» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA D1 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Marczenko Marek 7 3 1 0 6 2 4 +28
2 Shulika Arsen 6 3 0 0 6 0 3 +23
3 Szoen Dariusz 5 2 1 0 4 2 3 +11
4 Paryna Andrzej 5 1 3 0 2 6 4 -20
5 Durczewski Wojciech 4 1 2 2 2 8 5 -37
6 Kaczmarczyk Mateusz 4 1 2 0 2 4 3 -5


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jankowiak Jakub 8 4 0 0 8 0 4 +40
2 Chmielewski Marcin 7 3 1 0 6 4 4 -7
3 Bakalarz Andrzej 6 2 2 0 5 4 4 +11
4 Aniołek Kacper 5 1 3 0 2 6 4 -12
5 Valchetski Aliaksandr 3 0 3 0 0 6 3 -34
6 Radny Paweł 1 0 1 0 1 2 1 +2


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bodakin Oleksandr 8 4 0 0 8 0 4 +41
2 Górniaczyk Mikołaj 7 3 1 0 6 3 4 +13
3 Nowak Łukasz "Volt" 7 3 1 0 6 3 4 +11
4 Gładysz Jacek 4 1 2 0 2 4 3 -2
5 Wiktorek Lukasz 4 0 4 0 0 8 4 -47
6 Moskwa Sebastian 3 0 3 0 2 6 3 -16


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jastrzebski Marek 8 4 0 0 8 0 4 +37
2 Ciecierzynski Tomasz 8 4 0 0 8 0 4 +32
3 Dźwilewski Sławomir 5 2 1 1 4 4 4 -3
4 Kruk Paweł 3 0 3 0 0 6 3 -23
5 Miarka Tomasz 3 0 3 0 0 6 3 -30
6 Adamski Kamil 2 0 2 0 0 4 2 -13


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szajner Paweł 8 4 0 0 8 1 4 +35
2 Hołodnik Bartosz 5 2 1 0 5 2 3 +13
3 Bąba Bartłomiej 5 2 1 0 4 2 3 +12
4 Jankowski Łukasz 5 2 1 0 4 2 3 +5
5 Rudnicki Dariusz 5 1 3 0 2 6 4 -14
6 Moskalek Piotr 2 0 2 3 0 10 5 -51


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bachmatiuk Zygmunt 8 4 0 0 8 1 4 +39
2 Sarnik Piotr 6 3 0 1 6 2 4 +18
3 Krowiński Andrzej 4 1 2 0 3 4 3 +2
4 Łątka Mirosław 3 1 1 0 3 3 2 -6
5 Pluta Konrad 2 0 2 0 0 4 2 -17
6 Pinis Paweł 0 0 0 3 0 6 3 -36


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowakowski Tomasz 10 5 0 0 10 2 5 +37
2 Latocha Ryszard 6 2 2 0 5 4 4 +8
3 Pietruszka Agnieszka 4 1 2 0 2 4 3 -12
4 Królicki Maciej 3 1 1 0 3 2 2 +4
5 Piotrowicz Marcin 3 0 3 0 0 6 3 -29
6 Salamon Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -8


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Majewski Michal 6 2 2 0 5 4 4 +8
2 Schwigon Iwona 5 1 3 0 2 6 4 -11
3 Brzeziński Marcin 4 2 0 0 4 0 2 +10
4 Mazurek Marcin 3 1 1 0 2 2 2 +1
5 Bobrowski Grzegorz 2 1 0 0 2 1 1 +2
6 Greń Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -10


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Dembowski Piotr 9 4 1 0 8 3 5 +20
2 Skoczylas Paweł 7 2 3 0 5 7 5 -14
3 Kaczor Jakub 6 3 0 0 6 0 3 +21
4 Kietliński Rajmund 6 2 2 0 4 4 4 +6
5 Tarabuła Grzegorz 4 1 2 0 3 4 3 +1
6 Dziadowicz Andrzej 4 0 4 0 0 8 4 -34


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Gołąbek Miłosz 4 2 0 0 4 0 2 +17
2 Wlaźlak Krzysztof 4 2 0 0 4 0 2 +16
3 Krakiewicz Adam 4 1 2 0 2 4 3 -7
4 Herman Łukasz 3 0 3 0 0 6 3 -26
5 Guździoł Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Babiak Anna 0 0 0 0 0 0 0 0


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Dobrowolski Łukasz 5 2 1 0 4 2 3 +8
2 Remiszewski Andrzej 5 2 1 0 4 3 3 +7
3 Ziach Patryk 4 2 0 0 4 0 2 +13
4 Nolbrzak Lukasz 4 1 2 0 3 5 3 -12
5 Sikora Mateusz 4 1 2 0 2 4 3 -7
6 Dębicki Arkadiusz 2 0 2 0 1 4 2 -9


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Piosik Marcin 6 3 0 0 6 1 3 +15
2 Gajowczyk Michal 5 2 1 0 5 3 3 +9
3 Mikołajczak Ignacy 5 2 1 0 4 2 3 +11
4 Połeć Adam 3 1 1 0 2 3 2 -2
5 Czapski Zbigniew 3 0 3 0 1 6 3 -20
6 Kryski Wojciech 2 0 2 0 1 4 2 -13


Alpha
Marczenko M. Szoen D. Durczewski W. Kaczmarczyk M. Shulika A. Paryna A.
Marczenko M.

