Runda 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Runda 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-05-29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Runda 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Runda 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-06-18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alpha | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Kulesza Dawid | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +9 |
2 | Nowak Michał | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | +5 |
3 | Senderski Jarosław | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | -5 |
4 | Bartkowiak Przemysław | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -9 |
5 | Gonzalez Mariano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Czerkas Bartłomiej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bravo | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
0 | Humiński Wojciech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Szpotowicz Rafał | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Głowacka Joanna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Lech Beniamin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Szczyrek Paweł | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Stolarczyk Kamil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Charlie | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Krupicz Arkadiusz | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +6 |
2 | Erazmus Jacek | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +6 |
3 | Bilica Michael | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | +3 |
4 | Olczyk Pawel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | -3 |
5 | Palnitski Denis | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -6 |
6 | Szałaj Norbert | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -6 |
Delta | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Sobiegraj Michal | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +7 |
2 | Grubiak Arkadiusz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -7 |
3 | Siemasz Rafał | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Biedermann Artur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kobylnik Mariusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Płonka Sławomir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Echo | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Cyganiuk Łukasz | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +8 |
2 | Mazur Marek | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -8 |
3 | Omiljan Szymon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wencel Andrzej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Michalska Jolanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Marcola Michał | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Foxtrot | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Buczek Aleksander | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +9 |
2 | Płaczek Piotr | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -9 |
3 | Krymarys Tomasz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dyk Przemysław | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Polański Bartosz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wrona Mikołaj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Golf | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Bryła Michał | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +11 |
2 | Chomicki Bartosz | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +10 |
3 | Błaźniak Sebastian | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +7 |
4 | Błaszczyszyn Artur | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | -17 |
5 | Berliński Jacek | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -11 |
6 | Palusko Bartosz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hotel | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
0 | Kuchta Grzegorz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Połeć Rafał | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Bielawski Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Łukasiewicz Sławomir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Włoszczyk Patryk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Olkowski Bartłomiej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
India | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Lesikowski Marek | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | +1 |
2 | Popławski Paweł | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +6 |
3 | Urbański Wojciech | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -7 |
4 | Śliwiński Dariusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sieczka Piotr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Neubart Marek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Juliett | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Zaręba Radosław | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +5 |
2 | Modelska Martyna | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -5 |
3 | szewczyk franek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Suski Lucjan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Garbowski Jarosław | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Rodziewicz Paweł | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kilo | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Mrozek Łukasz | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +6 |
2 | Krawiec Łukasz | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -6 |
3 | Bartosik Aleksandra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Lewandowski Filip | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Jadczyk Michał | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Przybylski Cezary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Lima | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Imię i Nazwisko | Punkty | Wygrane | Porażki | Walkower | Sety wygrane | Sety przegrane | Mecze | Gemy |
1 | Iwanowski Mateusz | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | +4 |
2 | Nowak Romek | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | -4 |
