» Rozgrywki » Lato 2024 » PALETA B » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Gierczyk Łukasz 7 3 1 0 6 3 4 +11
2 Jarosz Borys 7 3 1 0 6 2 4 +15
3 Szymański Łukasz 4 2 0 0 4 0 2 +10
4 Mikulewicz Marcin 4 1 2 0 3 4 3 0
5 Madeja Paweł 3 0 3 0 0 6 3 -22
6 Jabłoński Grzegorz 2 0 2 0 0 4 2 -14


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kapłun Oskar 6 3 0 0 6 0 3 +29
2 Wielgos Zbigniew 6 2 2 0 5 4 4 +4
3 Sarzyński Hubert 6 2 2 0 4 4 4 -4
4 Wędzina Daniel 5 2 1 0 4 2 3 +5
5 Rozbicki Janusz 4 0 4 0 0 8 4 -31
6 Kowalski Artur 3 1 1 0 2 3 2 -3


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krzyżyński Piotr 8 4 0 0 8 0 4 +35
2 Kokoszczyński Michał 6 3 0 0 6 0 3 +22
3 Wolański Krzysztof 4 1 2 0 2 4 3 -11
4 Pilch Michał 4 1 2 0 2 4 3 -5
5 Pawłowski Łukasz 3 0 3 0 0 6 3 -27
6 Plichta Tomasz 2 0 2 0 0 4 2 -14


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szmelter Krzysztof 7 3 1 0 7 2 4 +24
2 Wróblewski Bogusław 7 2 3 0 5 6 5 -9
3 Zielonka Leszek 4 2 0 0 4 0 2 +15
4 Nowak Daria 4 2 0 0 4 2 2 +3
5 Walczak Michał 3 0 3 0 0 6 3 -22
6 Głowacki Kajetan 2 0 2 0 0 4 2 -11


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czaus Grzegorz 8 4 0 0 8 1 4 +30
2 Pająk Tomasz 7 2 3 0 5 6 5 +1
3 Kuryłek Zbigniew 5 2 1 0 5 4 3 +3
4 Walkowicz Wojciech 4 1 2 0 3 4 3 -11
5 Worek Przemek 4 1 2 0 2 4 3 -6
6 Kezic Igor 2 0 2 0 0 4 2 -17


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lebioda Rafał 7 2 3 0 4 6 5 -2
2 Kociołek Mateusz 6 3 0 0 6 1 3 +20
3 Olejniczak Romuald 6 2 2 0 5 4 4 -1
4 Pławecki Dominik 6 2 2 0 5 5 4 -10
5 Jażdżyk Oskar 6 1 4 0 4 9 5 -7
6 Majchrzak Piotr 5 2 1 0 4 3 3 0


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Iwan Cezary 8 4 0 0 8 1 4 +28
2 Wcisło Robert 8 4 0 0 8 2 4 +16
3 Korczowski Przemysław 7 2 3 0 5 6 5 -5
4 Dobner Tomasz 6 2 2 0 6 4 4 +9
5 Leśnikowska Anna 6 1 4 0 2 8 5 -21
6 Zych Michał 4 0 4 0 0 8 4 -27


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Głuszak Szczepan 8 4 0 0 8 1 4 +30
2 Monkiewicz Kamil 6 3 0 0 6 0 3 +26
3 Janus Michał 6 2 2 0 4 4 4 +1
4 Onichimowski Maciej 5 1 3 0 2 6 4 -20
5 Worońko Waldemar 3 0 3 0 1 6 3 -23
6 Błaszczyk Dymitr 2 0 2 0 0 4 2 -14


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jerzakowski Wojciech 8 4 0 0 8 0 4 +34
2 Rudnicki Robert 7 2 3 0 4 6 5 -4
3 Adamik Paweł 6 1 4 0 2 8 5 -30
4 Skowroński Michał 5 2 1 0 4 2 3 +8
5 Strojec Jakub 4 2 0 0 4 0 2 +16
6 Rabel Tomasz 3 0 3 0 0 6 3 -24


