» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga D1 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Banyś Marcin 2 1 0 0 2 0 1 +5
2 Lewandowski Szymon 2 1 0 0 2 1 1 +2
3 Vorotnikov Ivan 1 0 1 0 1 2 1 -2
4 Perri Paolo 1 0 1 0 0 2 1 -5
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bojarski Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Koterba Łukasz 8 4 0 0 8 0 4 +27
2 Piosik Marcin 8 4 0 0 8 1 4 +27
3 Olczyk Pawel 4 1 2 0 3 4 3 -2
4 Piórek Aneta 4 1 2 0 2 5 3 -7
5 Kaczor Andrzej 3 0 3 0 1 6 3 -18
6 Zamojcin Łukasz 3 0 3 0 0 6 3 -27


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Majewski Michal 6 3 0 0 6 0 3 +26
2 Chałupa Paweł 4 2 0 0 4 0 2 +17
3 Sarnik Piotr 4 1 2 0 2 4 3 -10
4 Stal Alek 2 0 2 0 0 4 2 -19
5 Szałaj Norbert 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Grzesiak Paweł 1 0 1 0 0 2 1 -9


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kulesza Dawid 6 3 0 0 6 1 3 +15
2 Sikora Mateusz 5 2 1 0 4 4 3 -7
3 Gładysz Jacek 3 1 1 0 2 2 2 +4
4 Wiącek Marek 3 0 3 0 2 6 3 -12
5 Nowak Daria 2 1 0 0 2 0 1 +7
6 Bąba Bartłomiej 2 0 2 0 1 4 2 -7


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Puzio Paweł 3 1 1 0 2 2 2 +1
2 Nowak Łukasz 2 1 0 0 2 0 1 +11
3 Bielawski Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dyk Przemysław 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Piasecki Jacek 0 0 0 1 0 2 1 -12


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krymarys Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Garbowski Jarosław 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Szajner Paweł 2 0 2 0 0 4 2 -16
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kalbarczyk Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bryja Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Such Andrzej 6 3 0 0 6 0 3 +26
2 Bakalarz Andrzej 3 1 1 0 2 3 2 -9
3 Piotrowicz Marcin 1 0 1 0 1 2 1 -3
4 Wapniarski Janusz 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Zych Michał 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Szyszkowiak Feliks 4 2 0 0 4 0 2 +24
2 Kędziora Mateusz 3 1 1 0 2 2 2 -7
3 Rodziewicz Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +12
4 Musioł Michał 2 0 2 0 0 4 2 -17
5 Jędrasiak Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -12
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Michałowski Marek 5 2 1 0 4 2 3 +7
2 Szoen Dariusz 4 2 0 0 4 0 2 +18
3 Fagerström Henri 4 2 0 0 4 0 2 +15
4 Dziadowicz Andrzej 2 0 2 0 0 4 2 -17
5 Zambrzycki Filip 2 0 2 1 0 6 3 -23
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Płonka Sławomir 4 2 0 0 4 1 2 +7
2 Neubart Marek 3 1 1 0 3 2 2 +3
3 Blum Rafał 3 1 1 0 3 3 2 +4
4 Winkowski Filip 3 1 1 0 2 2 2 -3
5 Bartkowiak Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -11
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Lebioda Rafał 6 3 0 0 6 0 3 +26
2 Dębicki Arkadiusz 2 1 0 0 2 1 1 +2
3 Janik Leszek 2 0 2 0 1 4 2 -10
4 Zabieglik Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -9
5 Chowaniec Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Dembowski Piotr 4 2 0 0 4 0 2 +18
2 Stokwisz Marcin 3 1 1 0 2 2 2 +2
3 Dobrowolski Łukasz 1 0 1 0 0 2 1 -10
4 Kasprzak Patrycja 1 0 1 0 0 2 1 -10
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kruk Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0


Alpha
Vorotnikov I. Banyś M. Perri P. Bojarski M. Lewandowski S. WAKAT
Vorotnikov I.
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
1:2
(7/5,5/7,6/10)

Banyś M. Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

2:0
(6/4,6/3)



Perri P.
0:2
(4/6,3/6)




Bojarski M. Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022





Lewandowski S. 2:1
(5/7,7/5,10/6)





WAKAT







Bravo
Olczyk P. Kaczor A. Piórek A. Piosik M. Koterba Ł. Zamojcin Ł.
Olczyk P.


1:2
(2/6,6/3,8/10)
0:2
(4/6,3/6)
2:0
(6/3,6/3)
Kaczor A.

1:2
(7/6,5/7,9/11)
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(5/7,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
Piórek A.
2:1
(6/7,7/5,11/9)

0:2
(4/6,4/6)
0:2
(2/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
Piosik M. 2:1
(6/2,3/6,10/8)
2:0
(6/1,6/1)
2:0
(6/4,6/4)


2:0
(6/1,6/1)
Koterba Ł. 2:0
(6/4,6/3)
2:0
(7/5,6/3)
2:0
(6/2,6/4)


2:0
(6/0,6/1)
Zamojcin Ł. 0:2
(3/6,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
0:2
(1/6,1/6)
0:2
(0/6,1/6)



Charlie
Chałupa P. Majewski M. Grzesiak P. Szałaj N. Stal A. Sarnik P.
Chałupa P.


Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
2:0
(6/0,6/0)
2:0
(7/6,6/2)
Majewski M.

2:0
(6/2,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022
2:0
(6/3,6/2)
2:0
(6/1,6/1)
Grzesiak P.
0:2
(2/6,1/6)




Szałaj N. Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022



0:2
(4/6,3/6)
Stal A. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(3/6,2/6)




Sarnik P. 0:2
(6/7,2/6)
0:2
(1/6,1/6)

2:0
(6/4,6/3)




Delta
Nowak D. Gładysz J. Wiącek M. Sikora M. Kulesza D. Bąba B.
Nowak D.

Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022
2:0
(6/4,6/1)
Gładysz J.

2:0
(6/3,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 05.06.2022
0:2
(4/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
Wiącek M. Mecz zostanie rozegrany 30.05.2022
0:2
(3/6,1/6)

1:2
(6/2,5/7,6/10)
1:2
(7/5,2/6,2/10)
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Sikora M. Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 05.06.2022
2:1
(2/6,7/5,10/6)

0:2
(2/6,3/6)
2:1
(2/6,6/4,10/7)
Kulesza D. Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022
2:0
(6/4,6/4)
2:1
(5/7,6/2,10/2)
2:0
(6/2,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Bąba B. 0:2
(4/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
1:2
(6/2,4/6,7/10)
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022



Echo
Dyk P. Puzio P. Piasecki J. Bielawski M. Nowak Ł. WAKAT
Dyk P.


Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022


Puzio P.

2:0
(WALKOWER)

0:2
(0/6,1/6)

Piasecki J.
0:2
(WALKOWER)

Mecz zostanie rozegrany 09.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

Bielawski M. Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 09.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022

Nowak Ł.
2:0
(6/0,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022


WAKAT









Golf
Wapniarski J. Zych M. Bakalarz A. Piotrowicz M. Such A. WAKAT
Wapniarski J.

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022

0:2
(4/6,2/6)

Zych M.

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022

0:2
(3/6,1/6)

Bakalarz A. Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022

2:1
(6/3,5/7,10/8)
0:2
(0/6,0/6)

Piotrowicz M.

1:2
(3/6,7/5,8/10)



Such A. 2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/0,6/0)



WAKAT







Hotel
Szyszkowiak F. Rodziewicz P. WAKAT Kędziora M. Jędrasiak P. Musioł M.
Szyszkowiak F.


2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
2:0
(6/0,6/0)
Rodziewicz P.

Mecz zostanie rozegrany 15.05.2022

2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
WAKAT
Mecz zostanie rozegrany 15.05.2022




Kędziora M. 0:2
(0/6,0/6)




2:0
(6/3,6/4)
Jędrasiak P. Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
0:2
(0/6,0/6)




Musioł M. 0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022

0:2
(3/6,4/6)




India
Fagerström H. Michałowski M. Szoen D. Zambrzycki F. Dziadowicz A. WAKAT
Fagerström H.


2:0
(6/2,6/4)
2:0
(6/2,6/1)

Michałowski M.

0:2
(1/6,6/7)
2:0
(7/5,6/3)
2:0
(6/2,6/2)

Szoen D.
2:0
(6/1,7/6)

2:0
(WALKOWER)


Zambrzycki F. 0:2
(2/6,4/6)
0:2
(5/7,3/6)
0:2
(WALKOWER)



Dziadowicz A. 0:2
(2/6,1/6)
0:2
(2/6,2/6)




WAKAT







Juliett
Neubart M. Płonka S. Bartkowiak M. Winkowski F. Blum R. WAKAT
Neubart M.

Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
2:0
(6/2,6/4)
1:2
(6/4,3/6,4/10)

Płonka S.

2:0
(7/5,6/0)

2:1
(0/6,6/3,10/6)

Bartkowiak M. Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
0:2
(5/7,0/6)

0:2
(6/7,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

Winkowski F. 0:2
(2/6,4/6)

2:0
(7/6,6/4)



Blum R. 2:1
(4/6,6/3,10/4)
1:2
(6/0,3/6,6/10)
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022



WAKAT







Kilo
Zabieglik P. Chowaniec T. Janik L. Dębicki A. Lebioda R. WAKAT
Zabieglik P.



0:2
(1/6,2/6)

Chowaniec T.



0:2
(3/6,0/6)

Janik L.


1:2
(2/6,6/2,3/10)
0:2
(1/6,3/6)

Dębicki A.

2:1
(6/2,2/6,10/3)



Lebioda R. 2:0
(6/1,6/2)
2:0
(6/3,6/0)
2:0
(6/1,6/3)



WAKAT







Lima
Kruk P. Dembowski P. Stokwisz M. Kasprzak P. Dobrowolski Ł. WAKAT
Kruk P.



Mecz zostanie rozegrany 26.05.2022

Dembowski P.

2:0
(6/3,6/1)

2:0
(6/2,6/0)

Stokwisz M.
0:2
(3/6,1/6)

2:0
(6/2,6/0)


Kasprzak P.

0:2
(2/6,0/6)



Dobrowolski Ł. Mecz zostanie rozegrany 26.05.2022
0:2
(2/6,0/6)




WAKAT







* Mecz z możliwą dogrywką