» Rozgrywki » Zima 2021/2022 » Z2 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jarosz Borys 2 1 0 0 2 0 1 +11
2 Wróblewski Bogusław 2 1 0 0 2 1 1 +6
3 Worońko Waldemar 1 0 1 0 1 2 1 -6
4 Adamik Paweł 1 0 1 0 0 2 1 -11
5 Kwiecień Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Głuszak Szczepan 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Gierczyk Łukasz 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Głowacki Kajetan 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 Walczak Michał 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Szymański Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Szpak Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Skowroński Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Rybak Ryszard 2 1 0 0 2 0 1 +10
2 Rybak Kamil 2 1 0 0 2 0 1 +9
3 Śliwiński Dariusz 1 0 1 0 0 2 1 -9
4 Jędrecki Miłosz 1 0 1 0 0 2 1 -10
5 Szpotowicz Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Humiński Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Plak Mirek 2 1 0 0 2 1 1 +4
2 Malczewski Michał 1 0 1 0 1 2 1 -4
3 Kuryłek Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prostak Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nowakowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Matuszewski Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Pawłowski Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Szmelter Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Walkowicz Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Jabłoński Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Wlaźlak Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Zaręba Radosław 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bartkowiak Miron 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Mielcarek Dawid 2 1 0 0 2 1 1 +3
3 Madeja Paweł 1 0 1 0 1 2 1 -3
4 Glasse Jakub 1 0 1 0 0 2 1 -7
5 Marczenko Marek 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wielgos Zbigniew 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kowalski Jacek 2 1 0 0 2 0 1 +8
2 Prokop Mariusz 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Żołądkiewicz Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +4
4 Ciaciura Jacek 1 0 1 0 0 2 1 -4
5 Kuchta Grzegorz 1 0 1 0 0 2 1 -6
6 Dupla Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -8


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Worek Przemek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Myszkowski Roman 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Berliński Jacek 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Cwenar Adam 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Borowski Jonasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Wencel Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Omiljan Szymon 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Olszewski Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Vorotnikov Ivan 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Łukasiewicz Sławomir 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Tomanik Ryszard 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bień Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +8
2 Zaremba Łukasz 2 1 0 0 2 1 1 +8
3 Chałupa Paweł 2 0 2 0 1 4 2 -16
4 Rusin Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Biedermann Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nowak Romek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Senderski Jarosław 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Michalska Jolanta 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Szczyrek Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Boguslavska Julia 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Dźwilewski Sławomir 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Chomicki Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Nowak Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Wróblewski B. Jarosz B. Kwiecień M. Głuszak S. Adamik P. Worońko W.
Wróblewski B.



Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022
2:1
(4/6,6/0,10/2)
Jarosz B.



2:0
(6/0,6/1)

Kwiecień M.





Głuszak S.





Adamik P. Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022
0:2
(0/6,1/6)




Worońko W. 1:2
(6/4,0/6,2/10)







Grupa I'
Szpak M. Gierczyk Ł. Szymański Ł. Skowroński M. Głowacki K. Walczak M.
Szpak M.





Gierczyk Ł.

Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022

2:0
(6/3,6/2)

Szymański Ł.
Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022




Skowroński M.





Głowacki K.
0:2
(3/6,2/6)




Walczak M.







Grupa II
Jędrecki M. Rybak K. Szpotowicz R. Humiński W. Śliwiński D. Rybak R.
Jędrecki M.



Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022
0:2
(1/6,1/6)
Rybak K.



2:0
(6/3,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022
Szpotowicz R.





Humiński W.





Śliwiński D. Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022
0:2
(3/6,0/6)




Rybak R. 2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022










Grupa III'
Wielgos Z. Glasse J. Madeja P. Mielcarek D. Bartkowiak M. Marczenko M.
Wielgos Z.




Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022
Glasse J.



0:2
(1/6,4/6)

Madeja P.


1:2
(3/6,6/4,4/6)


Mielcarek D.

2:1
(6/3,4/6,6/4)



Bartkowiak M.
2:0
(6/1,6/4)




Marczenko M. Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022







Grupa IV
Kuchta G. Kowalski J. Żołądkiewicz T. Ciaciura J. Dupla A. Prokop M.
Kuchta G.




0:2
(2/6,5/7)
Kowalski J.

Mecz zostanie rozegrany 29.01.2022

2:0
(6/0,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 05.02.2022
Żołądkiewicz T.
Mecz zostanie rozegrany 29.01.2022

2:0
(6/4,6/4)


Ciaciura J.

0:2
(4/6,4/6)



Dupla A.
0:2
(0/6,4/6)




Prokop M. 2:0
(6/2,7/5)
Mecz zostanie rozegrany 05.02.2022






Grupa IV'
Worek P. Myszkowski R. Berliński J. Cwenar A. Borowski J. Wencel A.
Worek P.





Myszkowski R.

Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022



Berliński J.
Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022


Mecz zostanie rozegrany 18.01.2022

Cwenar A.





Borowski J.

Mecz zostanie rozegrany 18.01.2022



Wencel A.









Grupa V'
Nowak R. Chałupa P. Bień T. Biedermann A. Zaremba Ł. Rusin K.
Nowak R.





Chałupa P.

0:2
(5/7,0/6)

1:2
(6/4,1/6,1/6)

Bień T.
2:0
(7/5,6/0)

Mecz zostanie rozegrany 01.02.2022


Biedermann A.

Mecz zostanie rozegrany 01.02.2022



Zaremba Ł.
2:1
(4/6,6/1,6/1)




Rusin K.











* Mecz z możliwą dogrywką