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lach Cezar 8 3 2 0 6 4 5 +10
2 Czechowski Paweł 7 3 1 0 7 2 4 +11
3 Toś Wojciech 4 2 0 0 4 1 2 +8
4 Siwy Sebastian 4 1 2 0 2 5 3 -6
5 Prostak Paweł 4 0 4 0 1 8 4 -25
6 Tarnowski Daniel 3 1 1 0 2 2 2 +2


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rybak Michał 8 4 0 0 8 2 4 +18
2 Żygadło Robert 7 3 1 0 6 2 4 +11
3 Malczewski Michał 6 2 2 0 5 4 4 +14
4 Prokop Mariusz 5 1 3 0 2 7 4 -20
5 Sznajder Paweł 4 0 4 0 2 8 4 -20
6 Pluta Przemek 3 1 1 0 3 3 2 -3


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Muciek Paweł 10 5 0 0 10 1 5 +33
2 Dudzik Miroslaw 7 3 1 0 6 4 4 +16
3 Lubik Marcin 7 2 3 0 6 6 5 +2
4 Soulier Julien 5 2 1 0 4 2 3 +3
5 Turkiewicz Mariusz 4 0 4 0 1 8 4 -22
6 Jędrecki Miłosz 3 0 3 0 0 6 3 -32


Alpha
Jarosz B. Gierczyk Ł. Szymański Ł. Madeja P. Jabłoński G. Mikulewicz M.
Jarosz B.
0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(7/5,6/1)
2:0
(6/3,7/6)
Gierczyk Ł. 2:0
(6/3,6/3)

0:2
(5/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
2:0
(6/2,6/3)
2:1
(4/6,7/5,12/10)
Szymański Ł. Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(7/5,6/4)

2:0
(6/3,6/3)


Madeja P. 0:2
(0/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(3/6,3/6)


0:2
(3/6,3/6)
Jabłoński G. 0:2
(5/7,1/6)
0:2
(2/6,3/6)



Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Mikulewicz M. 0:2
(3/6,6/7)
1:2
(6/4,5/7,10/12)

2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024



Bravo
Kapłun O. Wędzina D. Kowalski A. Wielgos Z. Rozbicki J. Sarzyński H.
Kapłun O.
2:0
(6/1,6/1)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/1,6/2)
Wędzina D. 0:2
(1/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(7/5,6/2)
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Kowalski A.
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024

2:1
(7/6,5/7,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
0:2
(6/7,3/6)
Wielgos Z. Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
0:2
(5/7,2/6)
1:2
(6/7,7/5,6/10)

2:0
(6/2,7/5)
2:0
(6/3,7/5)
Rozbicki J. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(2/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
0:2
(2/6,5/7)

0:2
(5/7,2/6)
Sarzyński H. 0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(7/6,6/3)
0:2
(3/6,5/7)
2:0
(7/5,6/2)



Charlie
Krzyżyński P. Wolański K. Kokoszczyński M. Pawłowski Ł. Plichta T. Pilch M.
Krzyżyński P.
2:0
(6/2,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/1,6/1)
Wolański K. 0:2
(2/6,0/6)

0:2
(4/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
2:0
(6/3,6/4)
Kokoszczyński M. Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/4,6/2)

2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/3,6/0)

Pawłowski Ł. 0:2
(1/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
0:2
(3/6,2/6)


0:2
(2/6,0/6)
Plichta T. 0:2
(3/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2024
0:2
(3/6,0/6)



Pilch M. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(3/6,4/6)

2:0
(6/2,6/0)




Delta
Szmelter K. Zielonka L. Głowacki K. Wróblewski B. Walczak M. Nowak D.
Szmelter K.
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/1,6/1)
1:2
(6/3,3/6,4/6)
Zielonka L. Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
Głowacki K. 0:2
(4/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024

0:2
(6/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
Wróblewski B. 0:2
(4/6,0/6)
0:2
(2/6,4/6)
2:0
(7/6,6/4)

