» Rozgrywki » Zima 2021/2022 » Z3 » Faza 1
Alpha
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Wierzbowska Ewa 4 2 0 0 4 0 2 +18
2 Olczyk Pawel 4 2 0 0 4 0 2 +11
3 Brożyna Łukasz 2 0 2 0 0 4 2 -14
4 Dembowski Piotr 1 0 1 0 0 2 1 -6
5 Marchwiak Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -9
6 Motyl Michał 0 0 0 0 0 0 0 0


Bravo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Garbowski Jarosław 6 3 0 0 6 0 3 +27
2 Blum Rafał 5 1 3 0 2 6 4 -18
3 Pustelnik Marcin 4 2 0 0 4 0 2 +23
4 Lesikowski Marek 4 2 0 0 4 0 2 +14
5 Kaczmarczyk Mateusz 3 0 3 0 0 6 3 -30
6 Sokołowski Piotr 2 0 2 0 0 4 2 -16


Charlie
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Nowak Daria 4 2 0 0 4 0 2 +11
2 Marcola Michał 3 1 1 0 2 2 2 +1
3 Piosik Marcin 2 1 0 0 2 1 1 +4
4 Sikora Mateusz 2 0 2 0 1 4 2 -11
5 Kietliński Rajmund 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Łątka Mirosław 0 0 0 0 0 0 0 0


Delta
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Palusko Bartosz 5 2 1 0 4 3 3 +12
2 Bryja Dawid 4 2 0 0 4 0 2 +18
3 Szyszkowiak Feliks 4 2 0 0 4 0 2 +16
4 Stal Alek 3 1 1 0 2 2 2 +1
5 Kędziora Mateusz 3 0 3 0 0 6 3 -33
6 Kruk Paweł 2 0 2 0 1 4 2 -14


Echo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Erazmus Jacek 5 2 1 0 4 3 3 +3
2 Nawrat Paweł 4 2 0 0 4 0 2 +22
3 Zych Michał 4 1 2 0 3 5 3 -6
4 Solarek Mateusz 3 1 1 0 2 2 2 -2
5 Rejno Mariusz 3 1 1 0 2 2 2 -1
6 Lewandowski Szymon 2 0 2 0 1 4 2 -16


Foxtrot
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Konopka Bartosz 6 3 0 0 6 0 3 +31
2 Gil Wiesiek 4 2 0 0 4 0 2 +23
3 Połeć Rafał 4 2 0 0 4 0 2 +19
4 Lesik Łukasz 3 0 3 0 0 6 3 -32
5 Zajac Mariusz 2 0 2 0 0 4 2 -19
6 Guździoł Michał 2 0 2 0 0 4 2 -22


Golf
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Gładysz Jacek 4 2 0 0 4 0 2 +18
2 Zabieglik Piotr 2 1 0 0 2 0 1 +6
3 Lewandowski Filip 2 1 0 0 2 0 1 +5
4 Zambrzycki Filip 2 0 2 0 0 4 2 -12
5 Kaczor Andrzej 1 0 1 0 0 2 1 -5
6 Bojarski Marcin 1 0 1 0 0 2 1 -12


Hotel
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Strojec Jakub 8 4 0 0 8 0 4 +37
2 Bartkowiak Marcin 3 1 1 0 2 2 2 +2
3 Zymon Robert 3 1 1 0 2 2 2 -3
4 Latocha Ryszard 3 1 1 0 2 2 2 -4
5 Kieliszczyk Marcin 2 0 2 0 0 4 2 -13
6 Dębicki Arkadiusz 1 0 1 1 0 4 2 -19


India
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Krowiński Andrzej 6 3 0 0 6 0 3 +28
2 Gidziński Oskar 4 1 2 0 2 5 3 -14
3 Włoszczyk Patryk 2 1 0 0 2 0 1 +7
4 Waszczyk Mateusz 2 1 0 1 2 3 2 -10
5 Dyk Przemysław 2 0 2 0 1 4 2 -9
6 Szajner Paweł 1 0 1 0 1 2 1 -2


Juliett
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Piąstka Kamil 6 3 0 0 6 0 3 +34
2 Szoen Dariusz 4 2 0 0 4 1 2 +6
3 Neubart Marek 4 1 2 0 3 4 3 -3
4 Mierzejewski Kamil 3 1 1 0 2 2 2 +1
5 Dziadowicz Andrzej 3 0 3 0 0 6 3 -26
6 Michałowski Marek 0 0 0 1 0 2 1 -12


Kilo
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Królicki Maciej 3 1 1 0 2 2 2 0
2 Błaźniak Sebastian 2 1 0 0 2 0 1 +9
3 Wapniarski Janusz 2 1 0 0 2 0 1 +6
4 Kryski Wojciech 2 0 2 0 0 4 2 -15
5 WAKAT 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krakiewicz Adam 0 0 0 0 0 0 0 0


