» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA B » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jerzakowski Wojciech 7 3 1 0 6 2 4 +17
2 Rybak Michał 6 2 2 0 4 5 4 -6
3 Czaus Grzegorz 5 2 1 0 4 2 3 +6
4 Iwan Cezary 3 1 1 0 3 2 2 +4
5 Szymański Łukasz 3 1 1 0 2 2 2 0
6 Kokoszczyński Michał 3 0 3 0 0 6 3 -21


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kapłun Oskar 2 1 0 0 2 1 1 +6
2 Muciek Paweł 1 0 1 0 1 2 1 -6
3 Toś Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kociołek Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zielonka Leszek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Monkiewicz Kamil 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krzyżyński Piotr 8 4 0 0 8 1 4 +22
2 Strojec Jakub 3 1 1 0 2 2 2 +3
3 Gierczyk Łukasz 3 1 1 0 2 3 2 -6
4 Kuryłek Zbigniew 3 0 3 0 0 6 3 -23
5 Wcisło Robert 2 1 0 0 2 0 1 +6
6 Żygadło Robert 2 0 2 0 2 4 2 -2


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Głuszak Szczepan 4 2 0 0 4 0 2 +11
2 Nowak Daria 3 1 1 0 2 2 2 -2
3 Czechowski Paweł 3 1 1 0 2 2 2 +3
4 Wędzina Daniel 2 1 0 0 2 0 1 +6
5 Soulier Julien 2 0 2 0 0 4 2 -11
6 Majchrzak Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -7


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jarosz Borys 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Dobner Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +3
3 Malczewski Michał 1 0 1 0 0 2 1 -3
4 Walkowicz Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -10
5 Wolański Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Skowroński Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lach Cezar 4 2 0 0 4 0 2 +11
2 Szmelter Krzysztof 4 2 0 0 4 1 2 +11
3 Janus Michał 4 1 2 0 3 5 3 -9
4 Dudzik Miroslaw 3 1 1 0 2 2 2 -5
5 Wielgos Zbigniew 2 0 2 0 1 4 2 -4
6 Olejniczak Romuald 1 0 1 0 0 2 1 -4


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pająk Tomasz 5 2 1 0 5 2 3 +15
2 Rudnicki Robert 4 2 0 1 4 2 3 +2
3 Prokop Mariusz 4 1 2 0 2 5 3 -12
4 Plichta Tomasz 3 1 1 0 3 3 2 -3
5 Jabłoński Grzegorz 3 1 1 0 2 2 2 +3
6 Korczowski Przemysław 1 0 1 0 0 2 1 -5


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pławecki Dominik 4 2 0 0 4 0 2 +11
2 Tarnowski Daniel 2 1 0 0 2 0 1 +7
3 Lubik Marcin 2 1 0 0 2 1 1 +4
4 Wróblewski Bogusław 2 0 2 0 0 4 2 -12
5 Sarzyński Hubert 1 0 1 0 1 2 1 -4
6 Onichimowski Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -6


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mikulewicz Marcin 8 4 0 0 8 0 4 +29
2 Leśnikowska Anna 7 3 1 0 6 3 4 +15
3 Kezic Igor 4 1 2 0 2 4 3 +1
4 Pilch Michał 3 1 1 0 3 2 2 +8
5 Adamik Paweł 3 1 1 0 2 2 2 0
6 Pluta Przemek 2 0 2 3 0 10 5 -53


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lebioda Rafał 6 3 0 0 6 0 3 +26
2 Turkiewicz Mariusz 5 2 1 0 4 3 3 +3
3 Głowacki Kajetan 4 1 2 0 3 5 3 -13
4 Worońko Waldemar 3 1 1 0 2 2 2 +8
5 Siwy Sebastian 2 0 2 0 1 4 2 -12
6 Kowalski Artur 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sznajder Paweł 4 2 0 0 4 0 2 +17
2 Worek Przemek 3 1 1 0 2 3 2 -6
3 Zych Michał 3 0 3 0 1 6 3 -14
4 Madeja Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +3
5 Pawłowski Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rabel Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jędrecki Miłosz 2 1 0 0 2 1 1 0
2 Walczak Michał 1 0 1 0 1 2 1 0
3 Prostak Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jażdżyk Oskar 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rozbicki Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Błaszczyk Dymitr 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Szymański Ł. Kokoszczyński M. Czaus G. Iwan C. Jerzakowski W. Rybak M.
Szymański Ł.



