» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga B » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Gil Sebastian 4 2 0 0 4 1 2 +7
2 Macyna Wojciech 3 1 1 0 3 2 2 +3
3 Suszek Robert 2 0 2 0 0 4 2 -10
4 Rybak Kamil 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jarosz Borys 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kapłun Oskar 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Franchet Jean-Philippe 4 2 0 0 4 0 2 +13
2 Wierciński Jan 1 0 1 0 0 2 1 -6
3 Jędryszczak Adam 1 0 1 0 0 2 1 -7
4 Nikodem Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rybak Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bareja Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wędzina Daniel 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Plak Mirek 2 1 0 0 2 1 1 +2
3 Winczowski Jan 2 1 0 0 2 1 1 0
4 Bogdański Michał 1 0 1 0 1 2 1 0
5 Lubik Marcin 1 0 1 0 1 2 1 -2
6 Onichimowski Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -6


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Zielonka Leszek 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Bień Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -6
3 Worońko Waldemar 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rybak Ryszard 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Głuszak Szczepan 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zduń Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szpak Maciej 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Sieczka Piotr 2 1 0 0 2 0 1 +5
3 Dobner Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -5
4 Szymański Łukasz 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Sawiński Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jabłoński Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Gierczyk Łukasz 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Olejniczak Romuald 2 1 0 0 2 1 1 +2
3 Szmelter Krzysztof 1 0 1 0 1 2 1 -2
4 Piotrowski Krzysztof 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Kręgiel Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wielgos Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sozański Łukasz 6 3 0 0 6 0 3 +22
2 Pająk Tomasz 3 1 1 0 2 2 2 -1
3 Sarzyński Hubert 1 0 1 0 0 2 1 -4
4 Korczowski Przemysław 1 0 1 0 0 2 1 -8
5 Turkiewicz Mariusz 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 Kowalski Artur 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Siwy Sebastian 4 2 0 0 4 1 2 +7
2 Wcisło Robert 4 1 2 0 4 5 3 -3
3 Czerkas Bartłomiej 2 1 0 0 2 1 1 +2
4 Wolański Krzysztof 1 0 1 0 1 2 1 -1
5 Prokop Mariusz 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Malczewski Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Leśnikowska Anna 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Omiljan Szymon 1 0 1 0 0 2 1 -10
3 Mazur Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gierzkiewicz Mirosław 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Adamik Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Madeja Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Szpotowicz Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Bartkowiak Miron 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Sznajder Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Wróblewski Bogusław 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Kowalski Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Rozbicki Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Rusin Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Głowacki Kajetan 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Walczak Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Walkowicz Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Prostak Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Glasse Jakub 3 1 1 0 2 2 2 -1
2 Zarucki Sławomir 2 1 0 0 2 0 1 +5
3 Nowakowski Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -4
4 Szumilo Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kwiecień Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wencel Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Kapłun O. Jarosz B. Macyna W. Gil S. Rybak K. Suszek R.
Kapłun O.

Mecz zostanie rozegrany 30.07.2022



Jarosz B.

Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022



Macyna W. Mecz zostanie rozegrany 30.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022

1:2
(6/3,2/6,5/10)

2:0
(7/5,6/2)
Gil S.

2:1
(3/6,6/2,10/5)


2:0
(6/4,6/4)
Rybak K.





Suszek R.

0:2
(5/7,2/6)
0:2
(4/6,4/6)




Grupa I'
Bareja A. Wierciński J. Rybak M. Jędryszczak A. Nikodem P. Franchet J.
Bareja A.




Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Wierciński J.




0:2
(2/6,4/6)
Rybak M.





Jędryszczak A.




0:2
(3/6,2/6)
Nikodem P.





Franchet J. Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
2:0
(6/2,6/4)

2:0
(6/3,6/2)




Grupa II
Onichimowski M. Winczowski J. Lubik M. Wędzina D. Bogdański M. Plak M.
Onichimowski M.


