» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga A » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jerczyński Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Steczowicz Tymoteusz 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 Mróz Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rak Sebastian 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Moczulski Leszek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Grzegorzek Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Drogosz Rafał 4 2 0 0 4 1 2 +10
2 Bomba Bartosz 3 1 1 0 2 2 2 +1
3 Leszczyński Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +6
4 Oleś Szymon 2 0 2 0 1 4 2 -10
5 Święcicki Grzegorz 1 0 1 0 0 2 1 -7
6 Chytła Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Luchowski Maciej 8 4 0 0 8 2 4 +24
2 Piatkov Sergii 3 1 1 0 2 2 2 +2
3 Nowak Marcin 3 1 1 0 2 2 2 -5
4 Minor Maciej 2 0 2 0 1 4 2 -11
5 Neubart Jakub 1 0 1 0 1 2 1 -5
6 Mazurek Mieszko 1 0 1 0 0 2 1 -5


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Tolisz Krzysztof 2 1 0 0 2 0 1 +5
2 Krotowski Piotr 2 1 0 0 2 1 1 -1
3 Moskała Jarek 1 0 1 0 1 2 1 +1
4 Kozak Łukasz 1 0 1 0 0 2 1 -5
5 Kezic Igor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Szczepek Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Tracz Piotr 3 1 1 0 3 2 2 +9
2 Borycki Maciej 2 1 0 0 2 0 1 +12
3 Czechowicz Wojciech 2 1 0 1 2 3 2 -11
4 Bartnik Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -10
5 Nowak Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Castellanos Alvaro 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Horoszczak Paweł 4 2 0 0 4 0 2 +20
2 Surkont Michał 1 0 1 0 0 2 1 -9
3 Ulatowski Bogusz 1 0 1 0 0 2 1 -11
4 Lorenc Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tarnowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kryciński Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Cetera Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Sztylka Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Maciejewski Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Czapka Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Krzyżyński Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Gruczoł Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Swienton Maciej 2 1 0 0 2 0 1 +9
2 Pyrkosz Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Iwan Cezary 1 0 1 0 0 2 1 -6
4 Rudnicki Robert 1 0 1 0 0 2 1 -9
5 Kwiatkowski Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rejno Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rodziewicz Witold 3 1 1 0 2 2 2 +5
2 Zieliński Marcin 2 1 0 0 2 0 1 +7
3 Worońko Rafał 1 0 1 0 0 2 1 -12
4 Kocwa Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Chroń Jarek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maciak Ireneusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czaus Grzegorz 5 2 1 0 4 2 3 +6
2 Wróbel Artur 2 1 0 0 2 0 1 +5
3 Mikulewicz Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -4
4 Arent Jakub 1 0 1 0 0 2 1 -7
5 Pawłowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dudzik Miroslaw 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kokoszczyński Michał 2 1 0 0 2 1 1 +3
2 Pluta Przemek 1 0 1 0 1 2 1 -3
3 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Michurski Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pukiński Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gołąb Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Lenartowicz Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Furmański Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Ornstein David 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Janusz Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Grzegorzek M. Moczulski L. Rak S. Steczowicz T. Mróz M. Jerczyński T.
Grzegorzek M.



Mecz zostanie rozegrany 21.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2022
Moczulski L.

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 14.07.2022
Rak S.
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 10.07.2022


Steczowicz T.
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 10.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022
0:2
(2/6,3/4 KRECZ)
Mróz M. Mecz zostanie rozegrany 21.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 24.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 18.07.2022
Jerczyński T. Mecz zostanie rozegrany 26.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 14.07.2022

2:0
(6/2,4/3 KRECZ)
Mecz zostanie rozegrany 18.07.2022



Grupa I'
Leszczyński G. Oleś S. Drogosz R. Święcicki G. Bomba B. Chytła P.
Leszczyński G.



2:0
(6/4,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022
Oleś S.

1:2
(6/2,1/6,4/10)

0:2
(4/6,1/6)

Drogosz R.
2:1
(2/6,6/1,10/4)

2:0
(6/0,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022

Święcicki G.