Lima
# Imię i Nazwisko Punkty Wygrane Porażki Walkower Sety wygrane Sety przegrane Mecze Gemy
1 Jaszczyszak Tomasz 8 4 0 0 8 1 4 +22
2 Durczewski Wojciech 3 1 1 0 3 2 2 +4
3 Puzio Paweł 3 1 1 0 2 2 2 +4
4 Kalbarczyk Michał 3 1 1 0 2 3 2 -4
5 Skoczylas Paweł 2 0 2 0 1 4 2 -15
6 Chowaniec Tomasz 2 0 2 0 0 4 2 -11


Alpha
Olczyk P. Wierzbowska E. Brożyna Ł. Dembowski P. Marchwiak M. Motyl M.
Olczyk P.

2:0
(7/5,6/3)
2:0
(6/2,6/4)


Wierzbowska E.

2:0
(6/3,6/0)

2:0
(6/1,6/2)

Brożyna Ł. 0:2
(5/7,3/6)
0:2
(3/6,0/6)




Dembowski P. 0:2
(2/6,4/6)





Marchwiak M.
0:2
(1/6,2/6)




Motyl M.







Bravo
Pustelnik M. Garbowski J. Blum R. Lesikowski M. Sokołowski P. Kaczmarczyk M.
Pustelnik M.

2:0
(6/0,6/0)


2:0
(6/1,6/0)
Garbowski J.

2:0
(6/3,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 18.12.2021
2:0
(6/0,6/3)
2:0
(6/0,6/3)
Blum R. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(3/6,0/6)

0:2
(4/6,4/6)
2:0
(6/3,6/2)

Lesikowski M.
Mecz zostanie rozegrany 18.12.2021
2:0
(6/4,6/4)


2:0
(6/1,6/1)
Sokołowski P.
0:2
(0/6,3/6)
0:2
(3/6,2/6)



Kaczmarczyk M. 0:2
(1/6,0/6)
0:2
(0/6,3/6)

0:2
(1/6,1/6)




Charlie
Nowak D. Piosik M. Kietliński R. Marcola M. Sikora M. Łątka M.
Nowak D.


2:0
(6/4,6/4)
2:0
(7/5,6/1)

Piosik M.

Mecz zostanie rozegrany 11.12.2021

2:1
(6/2,3/6,6/3)
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
Kietliński R.
Mecz zostanie rozegrany 11.12.2021

0:2
(3/6,5/7)
Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021

Marcola M. 0:2
(4/6,4/6)

2:0
(6/3,7/5)



Sikora M. 0:2
(5/7,1/6)
1:2
(2/6,6/3,3/6)
Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021



Łątka M.
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021






Delta
Bryja D. Stal A. Kruk P. Szyszkowiak F. Palusko B. Kędziora M.
Bryja D.



2:0
(7/6,6/1)
2:0
(6/0,6/0)
Stal A.

Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021

0:2
(1/6,0/6)
2:0
(6/0,6/0)
Kruk P.
Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021

0:2
(2/6,3/6)
1:2
(7/6,0/6,1/10)

Szyszkowiak F.

2:0
(6/2,6/3)


2:0
(6/1,6/2)
Palusko B. 0:2
(6/7,1/6)
2:0
(6/1,6/0)
2:1
(6/7,6/0,10/1)



Kędziora M. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)

0:2
(1/6,2/6)




Echo
Erazmus J. Rejno M. Nawrat P. Lewandowski S. Solarek M. Zych M.
Erazmus J.
Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
0:2
(1/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 15.12.2021
2:0
(6/2,6/1)
2:1
(6/7,6/3,10/8)
Rejno M. Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021

Mecz zostanie rozegrany 07.12.2021

0:2
(1/6,4/6)
2:0
(6/3,6/3)
Nawrat P. 2:0
(6/1,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 07.12.2021

2:0
(6/0,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 21.12.2021

Lewandowski S. Mecz zostanie rozegrany 15.12.2021

0:2
(0/6,0/6)


1:2
(3/6,7/6,6/10)
Solarek M. 0:2
(2/6,1/6)
2:0
(6/1,6/4)
Mecz zostanie rozegrany 21.12.2021



Zych M. 1:2
(7/6,3/6,8/10)
0:2
(3/6,3/6)

2:1
(6/3,6/7,10/6)




Foxtrot
Gil W. Konopka B. Zajac M. Połeć R. Guździoł M. Lesik Ł.
Gil W.


Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/0,6/0)
Konopka B.