2:0
(7/6,7/5)
1:2
(6/3,5/7,9/11)
Walczak M. 0:2
(1/6,1/6)
0:2
(2/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
0:2
(6/7,5/7)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Nowak D. 2:1
(3/6,6/3,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
2:1
(3/6,7/5,11/9)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024



Echo
Czaus G. Pająk T. Kuryłek Z. Walkowicz W. Worek P. Kezic I.
Czaus G.
2:0
(6/3,6/4)
2:1
(6/1,3/6,10/8)
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
Pająk T. 0:2
(3/6,4/6)

1:2
(5/7,6/3,1/6)
0:2
(6/7,3/6)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(7/6,6/1)
Kuryłek Z. 1:2
(1/6,6/3,8/10)
2:1
(7/5,3/6,6/1)

2:1
(6/2,3/6,11/9)


Walkowicz W. 0:2
(0/6,0/6)
2:0
(7/6,6/3)
1:2
(2/6,6/3,9/11)

Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Worek P. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(3/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024

2:0
(6/0,6/1)
Kezic I. Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(6/7,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
0:2
(0/6,1/6)



Foxtrot
Jażdżyk O. Olejniczak R. Pławecki D. Lebioda R. Majchrzak P. Kociołek M.
Jażdżyk O.
0:2
(6/7,4/6)
2:1
(4/6,6/2,6/4)
0:2
(6/7,2/6)
1:2
(3/6,6/0,4/10)
1:2
(7/5,2/6,5/7)
Olejniczak R. 2:0
(7/6,6/4)

1:2
(6/4,6/7,4/6)
2:0
(7/6,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(4/6,1/6)
Pławecki D. 1:2
(6/4,2/6,4/6)
2:1
(4/6,7/6,6/4)

0:2
(1/6,1/6)
2:0
(7/6,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Lebioda R. 2:0
(7/6,6/2)
0:2
(6/7,3/6)
2:0
(6/1,6/1)

0:2
(5/7,4/6)
0:2
(3/6,0/6)
Majchrzak P. 2:1
(6/3,0/6,10/4)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(6/7,4/6)
2:0
(7/5,6/4)


Kociołek M. 2:1
(5/7,6/2,7/5)
2:0
(6/4,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
2:0
(6/3,6/0)




Golf
Iwan C. Wcisło R. Korczowski P. Dobner T. Zych M. Leśnikowska A.
Iwan C.

2:0
(6/2,6/1)
2:1
(6/2,0/6,11/9)
2:0
(6/4,6/0)
2:0
(6/1,6/0)
Wcisło R.

2:1
(4/6,6/2,11/9)
2:1
(6/3,3/6,12/10)
2:0
(6/4,7/6)
2:0
(6/1,6/4)
Korczowski P. 0:2
(2/6,1/6)
1:2
(6/4,2/6,9/11)

0:2
(4/6,4/6)
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/3,7/5)
Dobner T. 1:2
(2/6,6/0,9/11)
1:2
(3/6,6/3,10/12)
2:0
(6/4,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
2:0
(6/1,6/4)
Zych M. 0:2
(4/6,0/6)
0:2
(4/6,6/7)
0:2
(2/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024

0:2
(2/6,1/6)
Leśnikowska A. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(1/6,4/6)
0:2
(3/6,5/7)
0:2
(1/6,4/6)
2:0
(6/2,6/1)



Hotel
Głuszak S. Monkiewicz K. Worońko W. Janus M. Błaszczyk D. Onichimowski M.
Głuszak S.

2:1
(4/6,6/0,10/7)
2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/1,6/2)
Monkiewicz K.

