» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga K2 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kuba-Kacioui Ewa 4 2 0 0 4 0 2 +20
2 Undrule-Lorenc Julija 4 2 0 0 4 0 2 +16
3 Piasecka-Gluszak Agnieszka 3 1 1 0 2 2 2 -1
4 Werno Katarzyna 2 0 2 0 0 4 2 -16
5 Czajkowska Anna 2 0 2 0 0 4 2 -19
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Pająk Paulina 5 2 1 0 4 2 3 +7
2 Bujalska Małgorzata 4 2 0 0 4 0 2 +19
3 Dombrovska Anna 4 1 2 0 2 4 3 0
4 Łobos Edyta 2 1 0 0 2 0 1 +8
5 Medyńska Urszula 2 0 2 0 0 4 2 -22
6 Skowronska Izabela 1 0 1 0 0 2 1 -12


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rachwalska Anita 4 2 0 0 4 0 2 +19
2 Bolsewicz Tamara 3 1 1 0 2 2 2 -5
3 Rosińska Małgorzata 2 1 0 0 2 0 1 +12
4 Szwarc Izabella 1 0 1 0 0 2 1 -5
5 Orłowska Joanna 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 Kurowska Barbara 1 0 1 0 0 2 1 -12


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Chahrour Mayoral Miriam 6 3 0 0 6 0 3 +24
2 Zając Aleksandra 3 1 1 0 2 2 2 +7
3 Fagerstrom Malgorzata 1 0 1 0 0 2 1 -9
4 Kuruc Marta 1 0 1 0 0 2 1 -11
5 Strzelecka Dorota 1 0 1 0 0 2 1 -11
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Alpha
Werno K. Undrule-Lorenc J. Czajkowska A. Kuba-Kacioui E. Piasecka-Gluszak A. WAKAT
Werno K.


0:2
(1/6,3/6)
0:2
(4/6,0/6)

Undrule-Lorenc J.

2:0
(6/1,6/4)

2:0
(6/1,6/2)

Czajkowska A.
0:2
(1/6,4/6)

0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 07.06.2022

Kuba-Kacioui E. 2:0
(6/1,6/3)

2:0
(6/0,6/0)



Piasecka-Gluszak A. 2:0
(6/4,6/0)
0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 07.06.2022



WAKAT







Bravo
Bujalska M. Medyńska U. Dombrovska A. Łobos E. Pająk P. Skowronska I.
Bujalska M. 2:0
(6/0,6/0)



2:0
(6/4,6/1)
2:0
(6/0,6/0)
Medyńska U.

0:2
(01/06,00/06)
Mecz zostanie rozegrany 25.05.2022
0:2
(1/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
Dombrovska A.
2:0
(06/01,06/00)

0:2
(1/6,3/6)
0:2
(6/7,4/6)

Łobos E.
Mecz zostanie rozegrany 25.05.2022
2:0
(6/1,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

Pająk P. 0:2
(4/6,1/6)
2:0
(6/1,6/0)
2:0
(7/6,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022


Skowronska I. 0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022






Charlie
Rachwalska A. Szwarc I. Kurowska B. Rosińska M. Bolsewicz T. Orłowska J.
Rachwalska A.



2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/1,6/2)
Szwarc I.

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

0:2
(2/6,6/7)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
Kurowska B.
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

0:2
(0/6,0/6)


Rosińska M.

2:0
(6/0,6/0)


Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Bolsewicz T. 0:2
(1/6,1/6)
2:0
(6/2,7/6)




Orłowska J. 0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022




Delta
Zając A. Fagerstrom M. Chahrour Mayoral M. Strzelecka D. WAKAT Kuruc M.
Zając A.

0:2
(4/6,5/7)


2:0
(6/1,6/0)
Fagerstrom M.

0:2
(2/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

Mecz zostanie rozegrany 09.06.2022
Chahrour Mayoral M. 2:0
(6/4,7/5)
2:0
(6/2,6/1)

2:0
(6/1,6/0)


Strzelecka D.
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022
0:2
(1/6,0/6)



WAKAT





Kuruc M. 0:2
(1/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 09.06.2022






* Mecz z możliwą dogrywką