-
02.05
-
02.05Mecz Nowak Ł. vs Wiktorek L. zostanie rozegrany 05.05.2024 17:00 Omega Sport Smolec
PALETA D1, Charlie. -
02.05
-
02.05Mecz Piatkov S./Jerczyński T. vs Oleś S./Kryger M. zostanie rozegrany 14.05.2024 18:00 Topacz kort 5(6)
PALETA SUPER DEBEL, Czerwona. -
02.05Mecz Jaskólski P./Szczepek T. vs Wlaźlak K./Sznajder P. zostanie rozegrany 05.05.2024 16:00 Pułtuska kort 4
PALETA DEBEL, Czerwona. -
02.05Mecz Moczulski L. vs Tarnowski T. zostanie rozegrany 11.05.2024 16:00 Olimpijski kort centralny
PALETA A, India. -
02.05Mecz Brzeziński S./Kłodowski M. vs Krotowski P./Kocwa M. zostanie rozegrany 06.05.2024 17:00 Spiska
PALETA SUPER DEBEL, Czerwona. -
02.05
-
02.05Mecz Kwiatkowski A. vs Gruczoł R. zakończył się wynikiem 2:1 (4/6,6/4,6/2)
PALETA Challenge, Challenge. -
02.05
-
02.05
-
02.05
-
02.05Mecz Bakalarz A. vs Aniołek K. zostanie rozegrany 06.05.2024 20:00 Olimpijski Club kort 5
PALETA D1, Bravo. -
02.05
-
02.05Mecz Nowak R. vs Iwanowski M. zostanie rozegrany 07.05.2024 16:30 SPARTAN Pułtuska - Kort #5
PALETA C, Lima. -
02.05
-
02.05
-
02.05
-
02.05Mecz Czerkas B. vs Bartkowiak P. zostanie rozegrany 12.05.2024 11:00 Pułtuska , kort. nr 1
PALETA C, Alpha. -
02.05Mecz Piatkov S. vs Kwiatkowski A. zostanie rozegrany 10.05.2024 18:00 Topacz kort 4
PALETA A, Juliett. -
02.05
-
02.05Mecz Olszewski W. vs Cieślak K. zostanie rozegrany 09.05.2024 18:00 Centrum tenisowe Redecco Hallera
PALETA D2, Juliett. -
01.05
-
01.05Mecz Ornstein D./Boynton J. vs Wlaźlak K./Sznajder P. zostanie rozegrany 11.05.2024 10:00 redeco
PALETA DEBEL, Czerwona. -
01.05
-
01.05
-
01.05Mecz Durczewski W. vs Kaczmarczyk M. zostanie rozegrany 04.05.2024 12:00 Olimpijski kort 2
PALETA D1, Alpha. -
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05Mecz Nowak D./Winczowski J. vs Dudzik M./Zubko W. zostanie rozegrany 05.05.2024 17:00 KKT
PALETA DEBEL, Biała. -
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05
-
01.05Mecz Ulatowski B./Lempach M. vs Pukiński R./Furmański M. zakończył się wynikiem 2:0 (6/4,6/4)
PALETA DEBEL, Czerwona. -
01.05
-
30.04
-
30.04
-
30.04
-
30.04Mecz Chałupa P. vs Konopka M. zostanie rozegrany 05.05.2024 17:30 Omega Sport Smolec
PALETA D2, Golf. -
30.04
-
30.04
-
30.04Mecz Jadczyk M. vs Lewandowski F. zostanie rozegrany 08.05.2024 20:00 Spartan Pułtuska
PALETA C, Kilo. -
30.04
-
30.04Mecz Mrozek Ł. vs Krawiec Ł. zostanie rozegrany 05.05.2024 18:00 Winner's Tennis Club
PALETA C, Kilo. -
30.04Mecz Metryka J. vs Schwigon I. zostanie rozegrany 05.05.2024 11:00 Korty tenisowe Spartan, ul. Spiska 1,Wrocław
PALETA K2, Alpha. -
30.04
-
30.04Mecz Ciecierzynski T. vs Miarka T. zostanie rozegrany 01.05.2024 10:00 korty Spiska
PALETA D1, Delta. -
