» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga D2 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Romek 3 1 1 0 3 2 2 +4
2 Koćwin Hubert 2 1 0 0 2 1 1 0
3 Pilch Michał 1 0 1 0 0 2 1 -4
4 Wierzbowska Ewa 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Połeć Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sokołowski Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jadczyk Michał 4 2 0 0 4 0 2 +14
2 Erazmus Jacek 3 1 1 0 2 3 2 -5
3 Solarek Mateusz 2 1 0 0 2 0 1 +12
4 Królicki Maciej 1 0 1 0 1 2 1 -3
5 Gil Wiesiek 1 0 1 0 0 2 1 -6
6 Plichta Tomasz 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Dudek Maciej 2 1 0 0 2 1 1 0
2 Domagała Piotr 1 0 1 0 1 2 1 0
3 Durczewski Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Palusko Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Macyszyn Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Włoszczyk Patryk 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kryski Wojciech 4 2 0 0 4 1 2 +7
2 Marcola Michał 2 1 0 0 2 0 1 +9
3 Rejno Mariusz 1 0 1 0 1 2 1 -1
4 Gidziński Oskar 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Latocha Ryszard 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 Michałowski Marek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Skuła Bartlomiej 2 1 0 0 2 0 1 +8
2 Ryng Łukasz 2 1 0 0 2 1 1 +4
3 Ryczek Mateusz 2 0 2 0 1 4 2 -12
4 Zymon Robert 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Brożyna Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nowak Łukasz "Volt" 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Nowak Filip 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Michalik Katarzyna 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Mazurek Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Krakiewicz Adam 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Krowiński Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Chahrour Mayoral Miriam 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Michalczyk Konrad 4 2 0 0 4 0 2 +16
2 Piotrowski Paweł 2 1 0 0 2 1 1 +5
3 Szczerbiński Michał 1 0 1 0 1 2 1 -5
4 Wojda Przemysław 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Soloviov Denys 1 0 1 0 0 2 1 -10
6 Świtalski Mikołaj 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Motyl Michał 4 2 0 0 4 0 2 +12
2 Suski Lucjan 2 1 0 0 2 0 1 +8
3 Guździoł Michał 1 0 1 0 0 2 1 -4
4 Suda Anna 1 0 1 0 0 2 1 -8
5 Czajkowski Karol 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Udała Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kaczmarczyk Mateusz 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Firlejczyk Marek 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 Łobos Edyta 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zając Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Łątka Mirosław 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wilczynski Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bury Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Dłużeń Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 Smoliński Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Medryk Anna 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Łatka Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Marchwiak Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Pozaroszczyk Krystian 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Białas Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Rudnicki Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Nowak R. Sokołowski P. Połeć R. Pilch M. Koćwin H. Wierzbowska E.
Nowak R.


2:0
(6/3,7/6)
1:2
(5/7,6/2,7/10)

Sokołowski P.





Połeć R.


Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022


Pilch M. 0:2
(3/6,6/7)

Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022



Koćwin H. 2:1
(7/5,2/6,10/7)





Wierzbowska E.







Grupa I'
Gil W. Erazmus J. Solarek M. Plichta T. Królicki M. Jadczyk M.
Gil W.
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022
0:2
(4/6,2/1 KRECZ)
Erazmus J. Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022
2:1
(3/6,6/2,10/3)
0:2
(4/6,0/6)
Solarek M. Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022

2:0
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022

Plichta T.
Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022
0:2
(WALKOWER*)



Królicki M. Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022
1:2
(6/3,2/6,3/10)
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022



Jadczyk M. 2:0
(6/4,1/2 KRECZ)
2:0
(6/4,6/0)






Grupa II
Dudek M. Macyszyn M. Palusko B. Włoszczyk P. Durczewski W. Domagała P.
Dudek M.




2:1
(2/6,6/4,11/9)
Macyszyn M.



Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022

Palusko B.





Włoszczyk P.




Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022
Durczewski W.
Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022




Domagała P. 1:2
(6/2,4/6,9/11)


Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022




Grupa II'
Gidziński O. Rejno M. Latocha R. Marcola M. Michałowski M. Kryski W.
Gidziński O.




0:2
(1/6,6/7)
Rejno M.

Mecz zostanie rozegrany 29.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022

1:2
(6/3,4/6,5/10)
Latocha R.
Mecz zostanie rozegrany 29.07.2022

0:2
(2/6,1/6)


Marcola M.
Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022
2:0
(6/2,6/1)



Michałowski M.





Kryski W. 2:0
(6/1,7/6)
2:1
(3/6,6/4,10/5)






Grupa III
Ryczek M. Nowak Ł. Brożyna Ł. Ryng Ł. Zymon R. Skuła B.
Ryczek M.


1:2
(2/6,6/4,6/10)
Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
0:2
(0/6,4/6)
Nowak Ł.



Mecz zostanie rozegrany 15.07.2022

Brożyna Ł.


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


Ryng Ł. 2:1
(6/2,4/6,10/6)

Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
Zymon R. Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2022




Skuła B. 2:0
(6/0,6/4)


Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022






Grupa IV
Piotrowski P. Soloviov D. Michalczyk K. Wojda P. Szczerbiński M. Świtalski M.
Piotrowski P.


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
2:1
(6/0,1/6,6/2)

Soloviov D.

0:2
(1/6,1/6)



Michalczyk K.
2:0
(6/1,6/1)

2:0
(6/3,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Wojda P. Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022

0:2
(3/6,3/6)


Mecz zostanie rozegrany 16.07.2022
Szczerbiński M. 1:2
(0/6,6/1,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022



Świtalski M.


Mecz zostanie rozegrany 16.07.2022




Grupa IV'
Motyl M. Udała Ł. Guździoł M. Suski L. Czajkowski K. Suda A.
Motyl M.

2:0
(6/4,6/4)

2:0
(6/1,6/3)

Udała Ł.




Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Guździoł M. 0:2
(4/6,4/6)




Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022
Suski L.




2:0
(6/1,6/3)
Czajkowski K. 0:2
(1/6,3/6)





Suda A.
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022
0:2
(1/6,3/6)












* Mecz z możliwą dogrywką