0:2
(5/7,2/6)


Winczowski J.



2:1
(7/6,3/6,10/7)

Lubik M.


Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022

1:2
(6/3,3/6,9/11)
Wędzina D. 2:0
(7/5,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022



Bogdański M.
1:2
(6/7,6/3,7/10)




Plak M.

2:1
(3/6,6/3,11/9)





Grupa II'
Zduń M. Zielonka L. Bień T. Głuszak S. Rybak R. Worońko W.
Zduń M.





Zielonka L.

2:0
(6/3,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022

Bień T.
0:2
(3/6,3/6)

Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2022

Głuszak S.

Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022
Rybak R.
Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 30.07.2022



Worońko W.


Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022




Grupa III
Szymański Ł. Sawiński T. Sieczka P. Dobner T. Jabłoński G. Szpak M.
Szymański Ł.




0:2
(2/6,4/6)
Sawiński T.





Sieczka P.


2:0
(7/6,6/2)


Dobner T.

0:2
(6/7,2/6)


Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022
Jabłoński G.





Szpak M. 2:0
(6/2,6/4)


Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022




Grupa III'
Szmelter K. Gierczyk Ł. Olejniczak R. Wielgos Z. Piotrowski K. Kręgiel M.
Szmelter K.
Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022
1:2
(4/6,6/4,11/13)



Gierczyk Ł. Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022



2:0
(7/5,6/2)

Olejniczak R. 2:1
(6/4,4/6,13/11)


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


Wielgos Z.

Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022



Piotrowski K.
0:2
(5/7,2/6)




Kręgiel M.







Grupa IV
Kowalski A. Sozański Ł. Turkiewicz M. Sarzyński H. Korczowski P. Pająk T.
Kowalski A.
Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022




Sozański Ł. Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022

2:0
(6/3,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/3,6/4)
Turkiewicz M.
0:2
(3/6,0/6)




Sarzyński H.
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022



0:2
(3/6,6/7)
Korczowski P.
0:2
(3/6,1/6)




Pająk T.
0:2
(3/6,4/6)

2:0
(6/3,7/6)




Grupa IV'
Wcisło R. Wolański K. Czerkas B. Siwy S. Malczewski M. Prokop M.
Wcisło R.
2:1
(6/3,2/6,10/3)
1:2
(5/7,7/5,8/10)
1:2
(6/3,3/6,11/13)
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Wolański K. 1:2
(3/6,6/2,3/10)


Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022
Czerkas B. 2:1
(7/5,5/7,10/8)


Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022
Siwy S. 2:1
(3/6,6/3,13/11)
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022
2:0
(6/4,6/3)
Malczewski M. Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022


Prokop M.
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022
0:2
(4/6,3/6)




Grupa V
Madeja P. Leśnikowska A. Adamik P. Omiljan S. Gierzkiewicz M. Mazur M.
Madeja P.





Leśnikowska A.

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
2:0
(6/2,6/0)


Adamik P.
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022




Omiljan S.
0:2
(2/6,0/6)




Gierzkiewicz M.





Mazur M.







Grupa V'
Szpotowicz R. Bartkowiak M. Sznajder P. Wróblewski B. Kowalski J. Rozbicki J.
Szpotowicz R.

Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022



Bartkowiak M.





Sznajder P. Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022


Wróblewski B.

Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022



Kowalski J.





Rozbicki J.









Grupa VI'
Nowakowski T. Zarucki S. Kwiecień M. Wencel A. Glasse J. Szumilo D.
Nowakowski T.

Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022

0:2
(6/7,3/6)

Zarucki S.



2:0
(6/3,6/4)

Kwiecień M. Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022



Mecz zostanie rozegrany 13.07.2022

Wencel A.





Glasse J. 2:0
(7/6,6/3)
0:2
(3/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 13.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022
Szumilo D.



Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022



* Mecz z możliwą dogrywką