2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/1,6/2)
0:2
(6/7,2/6)
2:0
(6/0,6/0)
Szoen D.

2:0
(6/1,2/1 KRECZ)

0:2
(1/6,2/6)
2:0
(6/1,6/1)
Durczewski W. 0:2
(WALKOWER)
0:2
(1/6,1/2 KRECZ)

2:0
(7/6,6/1)
0:2
(2/6,1/4 KRECZ)
0:2
(WALKOWER)
Kaczmarczyk M. 0:2
(1/6,2/6)

0:2
(6/7,1/6)


2:0
(6/1,6/1)
Shulika A. 2:0
(7/6,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/2,4/1 KRECZ)



Paryna A. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(1/6,1/6)
2:0
(WALKOWER)
0:2
(1/6,1/6)




Bravo
Jankowiak J. Chmielewski M. Bakalarz A. Aniołek K. Radny P. Valchetski A.
Jankowiak J.
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/1,6/1)

2:0
(6/0,6/0)
Chmielewski M. 0:2
(2/6,1/6)

2:1
(7/6,0/6,10/4)
2:0
(6/1,7/5)
2:1
(6/4,0/6,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
Bakalarz A. 0:2
(1/6,2/6)
1:2
(6/7,6/0,4/10)

2:0
(6/4,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 11.06.2024
2:0
(6/0,6/1)
Aniołek K. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(1/6,5/7)
0:2
(4/6,2/6)


2:0
(6/0,6/1)
Radny P.
1:2
(4/6,6/0,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 11.06.2024


Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024
Valchetski A. 0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(0/6,1/6)
0:2
(0/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024



Charlie
Nowak Ł. Górniaczyk M. Moskwa S. Gładysz J. Bodakin O. Wiktorek L.
Nowak Ł.
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:1
(6/3,5/7,6/3)
2:0
(6/3,6/3)
0:2
(1/6,1/6)
2:0
(6/0,6/1)
Górniaczyk M. Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024

2:1
(6/4,2/6,6/2)
2:0
(6/1,6/3)
0:2
(2/6,1/6)
2:0
(6/0,6/0)
Moskwa S. 1:2
(3/6,7/5,3/6)
1:2
(4/6,6/2,2/6)


0:2
(0/6,2/6)

Gładysz J. 0:2
(3/6,3/6)
0:2
(1/6,3/6)



2:0
(6/0,6/0)
Bodakin O. 2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/0,6/2)


2:0
(6/0,6/0)
Wiktorek L. 0:2
(0/6,1/6)
0:2
(0/6,0/6)

0:2
(0/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)



Delta
Ciecierzynski T. Jastrzebski M. Kruk P. Dźwilewski S. Adamski K. Miarka T.
Ciecierzynski T.

2:0
(6/2,6/2)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/4,7/6)
2:0
(6/0,6/3)
Jastrzebski M.

2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/0,6/0)
Kruk P. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(0/6,3/6)

0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2024

Dźwilewski S. 0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,4/6)
2:0
(6/3,6/3)


2:0
(6/2,6/1)
Adamski K. 0:2
(4/6,6/7)
0:2
(0/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2024



Miarka T. 0:2
(0/6,3/6)
0:2
(0/6,0/6)

0:2
(2/6,1/6)




Echo
Szajner P. Moskalek P. Bąba B. Rudnicki D. Hołodnik B. Jankowski Ł.
Szajner P.
2:0
(WALKOWER)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/3,6/0)
2:1
(6/1,4/6,10/5)
2:0
(6/0,6/3)
Moskalek P. 0:2
(WALKOWER)

0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(1/6,2/6)
0:2
(2/6,4/6)
Bąba B. Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(WALKOWER)

2:0
(6/2,6/1)
0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Rudnicki D. 0:2
(3/6,0/6)
2:0
(WALKOWER)
0:2
(2/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
0:2
(2/6,2/6)
Hołodnik B. 1:2
(1/6,6/4,5/10)
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/1,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
Jankowski Ł. 0:2
(0/6,3/6)
2:0
(6/2,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024



Foxtrot
Bachmatiuk Z. Sarnik P. Krowiński A. Łątka M. Pinis P. Pluta K.
Bachmatiuk Z.
2:0
(WALKOWER)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
2:1
(6/7,6/0,10/6)
2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/2,6/2)
Sarnik P. 0:2
(WALKOWER)

2:0
(6/3,6/0)

2:0
(WALKOWER)
2:0
(6/2,6/1)
Krowiński A. Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
0:2
(3/6,0/6)

1:2
(6/1,2/6,7/10)
2:0
(WALKOWER)

Łątka M. 1:2
(7/6,0/6,6/10)

2:1
(1/6,6/2,10/7)