30.04Mecz Piatkov S./Jerczyński T. vs Krotowski P./Kocwa M. zostanie rozegrany 07.05.2024 18:00 Topacz kort 6
PALETA SUPER DEBEL, Czerwona. -
30.04Mecz Odalanowski A. vs Bury G. zostanie rozegrany dnia 28.04.2024 17:00 FitTenis ( Macedońska) kort 3. Powód przełożenia meczu: Wspólna zgoda na inny termin
PALETA D2, Bravo. -
30.04
-
30.04
-
29.04
-
29.04
-
29.04Mecz Domagała P. vs Łukaszuk B. zostanie rozegrany 01.05.2024 10:00 Olimpijski Club kort nr 7
PALETA D2, Echo. -
29.04Mecz Kamiński A. vs Mazgaj M. zostanie rozegrany dnia 04.05.2024 09:30 Olimpijski Club . Powód przełożenia meczu: Wspólna zgoda na inny termin
PALETA D2, Lima. -
29.04
-
29.04
-
29.04
-
29.04Mecz Mashevskaia N. vs Orłowska J. zostanie rozegrany 06.05.2024 18:00 Olimpijski, kort 6
PALETA K2, Charlie. -
29.04
-
29.04Mecz Solarek M. vs Kasprzak N. zostanie rozegrany 08.05.2024 17:00 Spartan Pułtuska
PALETA D2, Delta. -
29.04
-
29.04Mecz Kapłun O. vs Sarzyński H. zostanie rozegrany 06.05.2024 15:00 Olimpijski Kort C
PALETA B, Bravo. -
29.04Mecz Moczulski L. vs Wierciński J. zostanie rozegrany 07.05.2024 16:00 Olimp kort CENTRALNY
PALETA A, India. -
29.04Mecz Walczyńska A. vs Pyrkosz H. zostanie rozegrany 06.05.2024 20:00 Korty Kłokoczyce
PALETA K1, Charlie. -
29.04Mecz Wierciński J. vs Wawrzyniak R. zostanie rozegrany 04.05.2024 16:00 Spartan Pułtuska
PALETA A, India. -
29.04Mecz Lipińska-Kowalkow K. vs Walczyńska A. zostanie rozegrany 11.05.2024 16:00 Korty Spiska, kort nr 5
PALETA K1, Charlie. -
29.04Mecz Tomanik R. vs Bodnar T. zostanie rozegrany 01.05.2024 12:00 Olimpijski kort nr 4
PALETA D2, India. -
29.04Mecz Lipińska-Kowalkow K. vs Pietruszka A. zostanie rozegrany 06.05.2024 20:00 Topacz
PALETA K1, Charlie. -
29.04
-
29.04
-
29.04Mecz Jerczyński T. vs Drogosz R. zostanie rozegrany 13.05.2024 18:00 Topacz (za zgodą sędziego)
PALETA 500, ZIMA23/24 #2. -
28.04
-
28.04
-
28.04
-
28.04
-
28.04
-
28.04Mecz Kochańczyk W. vs Drogosz R. zostanie rozegrany 01.05.2024 14:00 Olimpijski kort 5
PALETA SUPER, I. -
27.04Mecz Domagała P. vs Łysiak A. zostanie rozegrany 26.05.2024 11:00 Spartan Spiska - kort #5
PALETA D2, Echo. -
27.04Mecz Medryk A. vs Łysiak A. zostanie rozegrany 12.05.2024 11:00 Spartan Spiska - Kort #5
PALETA D2, Echo. -
27.04Mecz Drogosz R. vs Jędryszczak A. zostanie rozegrany 06.05.2024 12:00 Olimpijski kort 8
PALETA A, Alpha. -
27.04
-
27.04
-
27.04
-
27.04
-
27.04
-
27.04
-
27.04Mecz Błaszczyszyn A. vs Chomicki B. zostanie rozegrany 28.04.2024 19:00 Topacz, kort 2
PALETA C, Golf. -
26.04
-
26.04
-
26.04
2024 © Powszechna Amatorska Liga Entuzjastów Tenisa. Na Licencji ITSS.
Ochrona danych osobowych |
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną