» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA K2 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Zdunek Anna 6 3 0 0 6 0 3 +24
2 Podgórska Agnieszka 6 3 0 0 6 1 3 +18
3 Kluka Susi 5 1 3 0 3 6 4 -14
4 Kwiecień Angelika 4 1 2 0 3 4 3 -1
5 Rapacz Joanna 3 1 1 0 2 3 2 -5
6 Maciejewska Barbara 3 0 3 0 0 6 3 -22


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kuba-Kacioui Ewa 10 5 0 0 10 0 5 +44
2 Holak Magdalena 9 4 1 0 8 3 5 +14
3 Akerman-Błaźniak Małgorzata 5 1 3 0 3 7 4 -19
4 Kalus Izabela 4 1 2 0 3 5 3 -1
5 Werno Katarzyna 3 0 3 0 1 6 3 -19
6 Skowronska Izabela 2 0 2 0 0 4 2 -19


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szurlej Agata 8 4 0 0 8 2 4 +23
2 Rampen Jolanta 5 1 3 0 2 6 4 -15
3 Schwigon Iwona 4 2 0 0 4 0 2 +16
4 Kruk Anna 4 1 2 0 3 5 3 -5
5 Bajtek Aleksandra 3 1 1 1 3 4 3 -11
6 Orłowska Joanna 2 0 2 0 1 4 2 -8


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szwarc Izabella 6 3 0 0 6 1 3 +16
2 Szczerbinska Jagoda 5 2 1 0 5 4 3 +5
3 Mashevskaia Natalia 4 1 2 0 3 4 3 -3
4 Sas Karolina 3 0 3 0 1 6 3 -18
5 Piechowicz Monika 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Metryka Justyna 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Zdunek A. Kwiecień A. Podgórska A. Kluka S. Maciejewska B. Rapacz J.
Zdunek A.
2:0
(6/2,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/3,6/1)
Kwiecień A. 0:2
(2/6,3/6)

1:2
(5/7,7/5,5/10)
2:0
(6/0,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
Podgórska A. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
2:1
(7/5,5/7,10/5)

2:0
(6/3,6/0)
2:0
(7/6,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024
Kluka S. Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
0:2
(0/6,4/6)
0:2
(3/6,0/6)

2:0
(6/4,6/2)
1:2
(6/3,2/6,7/10)
Maciejewska B. 0:2
(0/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
0:2
(6/7,0/6)
0:2
(4/6,2/6)


Rapacz J. 0:2
(3/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 22.07.2024
2:1
(3/6,6/2,10/7)




Grupa II
Holak M. Kalus I. Skowronska I. Kuba-Kacioui E. Akerman-Błaźniak M. Werno K.
Holak M.
2:1
(3/6,7/5,12/10)
2:0
(6/2,6/2)
0:2
(2/6,1/6)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/4,6/1)
Kalus I. 1:2
(6/3,5/7,10/12)


0:2
(6/7,3/6)
2:1
(6/2,4/6,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Skowronska I. 0:2
(2/6,2/6)


0:2
(1/6,0/6)


Kuba-Kacioui E. 2:0
(6/2,6/1)
2:0
(7/6,6/3)
2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/1,6/1)
Akerman-Błaźniak M. 0:2
(2/6,3/6)
1:2
(2/6,6/4,6/10)

0:2
(1/6,1/6)

2:1
(2/6,6/2,10/5)
Werno K. 0:2
(4/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

0:2
(1/6,1/6)
1:2
(6/2,2/6,5/10)



Grupa III
Orłowska J. Rampen J. Bajtek A. Schwigon I. Szurlej A. Kruk A.
Orłowska J.
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
0:2
(2/6,5/7)
1:2
(7/5,4/6,8/10)
Rampen J. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

0:2
(5/7,3/6)
0:2
(4/6,4/6)
0:2
(0/6,3/6)
2:0
(6/4,7/6)
Bajtek A. Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
2:0
(7/5,6/3)

0:2
(WALKOWER)
1:2
(6/4,2/6,6/10)

Schwigon I. Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(WALKOWER)

Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
Szurlej A. 2:0
(6/2,7/5)
2:0
(6/0,6/3)
2:1
(4/6,6/2,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024

2:1
(6/2,5/7,10/5)
Kruk A. 2:1
(5/7,6/4,10/8)
0:2
(4/6,6/7)

Mecz zostanie rozegrany 03.08.2024
1:2
(2/6,7/5,5/10)



Grupa IV
Mashevskaia N. Piechowicz M. Szwarc I. Szczerbinska J. Metryka J. Sas K.
Mashevskaia N.

0:2
(4/6,4/6)
1:2
(3/6,6/3,3/7)
Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024
2:0
(7/5,6/3)
Piechowicz M.





Szwarc I. 2:0
(6/4,6/4)


2:1
(6/3,4/6,10/6)

2:0
(6/2,6/1)
Szczerbinska J. 2:1
(6/3,3/6,7/3)

1:2
(3/6,6/4,6/10)


2:1
(6/7,6/3,10/6)
Metryka J. Mecz zostanie rozegrany 27.07.2024





Sas K. 0:2
(5/7,3/6)

0:2
(2/6,1/6)
1:2
(7/6,3/6,6/10)




* Mecz z możliwą dogrywką