2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
2:0
(6/3,6/1)
Worońko W. 1:2
(6/4,0/6,7/10)
0:2
(2/6,1/6)

0:2
(5/5 KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Janus M. 0:2
(4/6,2/6)
0:2
(2/6,1/6)
2:0
(5/5 KRECZ)


2:0
(6/2,6/2)
Błaszczyk D. 0:2
(0/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024


0:2
(6/7,2/3 KRECZ)
Onichimowski M. 0:2
(1/6,2/6)
0:2
(3/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
0:2
(2/6,2/6)
2:0
(7/6,3/2 KRECZ)



India
Strojec J. Jerzakowski W. Adamik P. Rabel T. Skowroński M. Rudnicki R.
Strojec J.
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024
2:0
(6/1,6/0)


2:0
(7/5,6/3)
Jerzakowski W. Mecz zostanie rozegrany 12.06.2024

2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,6/2)
Adamik P. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(1/6,1/6)

2:0
(6/2,6/2)
0:2
(2/6,1/6)
0:2
(2/6,2/6)
Rabel T.
0:2
(3/6,0/6)
0:2
(2/6,2/6)


0:2
(3/6,2/6)
Skowroński M.
0:2
(3/6,1/6)
2:0
(6/2,6/1)


2:0
(6/1,6/4)
Rudnicki R. 0:2
(5/7,3/6)
0:2
(3/6,2/6)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/3,6/2)
0:2
(1/6,4/6)



Juliett
Czechowski P. Lach C. Prostak P. Siwy S. Tarnowski D. Toś W.
Czechowski P.
2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/3,6/4)
2:0
(7/6,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
1:2
(3/6,6/4,12/14)
Lach C. 0:2
(2/6,4/6)

2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/2,6/2)
2:0
(6/2,6/4)
0:2
(4/6,3/6)
Prostak P. 0:2
(3/6,4/6)
0:2
(3/6,2/6)

1:2
(1/6,6/4,7/10)
0:2
(1/6,3/6)

Siwy S. 0:2
(6/7,4/6)
0:2
(2/6,2/6)
2:1
(6/1,4/6,10/7)



Tarnowski D. Mecz zostanie rozegrany 17.06.2024
0:2
(2/6,4/6)
2:0
(6/1,6/3)



Toś W. 2:1
(6/3,4/6,14/12)
2:0
(6/4,6/3)






Kilo
Malczewski M. Prokop M. Rybak M. Sznajder P. Pluta P. Żygadło R.
Malczewski M.
2:0
(6/0,6/1)
1:2
(5/7,6/1,5/10)
2:0
(6/1,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
0:2
(2/6,3/6)
Prokop M. 0:2
(0/6,1/6)

0:2
(2/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
2:1
(7/5,4/6,10/8)
0:2
(5/7,6/7)
Rybak M. 2:1
(7/5,1/6,10/5)
2:0
(6/2,6/2)

2:1
(6/7,6/3,10/7)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/2,6/3)
Sznajder P. 0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
1:2
(7/6,3/6,7/10)

1:2
(3/6,6/0,10/12)
0:2
(1/6,3/6)
Pluta P. Mecz zostanie rozegrany 14.06.2024
1:2
(5/7,6/4,8/10)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:1
(6/3,0/6,12/10)

Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024
Żygadło R. 2:0
(6/2,6/3)
2:0
(7/5,7/6)
0:2
(2/6,3/6)
2:0
(6/1,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 16.06.2024



Lima
Dudzik M. Soulier J. Muciek P. Jędrecki M. Turkiewicz M. Lubik M.
Dudzik M.
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024
0:2
(5/7,4/6)
2:0
(6/1,6/1)
2:1
(6/0,4/6,10/6)
2:1
(4/6,6/2,6/4)
Soulier J. Mecz zostanie rozegrany 13.06.2024

0:2
(4/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
2:0
(6/4,6/4)
2:0
(6/3,6/3)
Muciek P. 2:0
(7/5,6/4)
2:0
(6/4,6/1)

2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/2,6/3)
2:1
(2/6,6/1,10/6)
Jędrecki M. 0:2
(1/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.06.2024
0:2
(0/6,0/6)


0:2
(0/6,2/6)
Turkiewicz M. 1:2
(0/6,6/4,6/10)
0:2
(4/6,4/6)
0:2
(2/6,3/6)


0:2
(4/6,3/6)
Lubik M. 1:2
(6/4,2/6,4/6)
0:2
(3/6,3/6)
1:2
(6/2,1/6,6/10)
2:0
(6/0,6/2)
2:0
(6/4,6/3)



* Mecz z możliwą dogrywką