3 | Koćwin Hubert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Banyś Marcin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kwiecień Marcin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Warych Wojciech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Alpha | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Czerkas B. | Senderski J. | Kulesza D. | Bartkowiak P. | Nowak M. | Gonzalez M. | |
Czerkas B. |
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 12.05.2024
|
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
Senderski J. |
|
|
|
|
1:2 (6/2,1/6,2/6) |
Mecz zostanie rozegrany 12.05.2024
|
Kulesza D. |
|
|
|
2:0 (6/0,6/3) |
|
|
Bartkowiak P. |
Mecz zostanie rozegrany 12.05.2024
|
|
0:2 (0/6,3/6) |
|
|
|
Nowak M. |
|
2:1 (2/6,6/1,6/2) |
|
|
|
|
Gonzalez M. |
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
Mecz zostanie rozegrany 12.05.2024
|
|
|
|
|
Bravo | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Humiński W. | Szpotowicz R. | Głowacka J. | Lech B. | Szczyrek P. | Stolarczyk K. | |
Humiński W. |
|
|
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
Szpotowicz R. |
|
|
|
|
|
|
Głowacka J. |
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 11.05.2024
|
|
|
Lech B. |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 11.05.2024
|
|
|
|
Szczyrek P. |
|
|
|
|
|
|
Stolarczyk K. |
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
|
|
|
|
|
Charlie | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Olczyk P. | Szałaj N. | Erazmus J. | Palnitski D. | Krupicz A. | Bilica M. | |
Olczyk P. |
|
|
|
|
|
1:2 (6/4,3/6,4/10) |
Szałaj N. |
|
|
|
|
0:2 (4/6,2/6) |
|
Erazmus J. |
|
|
|
2:0 (6/2,6/4) |
|
|
Palnitski D. |
|
|
0:2 (2/6,4/6) |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
Krupicz A. |
|
2:0 (6/4,6/2) |
|
|
|
|
Bilica M. |
2:1 (4/6,6/3,10/4) |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
|
|
Delta | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Grubiak A. | Kobylnik M. | Biedermann A. | Płonka S. | Sobiegraj M. | Siemasz R. | |
Grubiak A. |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
|
0:2 (1/6,4/6) |
|
Kobylnik M. |
|
|
|
|
|
|
Biedermann A. |
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
|
Płonka S. |
|
|
|
|
|
|
Sobiegraj M. |
2:0 (6/1,6/4) |
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
|
|
|
Siemasz R. |
|
|
|
|
|
|
Echo | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mazur M. | Michalska J. | Wencel A. | Marcola M. | Omiljan S. | Cyganiuk Ł. | |
Mazur M. |
|
|
|
|
|
0:2 (0/6,4/6) |
Michalska J. |
|
|
|
|
|
|
Wencel A. |
|
|
|
|
|
|
Marcola M. |
|
|
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
Omiljan S. |
|
|
|
|
|
|
Cyganiuk Ł. |
2:0 (6/0,6/4) |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
|
|
Foxtrot | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wrona M. | Polański B. | Dyk P. | Płaczek P. | Krymarys T. | Buczek A. | |
Wrona M. |
|
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 15.05.2024
|
Mecz zostanie rozegrany 09.05.2024
|
Polański B. |
|
|
|
|
|
|
Dyk P. |
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
|
|
Płaczek P. |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
|
Mecz zostanie rozegrany 17.05.2024
|
0:2 (1/6,2/6) |
Krymarys T. |
Mecz zostanie rozegrany 15.05.2024
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 17.05.2024
|
|
|
Buczek A. |
Mecz zostanie rozegrany 09.05.2024
|
|
|
2:0 (6/1,6/2) |
|
|
Golf | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Berliński J. | Błaszczyszyn A. | Chomicki B. | Palusko B. | Błaźniak S. | Bryła M. | |
Berliński J. |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
|
|
0:2 (0/6,1/6) |
Błaszczyszyn A. |
|
|
0:2 (0/6,2/6) |
|
0:2 (2/6,3/6) |
|
Chomicki B. |
Mecz zostanie rozegrany 14.05.2024
|
2:0 (6/0,6/2) |
|
|
|
|
Palusko B. |
|
|
|
|
|
|
Błaźniak S. |
|
2:0 (6/2,6/3) |
|
|
|
|
Bryła M. |
2:0 (6/0,6/1) |
|
|
|
|
|
Hotel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Kuchta G. | Połeć R. | Bielawski M. | Łukasiewicz S. | Włoszczyk P. | Olkowski B. | |
Kuchta G. |
|
|
|
|
|
|
Połeć R. |
|
|
|
|
|
|
Bielawski M. |
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 12.05.2024
|
Mecz zostanie rozegrany 18.05.2024
|
|
Łukasiewicz S. |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 12.05.2024
|
|
|
|
Włoszczyk P. |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 18.05.2024
|
|
|
|
Olkowski B. |
|
|
|
|
|
|
India | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Popławski P. | Lesikowski M. | Sieczka P. | Neubart M. | Śliwiński D. | Urbański W. | |
Popławski P. |
|
2:0 (7/5,6/2) |
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 09.05.2024
|
Lesikowski M. |
0:2 (5/7,2/6) |
|
|
|
|
2:0 (6/4,6/1) |
Sieczka P. |
|
|
|
|
|
|
Neubart M. |
|
|
|
|
|
|
Śliwiński D. |
|
|
|
|
|
|
Urbański W. |
Mecz zostanie rozegrany 09.05.2024
|
0:2 (4/6,1/6) |
|
|
|
|
Juliett | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zaręba R. | Garbowski J. | Suski L. | Rodziewicz P. | szewczyk f. | Modelska M. | |
Zaręba R. |
|
|
|
|
|
2:0 (6/4,6/3) |
Garbowski J. |
|
|
|
|
|
|
Suski L. |
|
|
|
|
|
|
Rodziewicz P. |
|
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 10.05.2024
|
Mecz zostanie rozegrany 16.05.2024
|
szewczyk f. |
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 10.05.2024
|
|
|
Modelska M. |
0:2 (4/6,3/6) |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 16.05.2024
|
|
|
Kilo | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Przybylski C. | Jadczyk M. | Mrozek Ł. | Krawiec Ł. | Lewandowski F. | Bartosik A. | |
Przybylski C. |
|
|
|
|
|
|
Jadczyk M. |
|
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
|
Mrozek Ł. |
|
|
|
2:0 (6/1,7/6) |
|
|
Krawiec Ł. |
|
|
0:2 (1/6,6/7) |
|
|
|
Lewandowski F. |
|
Mecz zostanie rozegrany 08.05.2024
|
|
|
|
|
Bartosik A. |
|
|
|
|
|
|
Lima | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Nowak R. | Kwiecień M. | Banyś M. | Warych W. | Koćwin H. | Iwanowski M. | |
Nowak R. |
|
|
|
|
|
0:2 (6/7,3/6) |
Kwiecień M. |
|
|
|
|
|
|
Banyś M. |
|
|
|
|
|
|
Warych W. |
|
|
|
|
|
Mecz zostanie rozegrany 13.05.2024
|
Koćwin H. |
|
|
|
|
|
|
Iwanowski M. |
2:0 (7/6,6/3) |
|
|
Mecz zostanie rozegrany 13.05.2024
|
|
|
* Mecz z możliwą dogrywką
2024 © Powszechna Amatorska Liga Entuzjastów Tenisa. Na Licencji ITSS.
Ochrona danych osobowych |
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną