» Rozgrywki » Zima 2021/2022 » Z3 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Olczyk Pawel 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Nowak Daria 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Nawrat Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Zabieglik Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Włoszczyk Patryk 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Błaźniak Sebastian 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Garbowski Jarosław 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Palusko Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Konopka Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Strojec Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Piąstka Kamil 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Jaszczyszak Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krowiński Andrzej 3 1 1 0 2 3 2 -2
2 Marcola Michał 2 1 0 0 2 0 1 +5
3 Dembowski Piotr 1 0 1 0 1 2 1 -3
4 Królicki Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Erazmus Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gładysz Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Pustelnik Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Bryja Dawid 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Gil Wiesiek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Zymon Robert 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Szoen Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Puzio Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Dyk Przemysław 2 1 0 0 2 0 1 +11
2 Rejno Mariusz 1 0 1 0 0 2 1 -11
3 Wapniarski Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kietliński Rajmund 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kaczor Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Brożyna Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kieliszczyk Marcin 5 2 1 0 5 4 3 +3
2 Durczewski Wojciech 5 2 1 0 4 4 3 -2
3 Lesikowski Marek 3 1 1 0 3 2 2 +2
4 Szyszkowiak Feliks 1 0 1 0 1 2 1 0
5 Neubart Marek 1 0 1 0 1 2 1 -3
6 Zajac Mariusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Wierzbowska Ewa 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Łątka Mirosław 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Zych Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Lewandowski Filip 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Waszczyk Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Kryski Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Blum Rafał 2 1 0 0 2 0 1 +12
2 Kruk Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Mierzejewski Kamil 1 0 1 0 0 2 1 -6
4 Połeć Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Latocha Ryszard 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Skoczylas Paweł 0 0 0 1 0 2 1 -12


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Zambrzycki Filip 3 1 1 0 2 3 2 -6
2 Krakiewicz Adam 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Solarek Mateusz 1 0 1 0 1 2 1 0
4 Piosik Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gidziński Oskar 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marchwiak Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Sokołowski Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Stal Alek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Guździoł Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Bartkowiak Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dziadowicz Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Kalbarczyk Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Motyl Michał 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Bojarski Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -6
3 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Szajner Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lewandowski Szymon 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sikora Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Kaczmarczyk Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Kędziora Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Lesik Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dębicki Arkadiusz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Michałowski Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Chowaniec Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Olczyk P. Nowak D. Nawrat P. Zabieglik P. Włoszczyk P. Błaźniak S.
Olczyk P.




Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022
Nowak D.





Nawrat P.


Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022


Zabieglik P.

Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022



Włoszczyk P.





Błaźniak S. Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022







Grupa I'
Garbowski J. Palusko B. Konopka B. Strojec J. Piąstka K. Jaszczyszak T.
Garbowski J.



Mecz zostanie rozegrany 29.01.2022
Mecz zostanie rozegrany 02.02.2022
Palusko B.



Mecz zostanie rozegrany 25.01.2022

Konopka B.


Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022


Strojec J.

Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022



Piąstka K. Mecz zostanie rozegrany 29.01.2022
Mecz zostanie rozegrany 25.01.2022




Jaszczyszak T. Mecz zostanie rozegrany 02.02.2022







Grupa II
Dembowski P. Marcola M. Erazmus J. Gładysz J. Krowiński A. Królicki M.
Dembowski P.


Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022
1:2
(3/6,6/4,0/10)
Mecz zostanie rozegrany 19.01.2022
Marcola M.



2:0
(7/5,6/3)

Erazmus J.


Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022


Gładysz J. Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022

Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022



Krowiński A. 2:1
(6/3,4/6,10/0)
0:2
(5/7,3/6)




Królicki M. Mecz zostanie rozegrany 19.01.2022







Grupa II'
Pustelnik M. Bryja D. Gil W. Zymon R. Szoen D. Puzio P.
Pustelnik M.




Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022
Bryja D.





Gil W.


Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022


Zymon R.

Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022



Szoen D.





Puzio P. Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022







Grupa III
Brożyna Ł. Kietliński R. Rejno M. Kaczor A. Dyk P. Wapniarski J.
Brożyna Ł.



Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022

Kietliński R.



Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022

Rejno M.



0:2
(1/6,0/6)

Kaczor A.





Dyk P. Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022
Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022
2:0
(6/1,6/0)


Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022
Wapniarski J.



Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022



Grupa III'
Lesikowski M. Szyszkowiak F. Zajac M. Kieliszczyk M. Neubart M. Durczewski W.
Lesikowski M.


1:2
(2/6,6/4,8/10)

2:0
(6/2,6/4)
Szyszkowiak F.




1:2
(3/6,6/0,3/6)
Zajac M.


Mecz zostanie rozegrany 16.01.2022


Kieliszczyk M. 2:1
(6/2,4/6,10/8)

Mecz zostanie rozegrany 16.01.2022

2:1
(6/7,7/5,10/5)
1:2
(4/6,6/3,1/6)
Neubart M.


1:2
(7/6,5/7,5/10)

Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022
Durczewski W. 0:2
(2/6,4/6)
2:1
(6/3,0/6,6/3)

2:1
(6/4,3/6,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022





Grupa IV'
Blum R. Kruk P. Połeć R. Latocha R. Mierzejewski K. Skoczylas P.
Blum R.


Mecz zostanie rozegrany 16.02.2022
Mecz zostanie rozegrany 02.02.2022
2:0
(WALKOWER*)
Kruk P.



2:0
(7/5,6/2)

Połeć R.





Latocha R. Mecz zostanie rozegrany 16.02.2022





Mierzejewski K. Mecz zostanie rozegrany 02.02.2022
0:2
(5/7,2/6)




Skoczylas P. 0:2
(WALKOWER*)







Grupa V
Marchwiak M. Piosik M. Solarek M. Zambrzycki F. Gidziński O. Krakiewicz A.
Marchwiak M.



Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022

Piosik M.

Mecz zostanie rozegrany 28.01.2022

Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022

Solarek M.
Mecz zostanie rozegrany 28.01.2022

1:2
(4/6,6/2,4/10)


Zambrzycki F.

2:1
(6/4,2/6,10/4)


0:2
(2/6,4/6)
Gidziński O. Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022
Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022




Krakiewicz A.


2:0
(6/2,6/4)






Grupa VI
Motyl M. Sikora M. Lewandowski S. Bojarski M. Szajner P. WAKAT
Motyl M.
Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022

2:0
(6/4,6/2)


Sikora M. Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022





Lewandowski S.





Bojarski M. 0:2
(4/6,2/6)





Szajner P.





WAKAT









* Mecz z możliwą dogrywką