» Rozgrywki » Lato 2022 » Liga A » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Borycki Maciej 4 2 0 0 4 0 2 +18
2 Piatkov Sergii 4 2 0 0 4 0 2 +14
3 Grzegorzek Mateusz 2 1 0 0 2 0 1 +11
4 Pluta Przemek 2 0 2 0 0 4 2 -15
5 Zieliński Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -22
6 Cetera Tomasz 1 0 1 0 0 2 1 -6


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Moskała Jarek 4 2 0 0 4 1 2 +9
2 Leszczyński Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +9
3 Wróbel Artur 2 1 0 0 2 0 1 +7
4 Iwan Cezary 2 0 2 0 1 4 2 -11
5 Ulatowski Bogusz 1 0 1 0 0 2 1 -7
6 Lenartowicz Bartosz 1 0 1 0 0 2 1 -7


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Moczulski Leszek 6 3 0 0 6 1 3 +20
2 Luchowski Maciej 4 2 0 0 4 1 2 +14
3 Castellanos Alvaro 2 0 2 0 2 4 2 -5
4 Pukiński Rafał 2 0 2 0 0 4 2 -17
5 Maciak Ireneusz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sztylka Dariusz 0 0 0 1 0 2 1 -12


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kozak Łukasz 5 2 1 0 5 2 3 +8
2 Oleś Szymon 4 2 0 0 4 1 2 +9
3 Dudzik Miroslaw 4 1 2 0 3 4 3 +1
4 Rudnicki Robert 3 1 1 0 2 2 2 +7
5 Surkont Michał 3 1 1 0 2 3 2 -1
6 Majgier Piotr 1 0 1 1 0 4 2 -24


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Marcin 2 1 0 0 2 0 1 +9
2 Bartnik Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -9
3 Chroń Jarek 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Michurski Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maciejewski Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rak Sebastian 0 0 0 0 0 0 0 0


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kezic Igor 2 1 0 0 2 0 1 +9
2 Horoszczak Paweł 1 0 1 0 0 2 1 -9
3 Zambrzycka Jaśmina 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Arent Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kwiatkowski Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Drogosz Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mazurek Mieszko 4 2 0 0 4 1 2 +6
2 Czapka Tomasz 1 0 1 0 1 2 1 -2
3 Rodziewicz Witold 1 0 1 0 0 2 1 -4
4 Steczowicz Tymoteusz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tracz Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gołąb Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Święcicki Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +9
2 Tarnowski Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +8
3 Rejno Jakub 2 1 0 0 2 0 1 +8
4 Furmański Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -17
5 Mikulewicz Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -8
6 Szczepek Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mróz Maciej 6 3 0 0 6 0 3 +24
2 Krzyżyński Piotr 3 1 1 0 2 3 2 -7
3 Kokoszczyński Michał 2 0 2 0 1 4 2 -9
4 Czechowicz Wojciech 1 0 1 0 0 2 1 -8
5 Kocwa Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Neubart Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bomba Bartosz 4 2 0 0 4 0 2 +13
2 Kryciński Rafał 4 1 2 0 2 4 3 -2
3 Czaus Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +12
4 Tolisz Krzysztof 2 1 0 0 2 0 1 +4
5 Ornstein David 2 0 2 0 0 4 2 -19
6 Swienton Maciej 1 0 1 0 0 2 1 -8


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jerczyński Tomasz 4 2 0 0 4 0 2 +21
2 Minor Maciej 4 1 2 0 3 4 3 -1
3 Worońko Rafał 4 1 2 0 3 5 3 -13
4 Nowak Artur 2 1 0 0 2 1 1 +3
5 Gruczoł Rafał 2 1 0 0 2 1 1 +1
6 Skowroński Michał 2 0 2 0 1 4 2 -11


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Chytła Paweł 4 2 0 0 4 0 2 +24
2 Lorenc Rafał 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Pawłowski Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +5
4 Pyrkosz Paweł 2 0 2 0 0 4 2 -18
5 Krotowski Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Janusz Grzegorz 1 0 1 0 0 2 1 -12


Alpha
Grzegorzek M. Pluta P. Piatkov S. Cetera T. Borycki M. Zieliński M.
Grzegorzek M.