0:2
(2/6,4/6)
2:0
(6/2,7/5)
Kokoszczyński M.

0:2
(2/6,6/7)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
0:2
(2/6,2/6)
0:2
(3/6,1/6)
Czaus G.
2:0
(6/2,7/6)

0:2
(6/7,3/6)
2:0
(7/6,6/2)

Iwan C.
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
2:0
(7/6,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024
1:2
(6/2,4/6,6/10)
Jerzakowski W. 2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/2,6/2)
0:2
(6/7,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024

2:0
(6/2,6/2)
Rybak M. 0:2
(2/6,5/7)
2:0
(6/3,6/1)

2:1
(2/6,6/4,10/6)
0:2
(2/6,2/6)



Grupa I'
Kapłun O. Zielonka L. Kociołek M. Monkiewicz K. Toś W. Muciek P.
Kapłun O.

Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
2:1
(6/0,4/6,10/6)
Zielonka L.





Kociołek M. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024


Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024


Monkiewicz K.

Mecz zostanie rozegrany 12.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 11.07.2024

Toś W. Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024


Mecz zostanie rozegrany 11.07.2024


Muciek P. 1:2
(0/6,6/4,6/10)







Grupa II
Gierczyk Ł. Krzyżyński P. Kuryłek Z. Wcisło R. Strojec J. Żygadło R.
Gierczyk Ł.
0:2
(1/6,5/7)



2:1
(6/2,1/6,10/1)
Krzyżyński P. 2:0
(6/1,7/5)

2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
2:0
(6/3,7/6)
2:1
(6/4,3/6,10/6)
Kuryłek Z.
0:2
(1/6,1/6)

0:2
(3/6,3/6)
0:2
(2/6,3/6)

Wcisło R.
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
2:0
(6/3,6/3)


Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Strojec J.
0:2
(3/6,6/7)
2:0
(6/2,6/3)



Żygadło R. 1:2
(2/6,6/1,1/10)
1:2
(4/6,6/3,6/10)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024




Grupa II'
Wędzina D. Nowak D. Majchrzak P. Głuszak S. Czechowski P. Soulier J.
Wędzina D.



Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
2:0
(7/6,6/1)
Nowak D.


0:2
(2/6,4/6)
2:0
(7/6,6/3)

Majchrzak P.



0:2
(1/6,4/6)

Głuszak S.
2:0
(6/2,6/4)



2:0
(6/3,6/4)
Czechowski P. Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
0:2
(6/7,3/6)
2:0
(6/1,6/4)



Soulier J. 0:2
(6/7,1/6)


0:2
(3/6,4/6)




Grupa III
Jarosz B. Wolański K. Walkowicz W. Dobner T. Skowroński M. Malczewski M.
Jarosz B.

2:0
(6/0,6/2)



Wolański K.

Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024


Walkowicz W. 0:2
(0/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024


Dobner T.
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
Mecz zostanie rozegrany 31.07.2024


2:0
(7/6,6/4)
Skowroński M.





Malczewski M.


0:2
(6/7,4/6)




Grupa III'
Wielgos Z. Szmelter K. Olejniczak R. Janus M. Lach C. Dudzik M.
Wielgos Z.


1:2
(6/2,5/7,5/10)
0:2
(4/6,5/7)

Szmelter K.


2:1
(4/6,6/4,10/2)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
2:0
(6/0,6/3)
Olejniczak R.



Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024
0:2
(4/6,4/6)
Janus M. 2:1
(2/6,7/5,10/5)
1:2
(6/4,4/6,2/10)


0:2
(3/6,2/6)

Lach C. 2:0
(6/4,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 04.08.2024
Mecz zostanie rozegrany 02.08.2024
2:0
(6/3,6/2)


Dudzik M.
0:2
(0/6,3/6)
2:0
(6/4,6/4)





Grupa IV
Jabłoński G. Plichta T. Pająk T. Korczowski P. Rudnicki R. Prokop M.
Jabłoński G.

Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024

0:2
(6/7,2/6)
2:0
(6/1,6/3)
Plichta T.

2:1
(2/6,6/2,10/8)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
1:2
(6/4,1/6,7/10)
Pająk T. Mecz zostanie rozegrany 18.07.2024
1:2
(6/2,2/6,8/10)

2:0
(7/5,4/3 KRECZ)
2:0
(WALKOWER*)

Korczowski P.

0:2
(5/7,3/4 KRECZ)

Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024

Rudnicki R. 2:0
(7/6,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
0:2
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2024

2:0
(6/2,6/1)
Prokop M. 0:2
(1/6,3/6)
2:1
(4/6,6/1,10/7)


0:2
(2/6,1/6)



Grupa IV'
Sarzyński H. Wróblewski B. Pławecki D. Onichimowski M. Tarnowski D. Lubik M.
Sarzyński H.



Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
1:2
(6/2,1/6,3/6)
Wróblewski B.

0:2
(3/6,5/7)

0:2
(2/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
Pławecki D.
2:0
(6/3,7/5)

2:0
(6/2,6/4)


Onichimowski M.

0:2
(2/6,4/6)



Tarnowski D. Mecz zostanie rozegrany 15.07.2024
2:0
(6/2,6/3)




Lubik M. 2:1
(2/6,6/1,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024






Grupa V
Mikulewicz M. Pilch M. Kezic I. Leśnikowska A. Adamik P. Pluta P.
Mikulewicz M.

2:0
(6/2,7/6)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/2,6/2)
Pilch M.


1:2
(2/6,7/5,4/6)

2:0
(WALKOWER)
Kezic I. 0:2
(2/6,6/7)


0:2
(2/6,5/7)

2:0
(WALKOWER)
Leśnikowska A. 0:2
(2/6,3/6)
2:1
(6/2,5/7,6/4)
2:0
(6/2,7/5)

Mecz zostanie rozegrany 08.07.2024
2:0
(WALKOWER)
Adamik P. 0:2
(3/6,0/6)


Mecz zostanie rozegrany 08.07.2024

2:0
(6/2,6/1)
Pluta P. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(WALKOWER)
0:2
(2/6,1/6)



Grupa V'
Kowalski A. Głowacki K. Lebioda R. Worońko W. Siwy S. Turkiewicz M.
Kowalski A.


0:2
(WALKOWER*)


Głowacki K.

0:2
(2/6,0/6)

2:1
(3/6,6/3,10/8)
1:2
(1/6,7/5,7/10)
Lebioda R.
2:0
(6/2,6/0)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024
2:0
(6/2,6/0)
2:0
(6/4,6/2)
Worońko W. 2:0
(WALKOWER*)

Mecz zostanie rozegrany 16.07.2024


0:2
(4/6,5/7)
Siwy S.
1:2
(6/3,3/6,8/10)
0:2
(2/6,0/6)



Turkiewicz M.
2:1
(6/1,5/7,10/7)
0:2
(4/6,2/6)
2:0
(6/4,7/5)




Grupa VI
Madeja P. Pawłowski Ł. Worek P. Zych M. Rabel T. Sznajder P.
Madeja P.


2:0
(7/6,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 01.01.1970
Pawłowski Ł.


Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
Worek P.


2:1
(6/4,3/6,12/10)

0:2
(2/6,3/6)
Zych M. 0:2
(6/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2024
1:2
(4/6,6/3,10/12)


0:2
(0/6,2/6)
Rabel T.





Sznajder P. Mecz zostanie rozegrany 01.01.1970
Mecz zostanie rozegrany 21.07.2024
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/0,6/2)




Grupa VI'
Rozbicki J. Walczak M. Jażdżyk O. Błaszczyk D. Prostak P. Jędrecki M.
Rozbicki J.
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024




Walczak M. Mecz zostanie rozegrany 29.07.2024

Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024


1:2
(4/6,6/2,7/10)
Jażdżyk O.
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2024




Błaszczyk D.





Prostak P.





Jędrecki M.
2:1
(6/4,2/6,10/7)






* Mecz z możliwą dogrywką