» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga C » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krawiec Maciej 2 1 0 0 2 1 1 +1
2 Strojec Jakub 2 1 0 0 2 1 1 -1
3 Jaślan Mirosław 1 0 1 0 1 2 1 +1
4 Piesiak Piotr 1 0 1 0 1 2 1 -1
5 Gieruszczak Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Słaba Radosław 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wawrzyniak Rafał 2 1 0 0 2 0 1 +11
2 Lesisz Julia 2 1 0 0 2 0 1 +10
3 Konopka Bartosz 2 0 2 0 0 4 2 -21
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cwenar Adam 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zaręba Radosław 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lach Cezar 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Pławecki Dominik 2 1 0 0 2 0 1 +5
3 Makuch Ziemowit 2 1 0 0 2 1 1 +1
4 Piąstka Kamil 1 0 1 0 1 2 1 -1
5 Walczak Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Błaźniak Sebastian 1 0 1 0 0 2 1 -10


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kuryłek Zbigniew 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Berliński Jacek 1 0 1 0 0 2 1 -10
3 Żołądkiewicz Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Błaszczyszyn Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nawrat Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mrozek Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kobylnik Mariusz 2 1 0 0 2 1 1 +2
2 Bartkowiak Przemysław 2 1 0 0 2 1 1 +1
3 Kwiatkowska Joanna 1 0 1 0 1 2 1 -1
4 Śliwiński Dariusz 1 0 1 0 1 2 1 -2
5 Borowski Jonasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mielcarek Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jędrecki Miłosz 3 1 1 0 2 2 2 +1
2 Worek Przemek 2 1 0 0 2 0 1 +4
3 Chałupa Robert 1 0 1 0 0 2 1 -5
4 Biedermann Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Szczyrek Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marczenko Marek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Michalska Jolanta 4 2 0 0 4 1 2 +10
2 Senderski Jarosław 2 1 0 0 2 0 1 +9
3 Chomicki Bartosz 2 0 2 0 1 4 2 -8
4 Tomanik Ryszard 1 0 1 0 0 2 1 -11
5 Olszewski Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nowacis Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Humiński Wojciech 2 1 0 0 2 0 1 +4
2 Nowak Michał 1 0 1 0 0 2 1 -4
3 Rostecki Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tarnowski Daniel 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Myszkowski Roman 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Majchrzak Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wlaźlak Krzysztof 2 1 0 0 2 0 1 +3
2 Łukasiewicz Sławomir 1 0 1 0 0 2 1 -3
3 Pospieszynski Pawel 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pustelnik Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zaremba Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Lewandowski Filip 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kuchta Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +4
2 Lesikowski Marek 1 0 1 0 0 2 1 -4
3 Liwski Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dźwilewski Sławomir 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ciaciura Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Ciechan Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Hruszowiec Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Boguslavska Julia 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Brandys Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dupla Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szuster Sebastian 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Kietliński Rajmund 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jankowski Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bachmatiuk Zygmunt 0 0 0 0 0 0 0 0






Grupa II
Walczak A. Piąstka K. Błaźniak S. Lach C. Makuch Z. Pławecki D.
Walczak A.




0:2
(3/6,4/6)
Piąstka K.

Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022

1:2
(5/7,6/3,3/10)

Błaźniak S.
Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022

0:2
(2/6,0/6)


Lach C.

2:0
(6/2,6/0)


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Makuch Z.
2:1
(7/5,3/6,10/3)




Pławecki D. 2:0
(6/3,6/4)


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022




Grupa II'
Mrozek Ł. Berliński J. Nawrat P. Kuryłek Z. Żołądkiewicz T. Błaszczyszyn A.
Mrozek Ł.



Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022
Berliński J.


0:2
(0/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 14.07.2022
Nawrat P.





Kuryłek Z.
2:0
(6/0,6/2)




Żołądkiewicz T. Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022




Błaszczyszyn A. Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 14.07.2022






Grupa III
Kwiatkowska J. Borowski J. Kobylnik M. Śliwiński D. Mielcarek D. Bartkowiak P.
Kwiatkowska J.



Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
1:2
(6/0,1/6,4/10)
Borowski J.


Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022

Kobylnik M.


2:1
(6/1,1/6,10/6)


Śliwiński D.
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
1:2
(1/6,6/1,6/10)


Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022
Mielcarek D. Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022




Bartkowiak P. 2:1
(0/6,6/1,10/4)


Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022




Grupa III'
Jędrecki M. Szczyrek P. Chałupa R. Marczenko M. Worek P. Biedermann A.
Jędrecki M.

2:0
(6/3,6/4)

0:2
(4/6,4/6)

Szczyrek P.





Chałupa R. 0:2
(3/6,4/6)


Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022


Marczenko M.

Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022



Worek P. 2:0
(6/4,6/4)




Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
Biedermann A.



Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022



Grupa IV
Senderski J. Olszewski W. Tomanik R. Michalska J. Nowacis T. Chomicki B.
Senderski J.
Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022



2:0
(6/3,6/0)
Olszewski W. Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022





Tomanik R.


0:2
(1/6,0/6)


Michalska J.

2:0
(6/1,6/0)


2:1
(7/5,1/6,11/9)
Nowacis T.





Chomicki B. 0:2
(3/6,0/6)


1:2
(5/7,6/1,9/11)














* Mecz z możliwą dogrywką