Mecz zostanie rozegrany 07.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022
2:0
(6/1,6/0)
Pluta P.

0:2
(3/6,1/6)

0:2
(2/6,3/6)

Piatkov S. Mecz zostanie rozegrany 07.06.2022
2:0
(6/3,6/1)

2:0
(6/3,6/3)


Cetera T. Mecz zostanie rozegrany 01.06.2022

0:2
(3/6,3/6)



Borycki M. Mecz zostanie rozegrany 03.06.2022
2:0
(6/2,6/3)



2:0
(6/1,6/0)
Zieliński M. 0:2
(1/6,0/6)



0:2
(1/6,0/6)



Bravo
Leszczyński G. Lenartowicz B. Ulatowski B. Moskała J. Wróbel A. Iwan C.
Leszczyński G.



Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
2:0
(6/3,6/0)
Lenartowicz B.



0:2
(3/6,2/6)

Ulatowski B.


0:2
(2/6,3/6)


Moskała J.

2:0
(6/2,6/3)

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
2:1
(6/1,1/6,10/5)
Wróbel A. Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
2:0
(6/3,6/2)

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022


Iwan C. 0:2
(3/6,0/6)


1:2
(1/6,6/1,5/10)




Charlie
Luchowski M. Sztylka D. Moczulski L. Castellanos A. Pukiński R. Maciak I.
Luchowski M.

Mecz zostanie rozegrany 14.06.2022
2:1
(7/5,4/6,6/3)
2:0
(6/0,6/1)

Sztylka D.

0:2
(WALKOWER*)



Moczulski L. Mecz zostanie rozegrany 14.06.2022
2:0
(WALKOWER*)

2:1
(4/6,7/5,10/6)
2:0
(6/2,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 13.06.2022
Castellanos A. 1:2
(5/7,6/4,3/6)

1:2
(6/4,5/7,6/10)



Pukiński R. 0:2
(0/6,1/6)

0:2
(2/6,4/6)



Maciak I.

Mecz zostanie rozegrany 13.06.2022





Delta
Oleś S. Surkont M. Kozak Ł. Rudnicki R. Dudzik M. Majgier P.
Oleś S.

2:1
(6/4,3/6,10/8)

2:0
(6/2,6/2)

Surkont M.

0:2
(5/7,5/7)

2:1
(6/7,6/4,10/4)

Kozak Ł. 1:2
(4/6,6/3,8/10)
2:0
(7/5,7/5)

2:0
(6/3,7/5)


Rudnicki R.

0:2
(3/6,5/7)


2:0
(KRECZ)
Dudzik M. 0:2
(2/6,2/6)
1:2
(7/6,4/6,4/10)



2:0
(WALKOWER)
Majgier P.


0:2
(KRECZ)
0:2
(WALKOWER)



Echo
Rak S. Bartnik A. Nowak M. Maciejewski D. Michurski A. Chroń J.
Rak S.





Bartnik A.

0:2
(2/6,1/6)



Nowak M.
2:0
(6/2,6/1)




Maciejewski D.





Michurski A.




Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Chroń J.



Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022



Foxtrot
Drogosz R. Horoszczak P. Kezic I. Kwiatkowski A. Arent J. Zambrzycka J.
Drogosz R.





Horoszczak P.

0:2
(3/6,0/6)



Kezic I.
2:0
(6/3,6/0)

Mecz zostanie rozegrany 17.05.2022


Kwiatkowski A.

Mecz zostanie rozegrany 17.05.2022


Mecz zostanie rozegrany 19.05.2022
Arent J.





Zambrzycka J.


