» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA SUPER » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wysoczanska Katarzyna 2 1 0 0 2 0 1 +5
2 Goszczyński Sebastian 1 0 1 0 0 2 1 -5
3 Biela Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Medyński Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Brzeziński Sebastian 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Marciniak Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Orkowski Adam 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dłuski Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Góra Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Morag Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Drogosz Rafał 2 1 0 0 2 0 1 +4
2 Jerczyński Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -4
3 Grzegorzek Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Luchowski Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Borycki Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Chytła Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +8
2 Kochańczyk Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -8
3 Barylski Juliusz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Łucki Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dorobisz Tadeusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Steczowicz Tymoteusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Gacoń Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Tarabuła Jan 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Brzeziński S. Wysoczanska K. Medyński W. Goszczyński S. Biela W.
Brzeziński S.


Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Wysoczanska K.


2:0
(6/4,6/3)

Medyński W.




Goszczyński S. Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
0:2
(4/6,3/6)



Biela W. Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024








Grupa III
Drogosz R. Borycki M. Jerczyński T. Luchowski M. Grzegorzek M.
Drogosz R.

2:0
(6/4,3/4 KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

Borycki M.


Mecz zostanie rozegrany 08.08.2024

Jerczyński T. 0:2
(4/6,4/3 KRECZ)



Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
Luchowski M. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 08.08.2024



Grzegorzek M.

Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024




Grupa IV
Kochańczyk W. Dorobisz T. Chytła P. Łucki T. Barylski J.
Kochańczyk W.
Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024
0:2
(2/6,2/6)


Dorobisz T. Mecz zostanie rozegrany 25.07.2024


Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

Chytła P. 2:0
(6/2,6/2)




Łucki T.
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024



Barylski J.








* Mecz z możliwą dogrywką