0:2
(0/6,6/7)


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Bomba B. 0:2
(4/6,2/6)
2:0
(6/4,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022
Chytła P. Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022



Grupa II
Piatkov S. Luchowski M. Nowak M. Mazurek M. Neubart J. Minor M.
Piatkov S.
0:2
(2/6,2/6)



2:0
(6/1,6/1)
Luchowski M. 2:0
(6/2,6/2)

2:0
(6/0,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
2:1
(4/6,6/1,10/5)
2:1
(6/2,1/6,10/5)
Nowak M.
0:2
(0/6,2/6)

2:0
(7/6,6/2)


Mazurek M.
Mecz zostanie rozegrany 01.07.2022
0:2
(6/7,2/6)


Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022
Neubart J.
1:2
(6/4,1/6,5/10)




Minor M. 0:2
(1/6,1/6)
1:2
(2/6,6/1,5/10)

Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022




Grupa II'
Moskała J. Kozak Ł. Kezic I. Szczepek T. Tolisz K. Krotowski P.
Moskała J.
Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
1:2
(6/1,5/7,8/10)
Kozak Ł. Mecz zostanie rozegrany 08.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022

0:2
(6/7,2/6)

Kezic I.
Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022




Szczepek T.





Tolisz K. Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
2:0
(7/6,6/2)




Krotowski P. 2:1
(1/6,7/5,10/8)







Grupa III
Borycki M. Castellanos A. Bartnik A. Tracz P. Czechowicz W. Nowak A.
Borycki M.
Mecz zostanie rozegrany 17.07.2022


2:0
(WALKOWER*)

Castellanos A. Mecz zostanie rozegrany 17.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2022
Bartnik A.
Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022

0:2
(2/6,0/6)


Tracz P.
Mecz zostanie rozegrany 30.06.2022
2:0
(6/2,6/0)

1:2
(2/6,6/1,6/10)

Czechowicz W. 0:2
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 26.07.2022

2:1
(6/2,1/6,10/6)

Mecz zostanie rozegrany 29.06.2022
Nowak A.
Mecz zostanie rozegrany 15.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 29.06.2022



Grupa III'
Ulatowski B. Surkont M. Horoszczak P. Tarnowski T. Kryciński R. Lorenc R.
Ulatowski B.
Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022
0:2
(0/6,1/6)

Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 19.07.2022
Surkont M. Mecz zostanie rozegrany 12.07.2022

0:2
(3/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022

Horoszczak P. 2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/3,6/0)




Tarnowski T.





Kryciński R. Mecz zostanie rozegrany 05.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 07.07.2022




Lorenc R. Mecz zostanie rozegrany 19.07.2022







Grupa IV
Cetera T. Sztylka D. Maciejewski D. Czapka T. Krzyżyński P. Gruczoł R.
Cetera T.



Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022

Sztylka D.





Maciejewski D.





Czapka T.



Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022

Krzyżyński P. Mecz zostanie rozegrany 04.07.2022


Mecz zostanie rozegrany 11.07.2022

Mecz zostanie rozegrany 09.07.2022
Gruczoł R.



Mecz zostanie rozegrany 09.07.2022



Grupa IV'
Iwan C. Rudnicki R. Kwiatkowski A. Rejno J. Swienton M. Pyrkosz P.
Iwan C.




0:2
(2/6,5/7)
Rudnicki R.



0:2
(2/6,1/6)

Kwiatkowski A.





Rejno J.




Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022
Swienton M.
2:0
(6/2,6/1)




Pyrkosz P. 2:0
(6/2,7/5)


Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022




Grupa V
Zieliński M. Maciak I. Chroń J. Rodziewicz W. Kocwa M. Worońko R.
Zieliński M.


2:0
(6/3,6/2)


Maciak I.





Chroń J.


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


Rodziewicz W. 0:2
(3/6,2/6)

Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


2:0
(6/0,6/0)
Kocwa M.





Worońko R.


0:2
(0/6,0/6)




Grupa V'
Wróbel A. Dudzik M. Arent J. Mikulewicz M. Czaus G. Pawłowski T.
Wróbel A.



2:0
(6/3,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 09.07.2022
Dudzik M.


Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2022

Arent J.



0:2
(2/6,3/6)

Mikulewicz M.
Mecz zostanie rozegrany 03.07.2022


0:2
(4/6,4/6)

Czaus G. 0:2
(3/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 03.08.2022
2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/4,6/4)


Pawłowski T. Mecz zostanie rozegrany 09.07.2022







Grupa VI
Pluta P. Pukiński R. Michurski A. Gołąb G. Kokoszczyński M. WAKAT
Pluta P.
Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022


1:2
(7/5,3/6,6/10)

Pukiński R. Mecz zostanie rozegrany 02.07.2022





Michurski A.





Gołąb G.





Kokoszczyński M. 2:1
(5/7,6/3,10/6)





WAKAT









* Mecz z możliwą dogrywką