Pinis P. 0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)



Pluta K. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(2/6,1/6)






Golf
Nowakowski T. Piotrowicz M. Latocha R. Królicki M. Pietruszka A. Salamon M.
Nowakowski T.
2:0
(6/1,6/0)
2:1
(3/6,6/2,10/4)
2:1
(6/1,5/7,10/7)
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/2,6/2)
Piotrowicz M. 0:2
(1/6,0/6)

0:2
(1/6,0/6)

0:2
(4/6,1/6)

Latocha R. 1:2
(6/3,2/6,4/10)
2:0
(6/1,6/0)

0:2
(0/6,3/6)
2:0
(6/2,6/1)

Królicki M. 1:2
(1/6,7/5,7/10)

2:0
(6/0,6/3)



Pietruszka A. 0:2
(0/6,2/6)
2:0
(6/4,6/1)
0:2
(2/6,1/6)



Salamon M. 0:2
(2/6,2/6)







Hotel
Brzeziński M. Majewski M. Mazurek M. Schwigon I. Bobrowski G. Greń W.
Brzeziński M.
2:0
(6/4,6/3)

2:0
(6/4,6/3)


Majewski M. 0:2
(4/6,3/6)

2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/0,6/3)
1:2
(6/3,4/6,3/6)

Mazurek M.
0:2
(2/6,4/6)

2:0
(6/1,6/4)


Schwigon I. 0:2
(4/6,3/6)
0:2
(0/6,3/6)
0:2
(1/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
2:0
(6/0,6/2)
Bobrowski G.
2:1
(3/6,6/4,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024


Greń W.


0:2
(0/6,2/6)




India
Dembowski P. Skoczylas P. Kietliński R. Dziadowicz A. Kaczor J. Tarabuła G.
Dembowski P.
2:1
(6/1,6/7,10/7)
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(6/1,6/1)
0:2
(4/6,3/6)
2:0
(6/2,7/6)
Skoczylas P. 1:2
(1/6,7/6,7/10)

0:2
(3/6,3/6)
2:0
(7/5,6/4)
0:2
(1/6,1/6)
2:1
(3/6,6/1,10/7)
Kietliński R. 0:2
(4/6,4/6)
2:0
(6/3,6/3)

2:0
(6/0,6/2)
0:2
(2/6,5/7)

Dziadowicz A. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(5/7,4/6)
0:2
(0/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
0:2
(1/6,1/6)
Kaczor J. 2:0
(6/4,6/3)
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/2,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Tarabuła G. 0:2
(2/6,6/7)
1:2
(6/3,1/6,7/10)

2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024



Juliett
Wlaźlak K. Krakiewicz A. Guździoł M. Babiak A. Herman Ł. Gołąbek M.
Wlaźlak K.
2:0
(6/3,6/1)


2:0
(6/1,6/3)

Krakiewicz A. 0:2
(3/6,1/6)



2:0
(6/2,6/2)
0:2
(3/6,2/6)
Guździoł M.





Babiak A.





Herman Ł. 0:2
(1/6,3/6)
0:2
(2/6,2/6)



0:2
(2/6,0/6)
Gołąbek M.
2:0
(6/3,6/2)


2:0
(6/2,6/0)



Kilo
Dobrowolski Ł. Remiszewski A. Sikora M. Dębicki A. Ziach P. Nolbrzak L.
Dobrowolski Ł.

2:0
(7/5,6/3)

0:2
(3/6,3/6)
2:0
(6/0,6/3)
Remiszewski A.

2:0
(6/4,6/1)

0:2
(3/6,2/6)
2:1
(6/0,6/7,10/5)
Sikora M. 0:2
(5/7,3/6)
0:2
(4/6,1/6)

2:0
(6/4,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024

Dębicki A.

0:2
(4/6,3/6)


1:2
(6/4,2/6,0/10)
Ziach P. 2:0
(6/3,6/3)
2:0
(6/3,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024



Nolbrzak L. 0:2
(0/6,3/6)
1:2
(0/6,7/6,5/10)

2:1
(4/6,6/2,10/0)




Lima
Piosik M. Połeć A. Kryski W. Mikołajczak I. Gajowczyk M. Czapski Z.
Piosik M.
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
2:0
(6/3,7/5)
2:1
(3/6,7/6,6/3)
2:0
(6/2,6/1)
Połeć A. Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(3/6,3/6)
2:1
(3/6,6/2,6/3)
Kryski W. Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024

0:2
(0/6,3/6)
1:2
(0/6,6/2,5/10)

Mikołajczak I. 0:2
(3/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
2:0
(6/0,6/3)


2:0
(6/2,6/3)
Gajowczyk M. 1:2
(6/3,6/7,3/6)
2:0
(6/3,6/3)
2:1
(6/0,2/6,10/5)


Mecz zostanie rozegrany 08.06.2024
Czapski Z. 0:2
(2/6,1/6)
1:2
(6/3,2/6,3/6)

0:2
(2/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 08.06.2024



* Mecz z możliwą dogrywką