» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga D1 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lebioda Rafał 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Such Andrzej 2 1 0 0 2 1 1 +2
3 Fagerström Henri 1 0 1 0 1 2 1 -2
4 Chałupa Paweł 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Dyk Przemysław 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vorotnikov Ivan 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Daria 4 2 0 0 4 0 2 +15
2 Rodziewicz Paweł 2 1 0 0 2 1 1 +2
3 Koterba Łukasz 1 0 1 1 1 4 2 -14
4 Winkowski Filip 1 0 1 0 0 2 1 -3
5 Dembowski Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krymarys Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Łukasz 4 2 0 0 4 0 2 +10
2 Zych Michał 3 1 1 0 2 2 2 +2
3 Michałowski Marek 2 1 0 0 2 1 1 +2
4 Chowaniec Tomasz 2 0 2 0 0 4 2 -12
5 Szałaj Norbert 1 0 1 0 1 2 1 -2
6 Banyś Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Garbowski Jarosław 2 1 0 0 2 1 1 +5
2 Szyszkowiak Feliks 1 0 1 0 1 2 1 -5
3 Dobrowolski Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Płonka Sławomir 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kulesza Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Piosik Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Majewski Michal 2 1 0 0 2 0 1 +5
2 Dziadowicz Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -5
3 Janik Leszek 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bielawski Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Perri Paolo 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wapniarski Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Olczyk Pawel 2 1 0 0 2 0 1 +8
2 Kruk Paweł 1 0 1 0 0 2 1 -8
3 Blum Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Szajner Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gładysz Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Lewandowski Szymon 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Sarnik Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Bakalarz Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Szoen Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Zabieglik Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Sikora Mateusz 4 2 0 0 4 1 2 +16
2 Neubart Marek 1 0 1 0 1 2 1 -4
3 Jędrasiak Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wiącek Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Piórek Aneta 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Stokwisz Marcin 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Bojarski Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Stal Alek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Grzesiak Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Piotrowicz Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Zambrzycki Filip 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dębicki Arkadiusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Zamojcin Łukasz 2 1 0 0 2 1 1 +4
2 Bąba Bartłomiej 2 1 0 0 2 1 1 +2
3 Bartkowiak Marcin 1 0 1 0 1 2 1 -2
4 Kasprzak Patrycja 1 0 1 0 1 2 1 -4
5 Musioł Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kaczor Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Vorotnikov I. Chałupa P. Dyk P. Such A. Fagerström H. Lebioda R.
Vorotnikov I.


Mecz zostanie rozegrany 09.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022
Chałupa P.

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2022

0:2
(5/7,2/6)
Dyk P.
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022


Such A. Mecz zostanie rozegrany 09.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022

2:1
(4/6,6/4,10/6)
Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022
Fagerström H.


1:2
(6/4,4/6,6/10)


Lebioda R. Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022
2:0
(7/5,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022




Grupa I'
Koterba Ł. Nowak D. Krymarys T. Rodziewicz P. Winkowski F. Dembowski P.
Koterba Ł.
0:2
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022
1:2
(4/6,6/4,5/10)
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Nowak D. 2:0
(WALKOWER*)



2:0
(7/6,6/4)

Krymarys T. Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022





Rodziewicz P. 2:1
(6/4,4/6,10/5)





Winkowski F. Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022
0:2
(6/7,4/6)




Dembowski P. Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022







Grupa II
Banyś M. Szałaj N. Nowak Ł. Zych M. Michałowski M. Chowaniec T.
Banyś M.





Szałaj N.



1:2
(7/5,5/7,4/10)

Nowak Ł.


2:0
(6/3,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
2:0
(6/2,7/6)
Zych M.

0:2
(3/6,4/6)

Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
2:0
(6/4,6/1)
Michałowski M.
2:1
(5/7,7/5,10/4)
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


Chowaniec T.

0:2
(2/6,6/7)
0:2
(4/6,1/6)




Grupa II'
Piosik M. Kulesza D. Garbowski J. Szyszkowiak F. Płonka S. Dobrowolski Ł.
Piosik M.

Mecz zostanie rozegrany 21.07.2022



Kulesza D.





Garbowski J. Mecz zostanie rozegrany 21.07.2022


2:1
(6/2,2/6,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2022
Szyszkowiak F.

1:2
(2/6,6/2,1/6)



Płonka S.

Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022



Dobrowolski Ł.

Mecz zostanie rozegrany 18.07.2022





Grupa III
Perri P. Majewski M. Bielawski M. Wapniarski J. Dziadowicz A. Janik L.
Perri P.





Majewski M.

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

2:0
(6/3,6/4)

Bielawski M.
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022


Wapniarski J.

Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022



Dziadowicz A.
0:2
(3/6,4/6)




Janik L.







Grupa III'
Olczyk P. Gładysz J. Szajner P. WAKAT Blum R. Kruk P.
Olczyk P.



Mecz zostanie rozegrany 13.07.2022
2:0
(6/4,6/0)
Gładysz J.





Szajner P.


Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
WAKAT

Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022



Blum R. Mecz zostanie rozegrany 13.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 20.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022
Kruk P. 0:2
(4/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 06.07.2022









Grupa V'
Kaczor A. Bąba B. Zamojcin Ł. Musioł M. Bartkowiak M. Kasprzak P.
Kaczor A.
Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 23.07.2022



Bąba B. Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022

2:1
(2/6,6/2,10/6)

Zamojcin Ł. Mecz zostanie rozegrany 23.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2022
2:1
(7/5,6/7,6/3)
Musioł M.

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022



Bartkowiak M.
1:2
(6/2,2/6,6/10)
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2022



Kasprzak P.

1:2
(5/7,7/6,3/6)









* Mecz z możliwą dogrywką