» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga B » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kapłun Oskar 4 2 0 0 4 0 2 +19
2 Madeja Paweł 4 1 2 0 2 5 3 -13
3 Kowalski Artur 3 1 1 0 3 2 2 +7
4 Onichimowski Maciej 2 1 0 0 2 0 1 +4
5 Rusin Krzysztof 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Szymański Łukasz 1 0 1 0 0 2 1 -9


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bareja Andrzej 8 4 0 0 8 1 4 +22
2 Szmelter Krzysztof 5 1 3 0 4 6 4 -7
3 Wcisło Robert 3 1 1 0 3 3 2 +3
4 Zduń Michał 3 1 1 0 2 3 2 -1
5 Nowakowski Tomasz 2 0 2 0 0 4 2 -17
6 Szpotowicz Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Winczowski Jan 5 2 1 0 4 3 3 +3
2 Jarosz Borys 4 2 0 0 4 0 2 +14
3 Sawiński Tomasz 4 1 2 0 3 4 3 -1
4 Sozański Łukasz 3 1 1 0 2 2 2 +1
5 Głowacki Kajetan 3 1 1 0 2 2 2 -5
6 Lesnikowska Anna 2 0 2 0 0 4 2 -12


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wierciński Jan 4 2 0 0 4 0 2 +12
2 Wolański Krzysztof 3 1 1 0 2 2 2 +3
3 Bartkowiak Miron 3 1 1 0 2 2 2 +1
4 Gierczyk Łukasz 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Zarucki Sławomir 1 0 1 0 0 2 1 -10
6 Zielonka Leszek 0 0 0 0 0 0 0 0


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Macyna Wojciech 4 2 0 0 4 0 2 +18
2 Lubik Marcin 4 2 0 0 4 1 2 +11
3 Adamik Paweł 2 0 2 0 1 4 2 -13
4 Turkiewicz Mariusz 1 0 1 0 0 2 1 -7
5 Sieczka Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 Pawłowski Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rybak Michał 8 4 0 0 8 0 4 +26
2 Bień Tomasz 5 2 1 0 4 3 3 +6
3 Olejniczak Romuald 3 1 1 0 2 2 2 -5
4 Sznajder Paweł 2 0 2 0 1 4 2 -11
5 Kwiecień Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -13
6 Czerkas Bartłomiej 1 0 1 0 0 2 1 -3


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wędzina Daniel 5 2 1 0 4 3 3 +9
2 Gil Sebastian 4 2 0 0 4 0 2 +13
3 Dobner Tomasz 4 1 2 0 2 5 3 -10
4 Walczak Michał 1 0 1 0 1 2 1 -5
5 Sarzyński Hubert 1 0 1 0 1 2 1 -7
6 Omiljan Szymon 0 0 0 0 0 0 0 0


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jędryszczak Adam 6 3 0 0 6 0 3 +16
2 Wielgos Zbigniew 6 2 2 0 4 4 4 +3
3 Głuszak Szczepan 4 2 0 0 4 0 2 +13
4 Siwy Sebastian 3 1 1 1 2 5 3 -16
5 Wróblewski Bogusław 3 0 3 0 1 6 3 -10
6 Wencel Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -6


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rybak Kamil 6 3 0 0 6 0 3 +24
2 Jabłoński Grzegorz 4 1 2 0 2 4 3 -5
3 Korczowski Przemysław 3 1 1 0 2 3 2 -6
4 Bogdański Michał 2 1 0 0 2 0 1 +6
5 Gierzkiewicz Mirosław 2 0 2 0 1 4 2 -10
6 Walkowicz Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -9


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nikodem Piotr 4 2 0 0 4 2 2 +4
2 Malczewski Michał 3 1 1 0 3 2 2 +5
3 Piotrowski Krzysztof 3 1 1 0 3 2 2 +4
4 Rybak Ryszard 3 1 1 0 3 3 2 +3
5 Glasse Jakub 2 0 2 0 0 4 2 -16
6 Kowalski Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szpak Maciej 4 2 0 0 4 0 2 +20
2 Mazur Marek 3 1 1 0 3 2 2 +1
3 Plak Mirek 3 1 1 0 2 2 2 +4
4 Suszek Robert 3 1 1 0 2 2 2 -4
5 Pająk Tomasz 3 1 1 0 2 3 2 -7
6 Prostak Paweł 2 0 2 0 0 4 2 -14


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Worońko Waldemar 2 1 0 0 2 0 1 +9
2 Szumilo Dariusz 1 0 1 0 0 2 1 -9
3 Kręgiel Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prokop Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rozbicki Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Franchet Jean-Philippe 0 0 0 0 0 0 0 0


Alpha
Kapłun O. Madeja P. Szymański Ł. Kowalski A. Onichimowski M. Rusin K.
Kapłun O.
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

Madeja P. 0:2
(1/6,1/6)


2:1
(1/6,6/2,11/9)
0:2
(4/6,4/6)

Szymański Ł. 0:2
(2/6,1/6)





Kowalski A. Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
1:2
(6/1,2/6,9/11)


Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
2:0
(6/3,6/1)
Onichimowski M. Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
2:0
(6/4,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022


Rusin K.


0:2
(3/6,1/6)




Bravo
Bareja A. Szpotowicz R. Zduń M. Nowakowski T. Wcisło R. Szmelter K.
Bareja A.

2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/3,6/0)
2:1
(4/6,7/6,12/10)
2:0
(6/2,6/4)
Szpotowicz R.





Zduń M. 0:2
(4/6,2/6)


Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022

2:1
(5/7,6/1,10/4)
Nowakowski T. 0:2
(3/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022


0:2
(5/7,0/6)
Wcisło R. 1:2
(6/4,6/7,10/12)




2:1
(4/6,6/2,10/8)
Szmelter K. 0:2
(2/6,4/6)

1:2
(7/5,1/6,4/10)
2:0
(7/5,6/0)
1:2
(6/4,2/6,8/10)



Charlie
Sawiński T. Sozański Ł. Jarosz B. Winczowski J. Lesnikowska A. Głowacki K.
Sawiński T.

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2022
1:2
(6/3,2/6,9/11)
2:0
(7/6,6/2)
0:2
(5/7,6/7)
Sozański Ł.

0:2
(2/6,4/6)

2:0
(7/5,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022
Jarosz B. Mecz zostanie rozegrany 13.06.2022
2:0
(6/2,6/4)

2:0
(6/0,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 10.06.2022
Winczowski J. 2:1
(3/6,6/2,11/9)

0:2
(0/6,4/6)


2:0
(6/1,6/3)
Lesnikowska A. 0:2
(6/7,2/6)
0:2
(5/7,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022


Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
Głowacki K. 2:0
(7/5,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 10.06.2022
0:2
(1/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022



Delta
Wolański K. Zielonka L. Wierciński J. Gierczyk Ł. Zarucki S. Bartkowiak M.
Wolański K.

0:2
(4/6,2/6)


2:0
(6/1,6/2)
Zielonka L.





Wierciński J. 2:0
(6/4,6/2)


2:0
(6/3,6/3)


Gierczyk Ł.

0:2
(3/6,3/6)


Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Zarucki S.




0:2
(0/6,2/6)
Bartkowiak M. 0:2
(1/6,2/6)


Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
2:0
(6/0,6/2)



Echo
Macyna W. Lubik M. Adamik P. Pawłowski Ł. Turkiewicz M. Sieczka P.
Macyna W.
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
2:0
(6/1,6/0)

2:0
(7/5,6/1)

Lubik M. Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022

2:1
(5/7,6/4,11/9)

Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022
2:0
(6/1,6/2)
Adamik P. 0:2
(1/6,0/6)
1:2
(7/5,4/6,9/11)

Mecz zostanie rozegrany 05.06.2022


Pawłowski Ł.

Mecz zostanie rozegrany 05.06.2022



Turkiewicz M. 0:2
(5/7,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022




Sieczka P.
0:2
(1/6,2/6)






Foxtrot
Czerkas B. Sznajder P. Bień T. Kwiecień M. Rybak M. Olejniczak R.
Czerkas B.

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

0:2
(6/7,5/7)

Sznajder P.

1:2
(3/6,7/5,3/6)

0:2
(6/7,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
Bień T. Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
2:1
(6/3,5/7,6/3)

2:0
(6/2,6/2)
0:2
(5/7,2/6)

Kwiecień M.

0:2
(2/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
0:2
(3/6,4/6)
Rybak M. 2:0
(7/6,7/5)
2:0
(7/6,6/0)
2:0
(7/5,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

2:0
(6/1,6/1)
Olejniczak R.
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

2:0
(6/3,6/4)
0:2
(1/6,1/6)



Golf
Sarzyński H. Gil S. Dobner T. Walczak M. Wędzina D. Omiljan S.
Sarzyński H.



1:2
(0/6,6/3,2/6)

Gil S.

2:0
(6/0,6/4)

2:0
(7/5,6/3)

Dobner T.
0:2
(0/6,4/6)

2:1
(4/6,6/1,10/5)
0:2
(2/6,3/6)

Walczak M.

1:2
(6/4,1/6,5/10)



Wędzina D. 2:1
(6/0,3/6,6/2)
0:2
(5/7,3/6)
2:0
(6/2,6/3)



Omiljan S.







Hotel
Jędryszczak A. Wielgos Z. Głuszak S. Wencel A. Wróblewski B. Siwy S.
Jędryszczak A.
2:0
(6/3,6/3)


2:0
(6/3,6/4)
2:0
(6/3,6/4)
Wielgos Z. 0:2
(3/6,3/6)

0:2
(3/6,2/6)

2:0
(6/4,7/5)
2:0
(WALKOWER)
Głuszak S.
2:0
(6/3,6/2)

2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022

Wencel A.

0:2
(3/6,3/6)


Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Wróblewski B. 0:2
(3/6,4/6)
0:2
(4/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022


1:2
(6/3,5/7,7/10)
Siwy S. 0:2
(3/6,4/6)
0:2
(WALKOWER)

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
2:1
(3/6,7/5,10/7)



India
Bogdański M. Rybak K. Korczowski P. Walkowicz W. Gierzkiewicz M. Jabłoński G.
Bogdański M.


Mecz zostanie rozegrany 26.05.2022

2:0
(6/2,6/4)
Rybak K.

2:0
(6/1,6/1)

2:0
(7/6,6/1)
2:0
(6/2,6/2)
Korczowski P.
0:2
(1/6,1/6)


2:1
(4/6,6/2,11/9)

Walkowicz W. Mecz zostanie rozegrany 26.05.2022




0:2
(0/6,3/6)
Gierzkiewicz M.
0:2
(6/7,1/6)
1:2
(6/4,2/6,9/11)



Jabłoński G. 0:2
(2/6,4/6)
0:2
(2/6,2/6)

2:0
(6/0,6/3)




Juliett
Rybak R. Malczewski M. Nikodem P. Glasse J. Kowalski J. Piotrowski K.
Rybak R.
2:1
(6/3,6/7,6/4)
1:2
(5/7,6/3,6/10)



Malczewski M. 1:2
(3/6,7/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
2:0
(6/3,6/0)

Mecz zostanie rozegrany 08.06.2022
Nikodem P. 2:1
(7/5,3/6,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022



2:1
(3/6,6/4,6/2)
Glasse J.
0:2
(3/6,0/6)



0:2
(3/6,2/6)
Kowalski J.





Piotrowski K.
Mecz zostanie rozegrany 08.06.2022
1:2
(6/3,4/6,2/6)
2:0
(6/3,6/2)




Kilo
Pająk T. Suszek R. Plak M. Prostak P. Szpak M. Mazur M.
Pająk T.



0:2
(0/6,0/6)
2:1
(6/1,5/7,10/4)
Suszek R.

2:0
(6/4,6/4)

0:2
(2/6,2/6)

Plak M.
0:2
(4/6,4/6)

2:0
(6/0,6/4)


Prostak P.

0:2
(0/6,4/6)


0:2
(5/7,2/6)
Szpak M. 2:0
(6/0,6/0)
2:0
(6/2,6/2)




Mazur M. 1:2
(1/6,7/5,4/10)


2:0
(7/5,6/2)




Lima
Worońko W. Rozbicki J. Prokop M. Franchet J. Kręgiel M. Szumilo D.
Worońko W.
Mecz zostanie rozegrany 15.06.2022



2:0
(6/0,6/3)
Rozbicki J. Mecz zostanie rozegrany 15.06.2022

Mecz zostanie rozegrany 12.06.2022



Prokop M.
Mecz zostanie rozegrany 12.06.2022




Franchet J.





Kręgiel M.





Szumilo D. 0:2
(0/6,3/6)







* Mecz z możliwą dogrywką