» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA SUPER » Faza 1
I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Brzeziński Sebastian 8 4 0 0 8 0 4 +44
2 Marciniak Jacek 5 2 1 0 4 2 3 +8
3 Drogosz Rafał 4 1 2 0 2 4 3 -10
4 Kochańczyk Wojciech 2 0 2 0 0 4 2 -20
5 Steczowicz Tymoteusz 2 0 2 0 0 4 2 -22


II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wysoczanska Katarzyna 6 3 0 0 6 0 3 +29
2 Orkowski Adam 3 1 1 0 2 3 2 -5
3 Dorobisz Tadeusz 2 0 2 0 1 4 2 -12
4 Borycki Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -12
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Medyński Wojciech 4 2 0 0 4 0 2 +11
2 Dłuski Paweł 4 2 0 0 4 2 2 +2
3 Jerczyński Tomasz 4 1 2 0 3 4 3 +1
4 Chytła Paweł 2 0 2 0 1 4 2 -7
5 Gacoń Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -7


IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Goszczyński Sebastian 6 3 0 0 6 2 3 +14
2 Góra Tomasz 3 1 1 0 3 2 2 +4
3 Łucki Tomasz 2 0 2 0 0 4 2 -17
4 Luchowski Maciej 1 0 1 0 1 2 1 -1
5 Sopolinski Tobiasz 0 0 0 0 0 0 0 0


V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Morag Mateusz 6 3 0 0 6 0 3 +21
2 Barylski Juliusz 5 1 3 0 3 6 4 -11
3 Biela Wojciech 4 2 0 0 4 0 2 +16
4 Grzegorzek Mateusz 4 1 2 0 2 5 3 -12
5 Tarabuła Jan 2 0 2 0 0 4 2 -14


I
Brzeziński S. Marciniak J. Kochańczyk W. Drogosz R. Steczowicz T.
Brzeziński S.
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/0,6/0)
Marciniak J. 0:2
(2/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/1,6/1)
Kochańczyk W. 0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024

0:2
(2/6,2/6)

Drogosz R. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/2,6/2)


Steczowicz T. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(1/6,1/6)





II
Wysoczanska K. WAKAT Dorobisz T. Orkowski A. Borycki M.
Wysoczanska K.

2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/0,6/0)
WAKAT

Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024
Dorobisz T. 0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024

1:2
(7/5,3/6,2/10)
Mecz zostanie rozegrany 23.05.2024
Orkowski A. 0:2
(2/6,2/6)

2:1
(5/7,6/3,10/2)

Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
Borycki M. 0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 05.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 23.05.2024
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024



III
Medyński W. Dłuski P. Gacoń M. Chytła P. Jerczyński T.
Medyński W.

2:0
(6/4,6/1)

2:0
(7/6,6/3)
Dłuski P.


2:1
(2/6,6/3,10/4)
2:1
(4/6,7/6,16/14)
Gacoń M. 0:2
(4/6,1/6)



Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Chytła P.
1:2
(6/2,3/6,4/10)


0:2
(4/6,2/6)
Jerczyński T. 0:2
(6/7,3/6)
1:2
(6/4,6/7,14/16)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/4,6/2)



IV
Sopolinski T. Goszczyński S. Góra T. Łucki T. Luchowski M.
Sopolinski T.



Mecz zostanie rozegrany 06.06.2024
Goszczyński S.

2:1
(6/4,6/7,10/3)
2:0
(6/1,6/1)
2:1
(7/5,3/6,10/7)
Góra T.
1:2
(4/6,7/6,3/10)

2:0
(6/4,6/1)

Łucki T.
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(4/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Luchowski M. Mecz zostanie rozegrany 06.06.2024
1:2
(5/7,6/3,7/10)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024



V
Biela W. Morag M. Barylski J. Grzegorzek M. Tarabuła J.
Biela W.

2:0
(6/1,6/3)
2:0
(6/3,6/1)

Morag M.

2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/2,7/6)
Barylski J. 0:2
(1/6,3/6)
0:2
(2/6,1/6)

1:2
(6/2,1/6,3/10)
2:0
(6/2,6/1)
Grzegorzek M. 0:2
(3/6,1/6)
0:2
(3/6,2/6)
2:1
(2/6,6/1,10/3)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Tarabuła J.
0:2
(2/6,6/7)
0:2
(2/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024



* Mecz z możliwą dogrywką