» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA DEBEL » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Leszczyński G./Leśnikowska A. 4 2 0 0 4 0 2 +17
2 Pyrkosz P./Moskała J. 4 1 2 0 2 5 3 -14
3 Modelska M./Modelski P. 2 1 0 0 2 0 1 +8
4 Nowak D./Winczowski J. 2 0 2 0 1 4 2 -11
5 Ornstein D./Boynton J. 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Dudzik M./Zubko W. 6 3 0 0 6 0 3 +23
2 Lech B./Skorupski A. 3 1 1 0 2 2 2 +7
3 Sługocki B./Bryła M. 3 1 1 0 2 2 2 +5
4 Ulatowski B./Lempach M. 1 0 1 2 0 6 3 -35
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Onichimowski M./Chroń J. 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Jaskólski P./Szczepek T. 2 1 0 0 2 1 1 +4
3 Jędryszczak A./Bareja A. 1 0 1 0 1 2 1 -4
4 Bień T./Malczewski M. 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Pukiński R./Furmański M. 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Michalska J./Babiak A. 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Kwiatkowski A./Gruczoł R. 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Skowronska I./Skowroński M. 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Lesisz J./Glasse J. 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jastrzebski M./Lech Ł. 2 1 0 0 2 0 1 +4
2 Wlaźlak K./Sznajder P. 1 0 1 0 0 2 1 -4
3 Bodakin O./Bodnar T. 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Palusko B./Popławski P. 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Ornstein D./Boynton J. Nowak D./Winczowski J. Pyrkosz P./Moskała J. Modelska M./Modelski P. Leszczyński G./Leśnikowska A.
Ornstein D./Boynton J.


Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024

Nowak D./Winczowski J.

1:2
(4/6,6/1,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
0:2
(1/6,2/6)
Pyrkosz P./Moskała J.
2:1
(6/4,1/6,6/1)

0:2
(4/6,0/6)
0:2
(3/6,1/6)
Modelska M./Modelski P. Mecz zostanie rozegrany 19.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
2:0
(6/4,6/0)


Leszczyński G./Leśnikowska A.
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/3,6/1)




Grupa II
Ulatowski B./Lempach M. Dudzik M./Zubko W. Sługocki B./Bryła M. Lech B./Skorupski A. WAKAT
Ulatowski B./Lempach M.
0:2
(1/6,0/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)

Dudzik M./Zubko W. 2:0
(6/1,6/0)

2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/4,6/3)

Sługocki B./Bryła M. 2:0
(WALKOWER)
0:2
(2/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024

Lech B./Skorupski A. 2:0
(WALKOWER)
0:2
(4/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024


WAKAT






Grupa III
Jaskólski P./Szczepek T. Bień T./Malczewski M. WAKAT Onichimowski M./Chroń J. Jędryszczak A./Bareja A.
Jaskólski P./Szczepek T.
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024


2:1
(5/7,6/2,10/3)
Bień T./Malczewski M. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2024


0:2
(1/6,6/7)

WAKAT




Onichimowski M./Chroń J.
2:0
(6/1,7/6)



Jędryszczak A./Bareja A. 1:2
(7/5,2/6,3/10)










* Mecz z możliwą dogrywką