2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021
2:0
(6/1,6/0)
2:0
(6/0,6/0)
Zajac M.
0:2
(2/6,2/6)

0:2
(1/6,0/6)

Mecz zostanie rozegrany 18.12.2021
Połeć R. Mecz zostanie rozegrany 05.12.2021
Mecz zostanie rozegrany 12.12.2021
2:0
(6/1,6/0)


2:0
(6/2,6/2)
Guździoł M. 0:2
(0/6,1/6)
0:2
(1/6,0/6)



Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021
Lesik Ł. 0:2
(0/6,0/6)
0:2
(0/6,0/6)
Mecz zostanie rozegrany 18.12.2021
0:2
(2/6,2/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021



Golf
Lewandowski F. Zambrzycki F. Gładysz J. Bojarski M. Zabieglik P. Kaczor A.
Lewandowski F.




2:0
(6/3,6/4)
Zambrzycki F.

0:2
(4/6,2/6)

0:2
(4/6,2/6)

Gładysz J.
2:0
(6/4,6/2)

2:0
(6/0,6/0)


Bojarski M.

0:2
(0/6,0/6)



Zabieglik P.
2:0
(6/4,6/2)




Kaczor A. 0:2
(3/6,4/6)







Hotel
Latocha R. Kieliszczyk M. Strojec J. Bartkowiak M. Zymon R. Dębicki A.
Latocha R.

0:2
(0/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 10.12.2021
Mecz zostanie rozegrany 31.12.2021
2:0
(6/3,6/2)
Kieliszczyk M.

0:2
(2/6,1/6)

0:2
(4/6,4/6)

Strojec J. 2:0
(6/0,6/1)
2:0
(6/2,6/1)

2:0
(6/2,6/0)
2:0
(6/2,6/3)

Bartkowiak M. Mecz zostanie rozegrany 10.12.2021

0:2
(2/6,0/6)


2:0
(WALKOWER*)
Zymon R. Mecz zostanie rozegrany 31.12.2021
2:0
(6/4,6/4)
0:2
(2/6,3/6)


Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021
Dębicki A. 0:2
(3/6,2/6)


0:2
(WALKOWER*)
Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021



India
Dyk P. Szajner P. Gidziński O. Krowiński A. Włoszczyk P. Waszczyk M.
Dyk P.


0:2
(4/6,1/6)
Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021
1:2
(2/6,6/2,4/6)
Szajner P.

1:2
(6/1,1/6,4/6)
Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021


Gidziński O.
2:1
(1/6,6/1,6/4)

0:2
(2/6,1/6)
0:2
(2/6,3/6)

Krowiński A. 2:0
(6/4,6/1)
Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021
2:0
(6/2,6/1)


2:0
(WALKOWER)
Włoszczyk P. Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021

2:0
(6/2,6/3)



Waszczyk M. 2:1
(6/2,2/6,6/4)


0:2
(WALKOWER)




Juliett
Neubart M. Mierzejewski K. Michałowski M. Piąstka K. Szoen D. Dziadowicz A.
Neubart M.
Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021
Mecz zostanie rozegrany 24.11.2021
0:2
(2/6,0/6)
1:2
(6/7,6/4,8/10)
2:0
(6/2,6/2)
Mierzejewski K. Mecz zostanie rozegrany 08.12.2021


Mecz zostanie rozegrany 22.12.2021
0:2
(5/7,3/6)
2:0
(7/5,6/2)
Michałowski M. Mecz zostanie rozegrany 24.11.2021


0:2
(WALKOWER)


Piąstka K. 2:0
(6/2,6/0)
Mecz zostanie rozegrany 22.12.2021
2:0
(WALKOWER)


2:0
(6/0,6/0)
Szoen D. 2:1
(7/6,4/6,10/8)
2:0
(7/5,6/3)




Dziadowicz A. 0:2
(2/6,2/6)
0:2
(5/7,2/6)

0:2
(0/6,0/6)




Kilo
Wapniarski J. Błaźniak S. WAKAT Krakiewicz A. Kryski W. Królicki M.
Wapniarski J.



Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021
2:0
(6/1,7/6)
Błaźniak S.



2:0
(6/1,6/2)

WAKAT





Krakiewicz A.





Kryski W. Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021
0:2
(1/6,2/6)



0:2
(1/6,6/7)
Królicki M. 0:2
(1/6,6/7)



2:0
(6/1,7/6)



Lima
Chowaniec T. Skoczylas P. Jaszczyszak T. Kalbarczyk M. Puzio P. Durczewski W.
Chowaniec T.

0:2
(5/7,4/6)


0:2
(1/6,4/6)
Skoczylas P.

1:2
(7/5,3/6,3/10)

0:2
(KRECZ)

Jaszczyszak T. 2:0
(7/5,6/4)
2:1
(5/7,6/3,10/3)

2:0
(6/2,6/3)
2:0
(6/2,6/2)
Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021
Kalbarczyk M.

0:2
(2/6,3/6)


2:1
(6/3,0/6,6/0)
Puzio P.
2:0
(KRECZ)
0:2
(2/6,2/6)



Durczewski W. 2:0
(6/1,6/4)

Mecz zostanie rozegrany 04.12.2021
1:2
(3/6,6/0,0/6)




* Mecz z możliwą dogrywką