» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga K1 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Michalczyk Agnieszka 6 3 0 0 6 0 3 +27
2 Żołnierek-Mazurek Katarzyna 4 2 0 0 4 0 2 +16
3 Pokorny Barbara 4 1 2 0 2 4 3 -11
4 Lekosz Anna 2 0 2 0 0 4 2 -13
5 Lesinska Małgorzata 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Kruk Anna 1 0 1 0 0 2 1 -11


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Głowacka Joanna 4 2 0 0 4 0 2 +23
2 Suda Anna 4 2 0 0 4 0 2 +18
3 Kwiecień Aleksandra 4 1 2 0 2 4 3 -11
4 Rampen Jolanta 4 0 4 0 0 8 4 -36
5 Kowalczyk Aleksandra 2 1 0 0 2 0 1 +6
6 Medryk Anna 0 0 0 0 0 0 0 0


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Daria 4 2 0 0 4 0 2 +15
2 Walkowicz Żaneta 2 1 0 0 2 0 1 +10
3 Drelichowska Agnieszka 2 1 0 0 2 0 1 +6
4 Frąckiewicz Ewa 2 0 2 0 0 4 2 -17
5 Wojdas Małgorzata 1 0 1 0 0 2 1 -6
6 Spyrka Weronika 1 0 1 0 0 2 1 -8


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lipińska-Kowalkow Karolina 6 3 0 0 6 0 3 +27
2 Zdrojewska Ewa 2 1 0 0 2 1 1 +6
3 Szurlej Agata 2 1 0 0 2 1 1 +2
4 Kasprzak Patrycja 2 0 2 0 1 4 2 -14
5 Bajtek Aleksandra 2 0 2 0 1 4 2 -15
6 Ciesielska Agata 1 0 1 0 0 2 1 -6


Alpha
Michalczyk A. Lesinska M. Żołnierek-Mazurek K. Pokorny B. Kruk A. Lekosz A.
Michalczyk A.


2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/3,6/2)
Lesinska M.

0:2
(2/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

Żołnierek-Mazurek K.
2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/3,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022

Pokorny B. 0:2
(1/6,2/6)

0:2
(3/6,1/6)


2:0
(7/6,6/1)
Kruk A. 0:2
(1/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022



Lekosz A. 0:2
(3/6,2/6)


0:2
(6/7,1/6)




Bravo
Głowacka J. Medryk A. Rampen J. Suda A. Kowalczyk A. Kwiecień A.
Głowacka J.

2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022
2:0
(6/1,6/0)
Medryk A.





Rampen J. 0:2
(0/6,0/6)


0:2
(0/6,2/6)
0:2
(3/6,3/6)
0:2
(1/6,3/6)
Suda A. Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022

2:0
(6/0,6/2)


2:0
(6/1,6/3)
Kowalczyk A. Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022

2:0
(6/3,6/3)



Kwiecień A. 0:2
(1/6,0/6)

2:0
(6/1,6/3)
0:2
(1/6,3/6)




Charlie
Nowak D. Walkowicz Ż. Drelichowska A. Wojdas M. Frąckiewicz E. Spyrka W.
Nowak D.



2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/1,6/3)
Walkowicz Ż.



2:0
(6/1,6/1)

Drelichowska A.


2:0
(6/2,6/4)


Wojdas M.

0:2
(2/6,4/6)



Frąckiewicz E. 0:2
(4/6,1/6)
0:2
(1/6,1/6)




Spyrka W. 0:2
(1/6,3/6)







Delta
Lipińska-Kowalkow K. Zdrojewska E. Szurlej A. Kasprzak P. Bajtek A. Ciesielska A.
Lipińska-Kowalkow K.


2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(7/5,6/2)
Zdrojewska E.

Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022

2:1
(6/0,5/7,10/4)

Szurlej A.
Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022

2:1
(4/6,6/4,10/7)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022

Kasprzak P. 0:2
(0/6,0/6)

1:2
(6/4,4/6,7/10)


Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Bajtek A. 0:2
(3/6,0/6)
1:2
(0/6,7/5,4/10)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022



Ciesielska A. 0:2
(5/7,2/6)


Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022




* Mecz z możliwą dogrywką