6/0)
Popławski P. 2:0
(7/6,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024




Jadczyk M. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 28.07.2024
0:2
(2/6,2/6)
1:2
(4/6,6/1,0/6)




Grupa I'
Szczyrek P. Sobiegraj M. Buczek A. Olkowski B. Modelska M. Iwanowski M.
Szczyrek P.

Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024

0:2
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Sobiegraj M.

Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024

2:1
(6/3,2/6,10/5)
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Buczek A. Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024

2:0
(6/4,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
Olkowski B.

0:2
(4/6,2/6)


2:0
(6/1,6/3)
Modelska M. 2:0
(WALKOWER*)
1:2
(3/6,6/2,5/10)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024


2:0
(6/3,6/2)
Iwanowski M. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024
0:2
(1/6,3/6)
0:2
(3/6,2/6)



Grupa II
Kulesza D. Szałaj N. Wencel A. Błaźniak S. Lesikowski M. Mrozek Ł.
Kulesza D.
0:2
(3/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(1/6,2/6)
0:2
(4/6,1/6)
2:1
(6/2,5/7,6/2)
Szałaj N. 2:0
(6/3,6/1)


0:2
(5/7,1/6)
0:2
(3/6,3/6)
2:0
(6/4,7/6)
Wencel A. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024


1:2
(1/6,6/4,8/10)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

Błaźniak S. 2:0
(6/1,6/2)
2:0
(7/5,6/1)
2:1
(6/1,4/6,10/8)


2:0
(6/3,7/6)
Lesikowski M. 2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024


0:2
(2/6,4/6)
Mrozek Ł. 1:2
(2/6,7/5,2/6)
0:2
(4/6,6/7)

0:2
(3/6,6/7)
2:0
(6/2,6/4)



Grupa II'
Szpotowicz R. Płonka S. Polański B. Bielawski M. Zaręba R. Nowak R.
Szpotowicz R.
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/4,7/6)
Płonka S. 0:2
(2/6,3/6)



Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Polański B. 0:2
(4/6,1/6)


2:0
(6/2,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Bielawski M. 0:2
(3/6,3/6)

0:2
(2/6,4/6)


0:2
(3/6,1/6)
Zaręba R. 0:2
(4/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024



2:1
(2/6,6/0,6/4)
Nowak R. 0:2
(4/6,6/7)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
2:0
(6/3,6/1)
1:2
(6/2,0/6,4/6)



Grupa III
Bartkowiak P. Bilica M. Omiljan S. Palusko B. Sieczka P. Przybylski C.
Bartkowiak P.
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024



Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024
Bilica M. Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024

2:0
(6/2,6/3)



Omiljan S.
0:2
(2/6,3/6)




Palusko B.





Sieczka P.





Przybylski C. Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024







Grupa III'
Humiński W. Grubiak A. Płaczek P. Włoszczyk P. Szewczyk F. Warych W.
Humiński W.

Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024
Grubiak A.



0:2
(6/7,4/6)

Płaczek P. Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024


2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/1,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
Włoszczyk P.

0:2
(2/6,2/6)

0:2
(4/6,1/6)
2:1
(6/3,6/7,10/5)
Szewczyk F. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
2:0
(7/6,6/4)
0:2
(1/6,5/7)
2:0
(6/4,6/1)

2:1
(1/6,6/4,6/4)
Warych W. Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 24.07.2024
1:2
(3/6,7/6,5/10)
1:2
(6/1,4/6,4/6)



Grupa IV
Gonzalez M. Erazmus J. Marcola M. Berliński J. Śliwiński D. Krawiec Ł.
Gonzalez M.
2:1
(6/3,6/7,10/8)


1:2
(4/6,6/0,5/10)

Erazmus J. 1:2
(3/6,7/6,8/10)

2:0
(6/3,6/2)

1:2
(6/1,4/6,3/10)
2:0
(6/2,6/2)
Marcola M.
0:2
(3/6,2/6)

2:0
(6/4,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

Berliński J.

0:2
(4/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024
2:1
(2/6,7/6,10/7)
Śliwiński D. 2:1
(6/4,0/6,10/5)
2:1
(1/6,6/4,10/3)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024

1:2
(6/1,3/6,9/11)
Krawiec Ł.
0:2
(2/6,2/6)

1:2
(6/2,6/7,7/10)
2:1
(1/6,6/3,11/9)



Grupa IV'
Głowacka J. Biedermann A. Wrona M. Kuchta G. Rodziewicz P. Kwiecień M.
Głowacka J.

Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
1:2
(1/6,6/1,14/16)
Biedermann A.

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024

Wrona M. Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024

2:1
(6/4,4/6,10/2)
2:0
(6/2,6/2)

Kuchta G.
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
1:2
(4/6,6/4,2/10)



Rodziewicz P. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 13.07.2024
0:2
(2/6,2/6)


2:0
(6/2,6/4)
Kwiecień M. 2:1
(6/1,1/6,16/14)



0:2
(2/6,4/6)



Grupa V
Nowak M. Olczyk P. Mazur M. Chomicki B. Urbański W. Bartosik A.
Nowak M.



Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

Olczyk P.

0:2
(WALKOWER*)

0:2
(2/6,2/6)

Mazur M.
2:0
(WALKOWER*)


Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

Chomicki B.





Urbański W. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024



Bartosik A.







Grupa V'
Lech B. Siemasz R. Krymarys T. Połeć R. Garbowski J. Banyś M.
Lech B.



1:2
(6/1,4/6,7/10)

Siemasz R.

2:1
(3/6,6/1,7/5)



Krymarys T.
1:2
(6/3,1/6,5/7)

2:0
(6/3,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024

Połeć R.

0:2
(3/6,5/7)



Garbowski J. 2:1
(1/6,6/4,10/7)

Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024



Banyś M.







Grupa VI
Senderski J. WAKAT Michalska J. Błaszczyszyn A. Neubart M. Lewandowski F.
Senderski J.

0:2
(5/7,4/6)
2:1
(6/1,4/6,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024

WAKAT





Michalska J. 2:0
(7/5,6/4)





Błaszczyszyn A. 1:2
(1/6,6/4,3/6)





Neubart M. Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024





Lewandowski F.







Grupa VI'
WAKAT Kobylnik M. Dyk P. Łukasiewicz S. Suski L. Koćwin H.
WAKAT





Kobylnik M.





Dyk P.


Mecz zostanie rozegrany 06.08.2024
1:2
(6/3,2/6,3/10)

Łukasiewicz S.

Mecz zostanie rozegrany 06.08.2024

1:2
(6/4,5/7,8/10)
Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
Suski L.

2:1
(3/6,6/2,10/3)
2:1
(4/6,7/5,10/8)


Koćwin H.


Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024




* Mecz z możliwą dogrywką