» Rozgrywki » Zima 2021/2022 » Z1 » Faza 2
Grupa I
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Castellanos Alvaro 3 1 1 0 2 3 2 -9
2 Leszczyński Grzegorz 2 1 0 0 2 0 1 +10
3 Chytła Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +10
4 Luchowski Maciej 1 0 1 0 1 2 1 -1
5 Rejno Jakub 1 0 1 0 0 2 1 -10
6 Rak Sebastian 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jerczyński Tomasz 2 1 0 0 2 0 1 +9
2 Drogosz Rafał 1 0 1 0 0 2 1 -9
3 Czapka Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bomba Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Grzegorzek Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Minor Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Horoszczak Paweł 2 1 0 0 2 0 1 +12
2 Ulatowski Bogusz 2 1 0 0 2 0 1 +5
3 Krotowski Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -5
4 Pluta Przemek 1 0 1 0 0 2 1 -12
5 Sztylka Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Neubart Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa II'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Marcin 2 1 0 0 2 0 1 +4
2 Moczulski Leszek 1 0 1 0 0 2 1 -4
3 Tracz Piotr 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kozak Łukasz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tolisz Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kapłun Oskar 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Swienton Maciej 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Arent Jakub 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Czaus Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Sawiński Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Pyrkosz Paweł 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Rudnicki Robert 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa III'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Mróz Maciej 4 2 0 0 4 0 2 +14
2 Krzyżyński Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -6
3 Bartnik Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -8
4 Michurski Artur 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lorenc Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kocwa Marek 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wróbel Artur 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Czerkas Bartłomiej 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 Kezic Igor 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Cetera Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gołąb Grzegorz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tarnowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa IV'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Hodges Mike 2 1 0 0 2 0 1 +7
2 Furmański Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -7
3 Zieliński Marcin 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pająk Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bareja Andrzej 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wierciński Jan 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Bogdański Michał 2 1 0 0 2 0 1 +6
2 Jędryszczak Adam 1 0 1 0 0 2 1 -6
3 Sarzyński Hubert 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gruczoł Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dudzik Miroslaw 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Surkont Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa V'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Czechowicz Wojciech 4 2 0 0 4 2 2 +7
2 Zielonka Leszek 1 0 1 0 1 2 1 -2
3 Wolański Krzysztof 1 0 1 0 1 2 1 -5
4 Moskała Jarek 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Worońko Rafał 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rozbicki Janusz 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
0 Suszek Robert 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Macyna Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Pawłowski Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Piatkov Sergii 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
0 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa VI'
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Kwiatkowski Andrzej 2 1 0 0 2 0 1 +4
2 Sznajder Paweł 1 0 1 0 0 2 1 -4
3 Zmitrowicz Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kokoszczyński Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Grupa I
Leszczyński G. Rak S. Luchowski M. Castellanos A. Rejno J. Chytła P.
Leszczyński G.



2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 29.01.2022
Rak S.

Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022



Luchowski M.
Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022

1:2
(5/7,6/3,7/10)


Castellanos A.

2:1
(7/5,3/6,10/7)


0:2
(1/6,1/6)
Rejno J. 0:2
(1/6,1/6)





Chytła P. Mecz zostanie rozegrany 29.01.2022


2:0
(6/1,6/1)




Grupa I'
Drogosz R. Grzegorzek M. Bomba B. Minor M. Czapka T. Jerczyński T.
Drogosz R.




0:2
(3/6,0/6)
Grzegorzek M.



Mecz zostanie rozegrany 28.01.2022

Bomba B.


Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022


Minor M.

Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022


Mecz zostanie rozegrany 01.02.2022
Czapka T.
Mecz zostanie rozegrany 28.01.2022



Mecz zostanie rozegrany 25.01.2022
Jerczyński T. 2:0
(6/3,6/0)


Mecz zostanie rozegrany 01.02.2022
Mecz zostanie rozegrany 25.01.2022



Grupa II
Pluta P. Ulatowski B. Sztylka D. Neubart J. Krotowski P. Horoszczak P.
Pluta P.
Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022


Mecz zostanie rozegrany 26.01.2022
0:2
(0/6,0/6)
Ulatowski B. Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022



2:0
(6/3,6/4)

Sztylka D.





Neubart J.





Krotowski P. Mecz zostanie rozegrany 26.01.2022
0:2
(3/6,4/6)




Horoszczak P. 2:0
(6/0,6/0)









Grupa III
Swienton M. Arent J. Czaus G. Sawiński T. Pyrkosz P. Rudnicki R.
Swienton M.




Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022
Arent J.



Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022

Czaus G.


Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022


Sawiński T.

Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022



Pyrkosz P.
Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022




Rudnicki R. Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022







Grupa III'
Kocwa M. Bartnik A. Lorenc R. Krzyżyński P. Michurski A. Mróz M.
Kocwa M.





Bartnik A.



Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022
0:2
(3/6,1/6)
Lorenc R.





Krzyżyński P.




0:2
(2/6,5/7)
Michurski A.
Mecz zostanie rozegrany 22.01.2022




Mróz M.
2:0
(6/3,6/1)

2:0
(6/2,7/5)






Grupa IV'
Wierciński J. Bareja A. Hodges M. Furmański M. Pająk T. Zieliński M.
Wierciński J.

Mecz zostanie rozegrany 28.01.2022
Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022

Mecz zostanie rozegrany 25.01.2022
Bareja A.

Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022

Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022

Hodges M. Mecz zostanie rozegrany 28.01.2022
Mecz zostanie rozegrany 23.01.2022

2:0
(6/2,6/3)


Furmański M. Mecz zostanie rozegrany 20.01.2022

0:2
(2/6,3/6)



Pająk T.
Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022




Zieliński M. Mecz zostanie rozegrany 25.01.2022







Grupa V
Dudzik M. Jędryszczak A. Gruczoł R. Surkont M. Bogdański M. Sarzyński H.
Dudzik M.



Mecz zostanie rozegrany 27.01.2022

Jędryszczak A.



0:2
(5/7,2/6)

Gruczoł R.


Mecz zostanie rozegrany 02.02.2022


Surkont M.

Mecz zostanie rozegrany 02.02.2022



Bogdański M. Mecz zostanie rozegrany 27.01.2022
2:0
(7/5,6/2)




Sarzyński H.







Grupa V'
Rozbicki J. Czechowicz W. Zielonka L. Worońko R. Wolański K. Moskała J.
Rozbicki J.





Czechowicz W.

2:1
(4/6,6/4,11/9)

2:1
(6/1,5/7,10/4)

Zielonka L.
1:2
(6/4,4/6,9/11)




Worońko R.




Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022
Wolański K.
1:2
(1/6,7/5,4/10)




Moskała J.


Mecz zostanie rozegrany 21.01.2022






Grupa VI'
Kokoszczyński M. WAKAT Sznajder P. Kwiatkowski A. WAKAT Zmitrowicz D.
Kokoszczyński M.

Mecz zostanie rozegrany 30.01.2022



WAKAT





Sznajder P. Mecz zostanie rozegrany 30.01.2022


0:2
(5/7,4/6)


Kwiatkowski A.

2:0
(7/5,6/4)



WAKAT





Zmitrowicz D.







* Mecz z możliwą dogrywką