» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA DEBEL » Faza 1
Czerwona
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Ornstein D./Boynton J. 6 3 0 0 6 0 3 +33
2 Jaskólski P./Szczepek T. 5 2 1 0 4 2 3 +2
3 Ulatowski B./Lempach M. 5 2 1 0 4 2 3 +5
4 Pukiński R./Furmański M. 4 1 2 0 2 4 3 -6
5 Wlaźlak K./Sznajder P. 4 0 4 0 0 8 4 -34


Biała
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak D./Winczowski J. 6 3 0 0 6 1 3 +21
2 Bień T./Malczewski M. 4 1 2 0 3 4 3 -7
3 Dudzik M./Zubko W. 3 1 1 0 2 2 2 +5
4 Michalska J./Babiak A. 2 0 2 0 0 4 2 -19
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Niebieska
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sługocki B./Bryła M. 5 2 1 0 4 2 3 +11
2 Pyrkosz P./Moskała J. 4 2 0 0 4 0 2 +9
3 Czaus G./Rybak R. 2 1 0 0 2 0 1 +8
4 Kwiatkowski A./Gruczoł R. 2 0 2 0 0 4 2 -11
5 Palusko B./Popławski P. 2 0 2 0 0 4 2 -17


Żółta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lech B./Skorupski A. 5 2 1 0 5 3 3 +8
2 Modelska M./Modelski P. 4 2 0 0 4 0 2 +12
3 Onichimowski M./Chroń J. 4 1 2 0 3 4 3 +1
4 Skowronska I./Skowroński M. 3 0 3 0 0 6 3 -25
5 Jastrzebski M./Lech Ł. 2 1 0 0 2 1 1 +4


Fioletowa
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Leszczyński G./Leśnikowska A. 6 3 0 0 6 0 3 +28
2 Bartnik A./Chytła A. 5 2 1 0 4 2 3 +6
3 Bodakin O./Bodnar T. 4 1 2 0 2 5 3 -17
4 Lesisz J./Glasse J. 3 0 3 0 1 6 3 -17
5 Jędryszczak A./Bareja A. 0 0 0 0 0 0 0 0


Czerwona
Ornstein D./Boynton J. Jaskólski P./Szczepek T. Ulatowski B./Lempach M. Pukiński R./Furmański M. Wlaźlak K./Sznajder P.
Ornstein D./Boynton J.
2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/0,6/1)
Jaskólski P./Szczepek T. 0:2
(0/6,0/6)

2:0
(6/2,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/4,6/0)
Ulatowski B./Lempach M. Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
0:2
(2/6,4/6)

2:0
(6/4,6/4)
2:0
(6/1,7/5)
Pukiński R./Furmański M. 0:2
(0/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
0:2
(4/6,4/6)

2:0
(6/0,6/4)
Wlaźlak K./Sznajder P. 0:2
(0/6,1/6)
0:2
(4/6,0/6)
0:2
(1/6,5/7)
0:2
(0/6,4/6)



Biała
Nowak D./Winczowski J. Dudzik M./Zubko W. Bień T./Malczewski M. Michalska J./Babiak A. WAKAT
Nowak D./Winczowski J.
2:0
(6/2,6/4)
2:1
(4/6,6/3,6/1)
2:0
(6/3,6/0)

Dudzik M./Zubko W. 0:2
(2/6,4/6)

2:0
(6/1,6/0)


Bień T./Malczewski M. 1:2
(6/4,3/6,1/6)
0:2
(1/6,0/6)

2:0
(6/1,6/1)

Michalska J./Babiak A. 0:2
(3/6,0/6)

0:2
(1/6,1/6)


WAKAT






Niebieska
Pyrkosz P./Moskała J. Kwiatkowski A./Gruczoł R. Sługocki B./Bryła M. Czaus G./Rybak R. Palusko B./Popławski P.
Pyrkosz P./Moskała J.
2:0
(6/3,7/5)
2:0
(6/3,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024

Kwiatkowski A./Gruczoł R. 0:2
(3/6,5/7)

0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024

Sługocki B./Bryła M. 0:2
(3/6,6/7)
2:0
(6/3,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/2,6/1)
Czaus G./Rybak R. Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024

2:0
(6/4,6/0)
Palusko B./Popławski P.

0:2
(2/6,1/6)
0:2
(4/6,0/6)



Żółta
Modelska M./Modelski P. Onichimowski M./Chroń J. Lech B./Skorupski A. Jastrzebski M./Lech Ł. Skowronska I./Skowroński M.
Modelska M./Modelski P.
2:0
(6/2,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 11.06.2024

2:0
(6/1,6/4)
Onichimowski M./Chroń J. 0:2
(2/6,6/7)

1:2
(7/6,4/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/0,6/3)
Lech B./Skorupski A. Mecz zostanie rozegrany 11.06.2024
2:1
(6/7,6/4,7/5)

1:2
(3/6,6/1,0/6)
2:0
(6/0,6/3)
Jastrzebski M./Lech Ł.
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:1
(6/3,1/6,6/0)


Skowronska I./Skowroński M. 0:2
(1/6,4/6)
0:2
(0/6,3/6)
0:2
(0/6,3/6)




Fioletowa
Leszczyński G./Leśnikowska A. Bartnik A./Chytła A. Bodakin O./Bodnar T. Jędryszczak A./Bareja A. Lesisz J./Glasse J.
Leszczyński G./Leśnikowska A.
2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/3,6/0)
Bartnik A./Chytła A. 0:2
(1/6,2/6)

2:0
(6/2,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
2:0
(6/3,6/0)
Bodakin O./Bodnar T. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(2/6,4/6)


2:1
(2/6,7/6,10/3)
Jędryszczak A./Bareja A. Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024


Mecz zostanie rozegrany 09.06.2024
Lesisz J./Glasse J. 0:2
(3/6,0/6)
0:2
(3/6,0/6)
1:2
(6/2,6/7,3/10)
Mecz zostanie rozegrany 09.06.2024



* Mecz z możliwą dogrywką