Mecz zostanie rozegrany 19.05.2022




Golf
Rodziewicz W. Gołąb G. Tracz P. Czapka T. Steczowicz T. Mazurek M.
Rodziewicz W.


Mecz zostanie rozegrany 25.05.2022

0:2
(6/7,3/6)
Gołąb G.





Tracz P.


Mecz zostanie rozegrany 15.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

Czapka T. Mecz zostanie rozegrany 25.05.2022

Mecz zostanie rozegrany 15.06.2022


1:2
(2/6,6/2,5/10)
Steczowicz T.

Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022



Mazurek M. 2:0
(7/6,6/3)


2:1
(6/2,2/6,10/5)




Hotel
Święcicki G. Szczepek T. Rejno J. Tarnowski T. Furmański M. Mikulewicz M.
Święcicki G.



2:0
(6/1,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Szczepek T.



Mecz zostanie rozegrany 21.05.2022

Rejno J.



2:0
(6/2,6/2)

Tarnowski T.




2:0
(6/2,6/2)
Furmański M. 0:2
(1/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 21.05.2022
0:2
(2/6,2/6)



Mikulewicz M. Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022


0:2
(2/6,2/6)




India
Kocwa M. Neubart J. Mróz M. Czechowicz W. Krzyżyński P. Kokoszczyński M.
Kocwa M.

Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022



Neubart J.

Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 21.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022

Mróz M. Mecz zostanie rozegrany 29.05.2022
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

2:0
(6/3,6/1)
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/1,6/4)
Czechowicz W.
Mecz zostanie rozegrany 21.05.2022
0:2
(3/6,1/6)


Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
Krzyżyński P.
Mecz zostanie rozegrany 27.05.2022
0:2
(2/6,1/6)


2:1
(2/6,6/2,10/6)
Kokoszczyński M.

0:2
(1/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
1:2
(6/2,2/6,6/10)



Juliett
Bomba B. Tolisz K. Swienton M. Czaus G. Kryciński R. Ornstein D.
Bomba B.



2:0
(6/4,6/2)
2:0
(6/3,6/2)
Tolisz K.



2:0
(7/6,6/3)

Swienton M.



0:2
(2/6,2/6)

Czaus G.




2:0
(4/4 KRECZ)
Kryciński R. 0:2
(4/6,2/6)
0:2
(6/7,3/6)
2:0
(6/2,6/2)



Ornstein D. 0:2
(3/6,2/6)


0:2
(4/4 KRECZ)




Kilo
Jerczyński T. Skowroński M. Minor M. Worońko R. Gruczoł R. Nowak A.
Jerczyński T.
Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022
2:0
(6/2,6/1)
2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022

Skowroński M. Mecz zostanie rozegrany 02.06.2022

0:2
(2/6,0/6)

1:1
(4/6,6/2,0/3)

Minor M. 0:2
(2/6,1/6)
2:0
(6/2,6/0)

1:2
(6/4,5/7,8/10)


Worońko R. 0:2
(0/6,0/6)

2:1
(4/6,7/5,10/8)


1:2
(6/3,2/6,7/10)
Gruczoł R. Mecz zostanie rozegrany 31.05.2022
1:1
(6/4,2/6,3/0)




Nowak A.


2:1
(3/6,6/2,10/7)




Lima
Krotowski P. Janusz G. Lorenc R. Pyrkosz P. Chytła P. Pawłowski T.
Krotowski P.




0:2
(2/6,6/7)
Janusz G.



0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.06.2022
Lorenc R.


2:0
(6/2,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 11.06.2022
Pyrkosz P.

0:2
(2/6,4/6)

0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022
Chytła P.
2:0
(6/0,6/0)

2:0
(6/0,6/0)


Pawłowski T. 2:0
(6/2,7/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 11.06.2022
Mecz zostanie rozegrany 28.05.2022




* Mecz z możliwą dogrywką